FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«1789101117»
Highlander200710.03.2007 12:44

deah..srry ca n'am mai intrat...a avut niste probleme de familie unu dintre inginerii de noapte pe care ii conduc si-a trebuit sa il inlocuiesc...sper sa numai am probleme de genu asta

armatass10.03.2007 13:00

aline_jeleu

parerea ta koae k nu stiu yo fifa ...

intreaba`l pe Ion :))

alin_jeleu10.03.2007 13:02

pai nu te retrage... si arata-ne ca stii fifa

gosu_sv10.03.2007 13:08
Gosu_2005- Andrei_marius06 3-3 frate ghinion curat in ultimele 3 etape...incredibil 2 ocazii singur cu portaru in min 90 si dupa aia mi-am luat gol in prelungiri...in fine... :(
Ro__Ma10.03.2007 15:17

manuel_rotaru - the_last2005 6-1

 

Desi joc cu Roma care are atacanti foarte slabuti, nu cred ca are importanta echipa. Cel putin in cazul meu. Eu pur si simplu nu ma ridic la nivelul unora dintre voi.

armatass10.03.2007 16:46

van_gabriel - dany_tgv 4-6 :lol:

Blink10.03.2007 16:47

Bradutz_mihai - The_last2005 1-0

costinha_stelistu10.03.2007 17:04

Vad ca joaca bine dany cand e nervos

armatass10.03.2007 17:45

sa vezi ce bine joc cand sunt beat ... ex: paradise_lost69 - 8-1 :))))))

eram trosnit rau

van_gabriell10.03.2007 18:12

Van_gabriell - Manuel_rotaru 6-2

armatass10.03.2007 23:00

bha , se misca mai bine astia ... Juventus Colentina :D , mai faceti si voi clasamentu ala k poate urc si yo mai sus

costinha_stelistu11.03.2007 14:44

mai faceti si voi clasamentul :)

armatass11.03.2007 14:49

c_costin - dany_tgv 1-8

costinha_stelistu11.03.2007 14:54

asta e ultima etapa nu am mai asteptat sa se afiseze ;)

i0nutz8311.03.2007 16:42

i0nutz83 - andrey_gogo 4-2.

i0nutz83 - c_costin 8-3.

 

Sa vina Divizia A !

gosu_sv11.03.2007 18:35
Andrey_gogo - Gosu_2005 6-5 ...belea mare, ghinion cat casa iarasi...
PoWeR11.03.2007 18:43

seriaiiw6.png

 

se pare ca s-au desprins 3 jucatori de pluton :twisted:

gosu_sv11.03.2007 18:59
i0nutz83 - gosu_2005 7-2 ...sper sa ma salvez de la retrogradare
i0nutz8311.03.2007 19:00

i0nutz83 - gosu_2005 7-2.

 

Gata si cu etapele astea !

PoWeR11.03.2007 19:10

continua marsul triumfal :D

gosu_sv11.03.2007 19:23
Gosu_2005- Marinescu_dani2005 3-3 la fel de ghinionist...Imi schimb numele in Mr.BadLuck...
armatass11.03.2007 20:19

manuel_rotaru - dany_tgv 5-0

.. cred k e pe fix de la romtelecom ... bune testari ati facut ....

 

editat de moderatori

Ro__Ma11.03.2007 20:27

am jucat 30min cu mine host si s-a intrerupt la 2-0. Apoi am mai jucat 65min cu el host si a fost 3-0. in final 5-0. Ce trebuia sa fac?

 

si mie mi-a mers prost cu alti care erau host.

Paradise_Lost11.03.2007 20:27

Luchi_spe 4 - 5 Paradise_lost69

 

Meci de infarct

armatass11.03.2007 21:04

dany_tgv - luchi_spe - 3-2

Forza Juventus Colentina :D

 

ro__ma , n`am comentat faptu k m`ai ars (oricum nu stiu cum s-a intamplat k esti ultimu ... )... k asta e dar ... era vorba de cum se misca ... I Robot

«1789101117»