Et25: nsfl_cyok- C_costin 5-1
Et27: nsfl_cyok- Andrey_gogo 3-3
Et28: I0nutz83 - nsfl_cyok 3-4
Et25: nsfl_cyok- C_costin 5-1
Et27: nsfl_cyok- Andrey_gogo 3-3
Et28: I0nutz83 - nsfl_cyok 3-4
restanta etapa 24. Van_gabriell - C_costin 3-2
etapa 27. Van_gabriell - Dany_tgv 2-2
etapa 28. Van_gabriell - Manuel_rotaru 2-3
Mai am o restanta cu adrienn186 ...a zis ca jucam deseara sau maine
Ultimele etape postate.
Clasament?
Et. 26 Luchi_spe - Manuel_rotaru 2-2

Anulari:
Paradise_lost69 - Manuel_rotaru a
nsfl_cyok - Andrei_marius06 a
Etapa 30 : c_costin - dany_tgv 0-4
ETAPA 30:gosu_2005- marinescu_dani2005=3-3
Etapa 30
gosu_2005- marinescu_dani2005=3-3
Etapa 29
Dany_tgv - Paradise_lost69 0 - 9
Etapa 30
Paradise_lost69- Manuel_rotaru 2-1
La mine s-a facut o greseala aveam o restanta cu adrienn186 din etapa 25: van_gabriell - adrienn186 3-0 ...mi s-a pus rezultat egal fara sa fi jucat meciul...vreau sa corectati in clasament..thx
Nu dau nici de gogo, nici de marinescu_dani.. Probabil ca au luat deja vacanta.. ![]()
marinescu_dani2005 - i0nutz83=3-3
Pomana ![]()
M-a egalat in min. 90 iar in prelungirile prelungirilor am ratat penalty..
Anulari:
Paradise_lost69 - Manuel_rotaru a
nsfl_cyok - Andrei_marius06 a
Nu inteleg de ce meciul meu cu Manuel_rotaru a fost trecut la "anulari". L-am jucat in timpul "regulamentar".
Oricum nu mai conteaza in clasament, sunt doar curios.
Multumesc!
luchi_spe intra sa jucam meciul...nu dau de el...i-am lasat si offline pe messenger
Et29: nsfl_cyok- Gosu_2005 4-0
Et30: nsfl_cyok - Citius_altius_fortius_dessant 3-0
etapa 29 andrey_gogo - c_costin 1-0
etapa 30 andrey_gogo - i0nutz83 3-2 :wink:
Etapa 29:Bradutz_mihai - The_last2005 3-0
Etapa 30:Van_gabriell - Bradutz_mihai 2-5
luchi_spe nu e de gasit
Clasament final:

*nota: Au fost efectuate si depunctarile
Felicitari nsfl_cyok pentru "titlu" si ionutz si gogo pt promovare in Liga I
- locurile 12-16 ne parasesc, a fost o onoare sa-i avem printre noi
- locurile 4-11 -> incearca sezonul viitor ![]()
Art. 10 - Retrogradarea
La sfarsitul unui sezon al campionatului de FIFA organizat de www.FcSteaua.Ro, retrogradarea directa din Liga I in esalonul imediat inferior, se va realiza astfel:
• Ultimele 6 locuri din Liga I retrogradeaza direct in Liga II, distribuirea urmand sa fie facuta prin tragere la sorti.
• Ultimele 5 locuri din fiecare serie a Ligii II parasesc campionatul la finele fiecarui sezon, fara drept de inscriere in urmatoarele 2 sezoane.
Cred ca ati facut o greseala..
Dany , ce noroc pe capul tau :lol:
Am si eu o intrebare simpla:
daca am terminat pe locul 4, inseamna ca sunt al 4-lea la rand pt a-mi alege echipa pt sezonul urmator? Poate scap si eu de makay :lol:
Multumesc
paradise, esti chiar al 3-lea ![]()
mare norok ... pana in ultimele etape retrogradam sigur ... acum am scapat ... pt ca te`am batut
c`ya in noul sezon ... bafta celor care merg in prima Liga ... si sorry pt cine s-a dus