FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria II - Procesul Etapei

«1101112131418»
runaway281212.03.2007 19:59

bah ma crezi ca mi se rupe dak dau qoute sau nu ?

GOD12.03.2007 20:01

Ba frate ai cam multe figuri de jucator mare,stai in banca ta.

Nu-ti convine la revedere nu oi fi tu ultimu jucator de FIFA.

 

 

runaway2812: bah tu ai fost in viata ta

runaway2812: in pgl

runaway2812: la fifa

runaway2812: ?

god_life00: da ba

runaway2812: ai fost pe dreq

god_life00: ai fost

god_life00: tu

god_life00: bunule

runaway2812: am fost la selectia nationala

god_life00: aoleu

runaway2812: acu 1 an

god_life00: si ceai facut

runaway2812: la fifa 2006

god_life00: teau bagat Sa stergi tusa

runaway2812: mi am cam luat o da am si castigat

runaway2812: alta chestie joaca tu cu tastaturi varza

runaway2812: de sala

god_life00: da ai luat premiu cel mai bun tusier

:D:D :o :o 8O :lol: :lol: :lol:

alin_jeleu12.03.2007 20:06
fratele meu, daca toti ar fi ca tine, atunci Olaroiu ar cere vehement sa antreneze pe ac Milan  :lol:

bine frate atunci jucati toti cu FC luzern si io cu Barcelona :) e bine asa ?

@ god credema joc de foarte mult timp fifa si nu eram ca toti amatorii care dau aceleasi goluri invatate la practice , da pana la urma m am gandit sa joc si eu asa ca sa fiu infect ca toata lumea , si m am stricat . cata idee ai tu despre fotbal daca joci cu mista winger , lent vai de m***i lui de jucator , auzi aripa dreapta sau stanga ce joci tu in sistemu ala infect 4-3-3 cu mingi lungi pe benzi . nu te mai rupe atatea in figuri ca stii sa joci fifa ca oricat de infect ar fi fifa nu intelegi fenomenul

"bah" ... daca nu-ti convine echipa... retrage-te, nu stam intr-un jucator... dar asta inseamna ca esti slab. sunt atatea campionate care te asteapta sa joci cu Barcelona, sau ce echipa vrei tu... nu-ti sta fcsteaua in drumul tau spre glorie

runaway281212.03.2007 20:06

@ god bah prietene esti simpatic da in acelasi timp limitat . atat te duce capu

@ jeleu

nu ma retrag frate pt ca iubesc jocu asta din 98 incoace , si chiar daca pierd asta e . dar era doar o sugestie pentru viitor cand ar trebui sa plecam toti cu sanse egale .

johnny0612.03.2007 20:10

eu cred ca jumatate din Liga I te bate si cu FC luzern chiar daca joci cu Barcelona. toti au pornit asa. unii cu roma, altii cu atletico madrid etc. nu inteleg ce nu iti convine. tu ti-ai ales echipa, nu noi. :?

alin_jeleu12.03.2007 20:13

gata... destul offtopic

runaway281212.03.2007 20:14

bah , nu intelegi ca mi am ales-o ultimu . hai lasa ca e subiect incheiat ca cu unii de pe forum nu poti purta o discutie . nu ma refer la tne

marianb13.03.2007 17:14

Adelp1er0, Doryzd cautati-ma sa jucam etapa!!

alexxx_tzupy13.03.2007 17:43

Savubogdanus zi frate si tu ceva....jucam ? nu jucam? ce facem?

i0nutz8313.03.2007 18:15

Avertisment A1 runaway2812. Ai grija cu limbajul. Daca tot simti ca ti se rupe, consulta un medic..

 

PS: Alegerea echipelor in campionatul asta se face in mod logic. Termini pe o pozitie superioara, ai prioritate la alegerea echipelor bune. Afirmatiile tale din posturile anterioare nu sunt in niciun fel acoperite; ia exemplul lui alin_jeleu: a iesit pe doi in Liga II cu Tottenham iar acum e pe podium in prima Liga, culmea! cu aceeasi echipa..

 

PS2 Adreseaza-te cu "bah" pe mIRC, in cartier, in sms-uri, unde vrei tu, dar nu aici.

GOD13.03.2007 18:21

LoLza eu am castigat Liga2

Oricum ia exemplu lui jeleu(si al meu)

Suntem pe 2-3 cu echipe slabutze.

i0nutz8313.03.2007 18:33

*god: Incearca sa folosesti cratima doar atunci cand esti obligat de gramatica limbii romane.

