Important: am niste probleme, asa ca voi posta clasamentul peste cateva zile
Important: am niste probleme, asa ca voi posta clasamentul peste cateva zile
etapa 24
Marianbolohan- Scigle: 4-5. incep sa produc surprize...
Etapa 26 : Adelp1er0 2 - 6 Alinn50c
se pare ca infrangerea aia nu m`a afectat chiar asa de tare..
etapa 26 Fernando9torres_2005 - Alexxx_tzupy 0-3
Fallenangel002000 si Doryzd intrati si voi ca si asa e timpul scurt ![]()
ETAPA 26
Fallenangel002000 5-3 Scigle
Etapa 26
Savubogdanus - Ronaldinho_cs 9-9
blat! :lol:
etapa 26: Marianbolohan- Runaway2812 5-3
blat! :lol:
Ai dreptate...ciudat a fost ca arbitru nu a tinut cu nimeni
)si jucatori trageau numai in portari ![]()
doryzd mai joaca sau are meciurile amanate? eu n-am dat pana acum de el.
Etapa 21
Savubogdanus - Runaway2812 1-5
ETAPA 26 : Klaus_e89 3 - 0 Cata_makaveli
ETAPA 24 : Klaus_e89 1 - 2 Runaway2812
ETAPA 25 : Alinn50c 5 - 3 Klaus_e89
etapa 24: runaway - klaus_e89 2-1
etapa 21 : runaway - savubogdanus 5-1
etapa 25 : runaway2812 - adelpi3r0 5-4
etapa 18 : runaway2812 - alexxx_tzupi 3-7
etapa 24 Doryzd - Alexxx_tzupy 3-4
etapa 25 Alexxx_tzupy - Fallenangel002000 4-3
un clasament ceva ![]()
etapa 21
Scobbytzu - Doryzd 7-2
@ Ronaldinho 9 - 9 ce meci 4-2 el in prima repriza si 5-3 pentru mine in a doua. Si cum a-ti ajuns la 9 ? ![]()
n-am dat de doryzd.
Clasament:

Amanari:
et19 - Fallenangel002000- Doryzd
et25 - Scigle - Doryzd
Etapa 18
Doryzd - Savubogdanus 4-4
MECIURILE DIN ULTIMELE 4 ETAPE NU SE AMANA.
ORICE REZULTAT POSTAT VA FI INSOTIT OBLIGATORIU DE NR ETAPEI PT CARE A CONTAT MECIUL. IN CAZ CONTRAR, REZULTATUL RESPECTIV NU VA FI OMOLOGAT.
Etapa 27 ==> C0stywinn3r - Ronaldinho_cs = 0 - 3
Etapa 28 ==> Ronaldinho_cs - Alexxx_tzupy = 2 - 5
Etapa 28 = Ronaldinho_cs - Alexxx_tzupy = 2-5
Alin jeleu te rog sa mai verifici o data clasamentul . in etapele 21-26 am facut 12 puncte .nu 9 puncte cum este editat pe site .
Alin jeleu te rog sa mai verifici o data clasamentul . in etapele 21-26 am facut 12 puncte .nu 9 puncte cum este editat pe site .
da, am gasit greseala... scuze
etapa 21Scobbytzu - Doryzd 7-2
@ Ronaldinho 9 - 9 ce meci 4-2 el in prima repriza si 5-3 pentru mine in a doua. Si cum a-ti ajuns la 9 ?
Da chiar man cum am ajuns noi la 9-9
) ca e 7-7
) imi cer scuze Alin oricum nu stiu cat conteaza ca e tot egal dar scuze