FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«1151617»
armatass04.04.2007 22:21

mha mai inecpem o data k m-am plictisit :D

Doryz0r05.04.2007 10:06
mha mai inecpem o data ca m-am plictisit :D

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=6041 raspunsu dc nu incepem

«1151617»