Doryz0r13.03.2007 19:39

nu dau de cata_makaveli ca sa jukam restanta.. daca nu intra pana la termen sa jukam meciul sper sa se i`a o hotarare corecta in privinta meciului..

 

Adelp1er0 - Doryzd 3-4 etapa 16

ADelPiero13.03.2007 20:51

etapa 16

Adelp1er0 - Doryzd 3-4 (adversar cu multe fitze)

 

etapa 17

Fallenangel002000 1-3 Adelp1er0

scoaba13.03.2007 21:11

nici eu nu dau de cata_makaveli....sper sa n-am probleme din cauza lui

runaway281214.03.2007 09:21

@ god esti pe 2-3 cu echipa slabuta. adik vrei sa zici ca tu joci bine ? =)) se chinuie si asta sa fie bagat in seama

marianb14.03.2007 12:10
etapa 15: marianbolohan - Adelp1er0 5-1
GOD14.03.2007 12:11
@ god esti pe 2-3 cu echipa slabuta. adica vrei sa zici ca tu joci bine ? =)) se chinuie si asta sa fie bagat in seama

 

Adevaru ca din sezonu viitor nu te mai vedem iti recomand sa faci TOURNAMENT si sa jocu cu calculatorul. :D:D

marianb14.03.2007 12:56

terminati

Ronaldinho_cs14.03.2007 13:00

Fratilor sunteti la piata?? Parca ati fi tata floarea si tata ioana doamneee maturizati-va ca aveti cel putin 17 sau 18 ani

Doryz0r14.03.2007 14:02

alexdelp1ro dc zici ca sunt cu multe fite asa o sa va fac tuturor... daca voi dati host si intre reprize se intrerupe conexiunea dc sa incepi din nou tu mingea? asta nu e fita..e doar fair-play ;)

 

Adelp1er0 - Doryzd - 7-3 Etp 1

Doryzd - Marianbolohan - 3-6 Etp 2

Doryzd - Savubogdanus - 3-4 Etp 3

Fallenangel002000- Doryzd - 4-3 Etp 4

Doryzd - Fernando9tores_2005 3-0 Etp 5

Scobbytzu - Doryzd - 5-3 Etp 6

Doryzd - Ronaldinho_cs - 4-2 Etp 7

C0stywinn3r - Doryzd - 0-3 Etp 8

Doryzd - Alexxx_tzupy - 3-0 Etp 9

Scigle - Doryzd - 4-3 Etp 10

Doryzd - Duke_itza_25 - 3-0 Etp 11

Runaway2812 - Doryzd - 1-3 Etp 12

Doryzd - Alinn50c - 2-4 Etp 13

Cata_makaveli - Doryzd -nu dau de el-Etp 14

Doryzd - Klaus_e89 Etp 15

Adelp1er0 - Doryzd - 3-4 Etp 16

Doryzd - Marianbolohan - 5-2 Etp 17

runaway281214.03.2007 18:40
Fratilor sunteti la piata?? Parca ati fi tata floarea si tata ioana doamneee maturizati-va ca aveti cel putin 17 sau 18 ani

ia intreaba l pe god daca a terminat generala :)

Ronaldinho_cs14.03.2007 20:44
:))) hai mah doar nu e a 8-a :P
klaus_e8914.03.2007 20:50

cata makiaveli tot na dat niciun semn de viata sa jucam amanarea aia care a cerut-o ...

 

Etapa 17 : Fernando9torres_2005 0 - 3 Klaus_e89

Etapa 15 : Doryzd 4 - 5 Klaus_e89 ... "i-am bagat mortu-n casa" in minutu 92 ... gg DORYZD FRUMOS MECI :)Bafta in continuare !

Etapa 16 : klaus_e89 - fallenangel002000 ... am jucat pana in minutul 70 , scorul era de 2-1 pentru mine si surprinzator intr-o faza de atac 3v1 tot pentru mine sa intrerupt ... omule team cautat vreo 2 zile sa jucam ... io acuma trebuie sa plec , daca vrei sa mai jucam restu de 20 minute ok ... daca nu ... ADMINI luati voi o decizie !

alexxx_tzupy15.03.2007 14:50

Savubogdanus nu intra deloc.a intrat acum 3 zile si mi a lasat un offline dar de atunci nimic.

 

edit: E 8..n am apucat sa ne intalnim pe net cu toate ca eu sunt mai mereu.Faceti cum credeti voi :(

«1101112131418»