FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«167891017»
Dani200507.03.2007 11:39
blat blat ! !

nu e voie cu blaturi? 8O ... :lol:

johnny0607.03.2007 13:28
=)) ce lupta acerba pentru cucerirea titlului...Bafta Ionutz...

 

titlul se castiga in Liga I...

i0nutz8307.03.2007 16:41

i0nutz83 - andrei_marius06 4-3.

 

Deja se vede Divizia A :P

Dani200507.03.2007 16:49

da,dar nu mai ai pe Barca in Liga I :P

i0nutz8307.03.2007 17:00

Niciodata sa nu spui niciodata. Un mic retus la regulament si o sa vezi ca am. Pariu ? :P

adrienn18607.03.2007 17:51

Paradise_lost69- Adrienn186 1-6

 

noroc cu caru

gosu_sv07.03.2007 20:56

nsfl_cyok - Gosu_2005 5-1 ...ciudat :roll:

Blink08.03.2007 19:03

Etapa 12:Bradutz_mihai - Gosu_2005 3-2.... am revenit de la 2-0 pentru el :lol: ...gg gosu'

Etapa 13:Citius_altius_fortius_dessant- Bradutz_mihai 0-3

i0nutz8308.03.2007 19:41

i0nutz83 - nsfl_cyok 2-3.

 

Nu e nicio problema, gogo a luat 7-1 ;)

Prodigy_andrey08.03.2007 21:00

joaca bine :) Ion tot un punct ii numa :P

l1o_l1am308.03.2007 21:40

Et12: nsfl_cyok- Andrey_gogo 7-1

Et13: I0nutz83 - nsfl_cyok 2-3

Et14: nsfl_cyok- Gosu_2005 5-1

 

ionut felicitari!... cu gogo a fost ciudat...am avut impresia ca joc cu 2 oameni in plus...nuj de ce?...oricum...Liga 1:X

adrienn18609.03.2007 12:19
manuel_rotaru - adrienn186 0-3
armatass09.03.2007 12:52

dany_tgv - adrienn186 2-1

:D a 2`a victorie

van_gabriell09.03.2007 14:56

Van_gabriell - Luchi_spe 6-3

costinha_stelistu09.03.2007 19:09

c_costin - marinescu_dani2005 2-1

Paradise_Lost09.03.2007 22:55

Dany_tgv - Paradise_lost69 1 - 8

trebuia sa fac ceva cu golaverajul la ce batai am luat in ultimele 2 etape :lol:

armatass09.03.2007 23:03

scuze lume eram beat aseara , m`a batu paradise lost si m-am enervat :D

costinha_stelistu10.03.2007 07:43

Da chiar,sa ii dati si voi o echipa mai buna ca nu are ce face cu Sevilla , macar juventus ca are jucatori mai buni cu toate ca e de 4*.

Daca se mai retrage inca un jucator si air altul si tot asa ce facem jucam in 10 ?

GOD10.03.2007 07:52

Ba halalal serie,pai sezonu trecut nu a fost nici o discutie,nu s-a rretras nimeni ,Oricum bft si cat mai multi in liga1.

PoWeR10.03.2007 08:09

Dany_tgv, e decizia ta, dar oricum iti zic sa te mai gandesti :wink:

alin_jeleu10.03.2007 08:51
cu toate ca am incercat sa nu ma retrag ... avand in vedere ca am rspkt pentru cine stiu eu ...  MA RETRAG .

nu pot sa dau de un "ghertzoi" care joaca cu echipa X de 4,5 stele si eu cu echipa Y de 4 stele sa fac mare lucru ... e vorba de multe kestii ... prefer sa ma retrag decat sa ma fac de rahat ... bafta pe mai departe

frate... sa inteleg ca ai o echipa najpa... si ca probabil nu o sa reusesti sa ramai in Liga, asta nu inseamna ca e echipa de vina, nu-ti cere nimeni sa termini pe primul loc... ci sa iei un loc mai bun, ca sezonul viitor sa prinzi o echipa mai buna. si daca chiar nu reusesti sa eviti retrogradarea, inseamna ca nu stii fifa... fara suparare.
Blink10.03.2007 09:29

@armatass:...jeleu a avut probabil una din cele mai slabe echipe de 4 stele,Tottenham,si totusi a reusit sa ajunga in Liga I,unde tot cu Tottenham e printre primii

 

P.S....the_last2005 unde esti?,intra si u pe mess sa jucam etapa :?

GOD10.03.2007 09:42

pai da eu cu jeleu facem senzatie in Liga1,cu echipe de 4 stele.

alin_jeleu10.03.2007 09:43

rosesc :oops::) ... btw... am luat si cupa 8)

PoWeR10.03.2007 11:42

haideti cu meciurile ... in seara asta expira termenul !

«167891017»