bah ma crezi ca mi se rupe dak dau qoute sau nu ?
bah ma crezi ca mi se rupe dak dau qoute sau nu ?
Ba frate ai cam multe figuri de jucator mare,stai in banca ta.
Nu-ti convine la revedere nu oi fi tu ultimu jucator de FIFA.
runaway2812: bah tu ai fost in viata ta
runaway2812: in pgl
runaway2812: la fifa
runaway2812: ?
god_life00: da ba
runaway2812: ai fost pe dreq
god_life00: ai fost
god_life00: tu
god_life00: bunule
runaway2812: am fost la selectia nationala
god_life00: aoleu
runaway2812: acu 1 an
god_life00: si ceai facut
runaway2812: la fifa 2006
god_life00: teau bagat Sa stergi tusa
runaway2812: mi am cam luat o da am si castigat
runaway2812: alta chestie joaca tu cu tastaturi varza
runaway2812: de sala
god_life00: da ai luat premiu cel mai bun tusier
![]()
:o :o 8O :lol: :lol: :lol:
fratele meu, daca toti ar fi ca tine, atunci Olaroiu ar cere vehement sa antreneze pe ac Milan :lol:bine frate atunci jucati toti cu FC luzern si io cu Barcelona
e bine asa ?
@ god credema joc de foarte mult timp fifa si nu eram ca toti amatorii care dau aceleasi goluri invatate la practice , da pana la urma m am gandit sa joc si eu asa ca sa fiu infect ca toata lumea , si m am stricat . cata idee ai tu despre fotbal daca joci cu mista winger , lent vai de m***i lui de jucator , auzi aripa dreapta sau stanga ce joci tu in sistemu ala infect 4-3-3 cu mingi lungi pe benzi . nu te mai rupe atatea in figuri ca stii sa joci fifa ca oricat de infect ar fi fifa nu intelegi fenomenul
"bah" ... daca nu-ti convine echipa... retrage-te, nu stam intr-un jucator... dar asta inseamna ca esti slab. sunt atatea campionate care te asteapta sa joci cu Barcelona, sau ce echipa vrei tu... nu-ti sta fcsteaua in drumul tau spre glorie
@ god bah prietene esti simpatic da in acelasi timp limitat . atat te duce capu
@ jeleu
nu ma retrag frate pt ca iubesc jocu asta din 98 incoace , si chiar daca pierd asta e . dar era doar o sugestie pentru viitor cand ar trebui sa plecam toti cu sanse egale .
eu cred ca jumatate din Liga I te bate si cu FC luzern chiar daca joci cu Barcelona. toti au pornit asa. unii cu roma, altii cu atletico madrid etc. nu inteleg ce nu iti convine. tu ti-ai ales echipa, nu noi. :?
gata... destul offtopic
bah , nu intelegi ca mi am ales-o ultimu . hai lasa ca e subiect incheiat ca cu unii de pe forum nu poti purta o discutie . nu ma refer la tne
Adelp1er0, Doryzd cautati-ma sa jucam etapa!!
Savubogdanus zi frate si tu ceva....jucam ? nu jucam? ce facem?
Avertisment A1 runaway2812. Ai grija cu limbajul. Daca tot simti ca ti se rupe, consulta un medic..
PS: Alegerea echipelor in campionatul asta se face in mod logic. Termini pe o pozitie superioara, ai prioritate la alegerea echipelor bune. Afirmatiile tale din posturile anterioare nu sunt in niciun fel acoperite; ia exemplul lui alin_jeleu: a iesit pe doi in Liga II cu Tottenham iar acum e pe podium in prima Liga, culmea! cu aceeasi echipa..
PS2 Adreseaza-te cu "bah" pe mIRC, in cartier, in sms-uri, unde vrei tu, dar nu aici.
LoLza eu am castigat Liga2
Oricum ia exemplu lui jeleu(si al meu)
Suntem pe 2-3 cu echipe slabutze.
