deah..srry ca n'am mai intrat...a avut niste probleme de familie unu dintre inginerii de noapte pe care ii conduc si-a trebuit sa il inlocuiesc...sper sa numai am probleme de genu asta
deah..srry ca n'am mai intrat...a avut niste probleme de familie unu dintre inginerii de noapte pe care ii conduc si-a trebuit sa il inlocuiesc...sper sa numai am probleme de genu asta
aline_jeleu
parerea ta koae k nu stiu yo fifa ...
intreaba`l pe Ion ![]()
pai nu te retrage... si arata-ne ca stii fifa
manuel_rotaru - the_last2005 6-1
Desi joc cu Roma care are atacanti foarte slabuti, nu cred ca are importanta echipa. Cel putin in cazul meu. Eu pur si simplu nu ma ridic la nivelul unora dintre voi.
van_gabriel - dany_tgv 4-6 :lol:
Bradutz_mihai - The_last2005 1-0
Vad ca joaca bine dany cand e nervos
sa vezi ce bine joc cand sunt beat ... ex: paradise_lost69 - 8-1
))))
eram trosnit rau
Van_gabriell - Manuel_rotaru 6-2
bha , se misca mai bine astia ... Juventus Colentina
, mai faceti si voi clasamentu ala k poate urc si yo mai sus
mai faceti si voi clasamentul ![]()
c_costin - dany_tgv 1-8
asta e ultima etapa nu am mai asteptat sa se afiseze ![]()
i0nutz83 - andrey_gogo 4-2.
i0nutz83 - c_costin 8-3.
Sa vina Divizia A !

se pare ca s-au desprins 3 jucatori de pluton :twisted:
i0nutz83 - gosu_2005 7-2.
Gata si cu etapele astea !
continua marsul triumfal ![]()
manuel_rotaru - dany_tgv 5-0
.. cred k e pe fix de la romtelecom ... bune testari ati facut ....
editat de moderatori
am jucat 30min cu mine host si s-a intrerupt la 2-0. Apoi am mai jucat 65min cu el host si a fost 3-0. in final 5-0. Ce trebuia sa fac?
si mie mi-a mers prost cu alti care erau host.
Luchi_spe 4 - 5 Paradise_lost69
Meci de infarct
dany_tgv - luchi_spe - 3-2
Forza Juventus Colentina ![]()
ro__ma , n`am comentat faptu k m`ai ars (oricum nu stiu cum s-a intamplat k esti ultimu ... )... k asta e dar ... era vorba de cum se misca ... I Robot