FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«114151617»
l1o_l1am328.03.2007 15:24

Et25: nsfl_cyok- C_costin 5-1

Et27: nsfl_cyok- Andrey_gogo 3-3

Et28: I0nutz83 - nsfl_cyok 3-4

van_gabriell28.03.2007 16:36

restanta etapa 24. Van_gabriell - C_costin 3-2

etapa 27. Van_gabriell - Dany_tgv 2-2

etapa 28. Van_gabriell - Manuel_rotaru 2-3

 

Mai am o restanta cu adrienn186 ...a zis ca jucam deseara sau maine

i0nutz8328.03.2007 18:23

Ultimele etape postate.

Clasament?

Ro__Ma28.03.2007 19:23

Et. 26 Luchi_spe - Manuel_rotaru 2-2

PoWeR28.03.2007 19:45

seriaite7.png

 

Anulari:

 

Paradise_lost69 - Manuel_rotaru a

nsfl_cyok - Andrei_marius06 a

costinha_stelistu29.03.2007 10:36

Etapa 30 : c_costin - dany_tgv 0-4

Dani200529.03.2007 18:02

ETAPA 30:gosu_2005- marinescu_dani2005=3-3

gosu_sv29.03.2007 18:03

Etapa 30

gosu_2005- marinescu_dani2005=3-3

Paradise_Lost29.03.2007 18:15

Etapa 29

Dany_tgv - Paradise_lost69 0 - 9

 

Etapa 30

Paradise_lost69- Manuel_rotaru 2-1

van_gabriell30.03.2007 09:10

La mine s-a facut o greseala aveam o restanta cu adrienn186 din etapa 25: van_gabriell - adrienn186 3-0 ...mi s-a pus rezultat egal fara sa fi jucat meciul...vreau sa corectati in clasament..thx

i0nutz8330.03.2007 13:24

Nu dau nici de gogo, nici de marinescu_dani.. Probabil ca au luat deja vacanta.. :)

Dani200530.03.2007 14:14

marinescu_dani2005 - i0nutz83=3-3

i0nutz8330.03.2007 14:24

Pomana ;)

 

M-a egalat in min. 90 iar in prelungirile prelungirilor am ratat penalty..

Paradise_Lost31.03.2007 02:32

 

Anulari:

 

Paradise_lost69 - Manuel_rotaru   a

nsfl_cyok - Andrei_marius06  a

 

Nu inteleg de ce meciul meu cu Manuel_rotaru a fost trecut la "anulari". L-am jucat in timpul "regulamentar".

Oricum nu mai conteaza in clasament, sunt doar curios.

Multumesc!

van_gabriell31.03.2007 16:08

luchi_spe intra sa jucam meciul...nu dau de el...i-am lasat si offline pe messenger

l1o_l1am331.03.2007 16:08

Et29: nsfl_cyok- Gosu_2005 4-0

Et30: nsfl_cyok - Citius_altius_fortius_dessant 3-0

Prodigy_andrey31.03.2007 16:35

etapa 29 andrey_gogo - c_costin 1-0

etapa 30 andrey_gogo - i0nutz83 3-2 :wink:

Blink31.03.2007 16:50

Etapa 29:Bradutz_mihai - The_last2005 3-0

Etapa 30:Van_gabriell - Bradutz_mihai 2-5

van_gabriell31.03.2007 17:25

luchi_spe nu e de gasit

PoWeR31.03.2007 20:05

Clasament final:

seriaido2.png

 

*nota: Au fost efectuate si depunctarile

 

Felicitari nsfl_cyok pentru "titlu" si ionutz si gogo pt promovare in Liga I

 

- locurile 12-16 ne parasesc, a fost o onoare sa-i avem printre noi

- locurile 4-11 -> incearca sezonul viitor :)

i0nutz8301.04.2007 07:11

Art. 10 - Retrogradarea

 

La sfarsitul unui sezon al campionatului de FIFA organizat de www.FcSteaua.Ro, retrogradarea directa din Liga I in esalonul imediat inferior, se va realiza astfel:

 

• Ultimele 6 locuri din Liga I retrogradeaza direct in Liga II, distribuirea urmand sa fie facuta prin tragere la sorti.

 

Ultimele 5 locuri din fiecare serie a Ligii II parasesc campionatul la finele fiecarui sezon, fara drept de inscriere in urmatoarele 2 sezoane.

 

Cred ca ati facut o greseala..

costinha_stelistu01.04.2007 07:14

Dany , ce noroc pe capul tau :lol:

Paradise_Lost01.04.2007 11:48

Am si eu o intrebare simpla:

daca am terminat pe locul 4, inseamna ca sunt al 4-lea la rand pt a-mi alege echipa pt sezonul urmator? Poate scap si eu de makay :lol:

 

Multumesc

PoWeR01.04.2007 11:52

paradise, esti chiar al 3-lea :D

armatass01.04.2007 22:23

mare norok ... pana in ultimele etape retrogradam sigur ... acum am scapat ... pt ca te`am batut :P c`ya in noul sezon ... bafta celor care merg in prima Liga ... si sorry pt cine s-a dus

«114151617»