*god: Incearca sa folosesti cratima doar atunci cand esti obligat de gramatica limbii romane.
nu dau de cata_makaveli ca sa jukam restanta.. daca nu intra pana la termen sa jukam meciul sper sa se i`a o hotarare corecta in privinta meciului..
Adelp1er0 - Doryzd 3-4 etapa 16
etapa 16
Adelp1er0 - Doryzd 3-4 (adversar cu multe fitze)
etapa 17
Fallenangel002000 1-3 Adelp1er0
nici eu nu dau de cata_makaveli....sper sa n-am probleme din cauza lui
@ god esti pe 2-3 cu echipa slabuta. adik vrei sa zici ca tu joci bine ? =)) se chinuie si asta sa fie bagat in seama
@ god esti pe 2-3 cu echipa slabuta. adica vrei sa zici ca tu joci bine ? =)) se chinuie si asta sa fie bagat in seama
Adevaru ca din sezonu viitor nu te mai vedem iti recomand sa faci TOURNAMENT si sa jocu cu calculatorul. ![]()
![]()
terminati
Fratilor sunteti la piata?? Parca ati fi tata floarea si tata ioana doamneee maturizati-va ca aveti cel putin 17 sau 18 ani
alexdelp1ro dc zici ca sunt cu multe fite asa o sa va fac tuturor... daca voi dati host si intre reprize se intrerupe conexiunea dc sa incepi din nou tu mingea? asta nu e fita..e doar fair-play ![]()
Adelp1er0 - Doryzd - 7-3 Etp 1
Doryzd - Marianbolohan - 3-6 Etp 2
Doryzd - Savubogdanus - 3-4 Etp 3
Fallenangel002000- Doryzd - 4-3 Etp 4
Doryzd - Fernando9tores_2005 3-0 Etp 5
Scobbytzu - Doryzd - 5-3 Etp 6
Doryzd - Ronaldinho_cs - 4-2 Etp 7
C0stywinn3r - Doryzd - 0-3 Etp 8
Doryzd - Alexxx_tzupy - 3-0 Etp 9
Scigle - Doryzd - 4-3 Etp 10
Doryzd - Duke_itza_25 - 3-0 Etp 11
Runaway2812 - Doryzd - 1-3 Etp 12
Doryzd - Alinn50c - 2-4 Etp 13
Cata_makaveli - Doryzd -nu dau de el-Etp 14
Doryzd - Klaus_e89 Etp 15
Adelp1er0 - Doryzd - 3-4 Etp 16
Doryzd - Marianbolohan - 5-2 Etp 17
Fratilor sunteti la piata?? Parca ati fi tata floarea si tata ioana doamneee maturizati-va ca aveti cel putin 17 sau 18 ani
ia intreaba l pe god daca a terminat generala ![]()
cata makiaveli tot na dat niciun semn de viata sa jucam amanarea aia care a cerut-o ...
Etapa 17 : Fernando9torres_2005 0 - 3 Klaus_e89
Etapa 15 : Doryzd 4 - 5 Klaus_e89 ... "i-am bagat mortu-n casa" in minutu 92 ... gg DORYZD FRUMOS MECI :)Bafta in continuare !
Etapa 16 : klaus_e89 - fallenangel002000 ... am jucat pana in minutul 70 , scorul era de 2-1 pentru mine si surprinzator intr-o faza de atac 3v1 tot pentru mine sa intrerupt ... omule team cautat vreo 2 zile sa jucam ... io acuma trebuie sa plec , daca vrei sa mai jucam restu de 20 minute ok ... daca nu ... ADMINI luati voi o decizie !
Savubogdanus nu intra deloc.a intrat acum 3 zile si mi a lasat un offline dar de atunci nimic.
edit: E 8..n am apucat sa ne intalnim pe net cu toate ca eu sunt mai mereu.Faceti cum credeti voi ![]()