FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«11314151617»
Ro__Ma26.03.2007 20:01

Et 28. Van_gabriell - Manuel_rotaru 2-3

alin_jeleu26.03.2007 20:06

aici s-au cam decis promovatii :-?

adrienn18626.03.2007 22:12

adrienn186 - paradise_lost69 12-2

adrienn186 - dany_tgv 3-2 (nu mai tin minte de cate ori am ratat singur) :? :?

Paradise_Lost26.03.2007 22:16

mi-a dat de mi-au sarit fulgii

NU A FOST BLAT :lol: :lol:

 

gg Adrienn, meritai si tu un loc in Liga 1 :D

armatass26.03.2007 22:49

si tie ... si mie .... mi s-a luat de fifa ... nu prea e de mine

costinha_stelistu27.03.2007 06:08

O sa imi joc toate meciurile azi dupa ora 15 cand o sa vin de la scoala , dar sper sa intre si cei cu care am de jucat pe mess :wink:

Paradise_Lost27.03.2007 06:56

@armatass, zi ms ca n-ai luat 12 :D

 

@Adrienn, cu mine nu puteai sa ratezi, ti-au intrat toate, parca jucai ultimul meci din viatza ta :roll:

l1o_l1am327.03.2007 07:32

imi cer scuze pentru ca nu am reusit sa joc etapa cu Andrei Marius

 

adrien - nsfl_cyok 2-2

i0nutz8327.03.2007 09:15

anulat, anulat :)

van_gabriell27.03.2007 13:43
van_gabriell - c_costin 3-2
costinha_stelistu27.03.2007 14:06

Etapa 28

c_costin - paradise_lost69 3-2 , s-au dus doua mai am 3 :)

Care aveti restante de jucat cu mine intrati odata pe mess sa jucam :x

i0nutz8327.03.2007 15:49

nu dau de cyok iar andrei_marius ma tot amana.. In conditiile astea eu nu mai insist sa jucam..

 

Sa fiti sanatosi !

costinha_stelistu27.03.2007 16:32

Etapa 27

c_costin - marinescu_dani2005 7-1

mai am 2 meciuri :lol:

gosu_sv27.03.2007 18:45

Etapa 28

Gosu_2005- Andrei_marius06 5-4

Bradutz_mihai - Gosu_2005 4-3

ultras_andrei_i27.03.2007 18:55

andrei_marius06-gosu_2005=4-5.rezultat mincinos :(

Blink27.03.2007 19:12

Etapa 27:Bradutz_mihai - Gosu_2005 4-3

Etapa 28:Citius_altius_fortius_dessant- Bradutz_mihai 0-3

van_gabriell28.03.2007 09:59
van_gabriell - dany_tgv 2-2
armatass28.03.2007 10:00

dany_tgv - van_gabriel 2-2 , cat de mukt pot sa ratez ... del piero bara min 90 ... etc

laure` ai avut norok k ai luat decat 12 :D

Ro__Ma28.03.2007 12:27

salut Am si eu o restanta cu luchi_spe dar ma tot amana. aseara era obosit si a zis sa jucam azi la 3 si n-a intrat.

 

io vreau sa joc cu el deci aman in contul lui sau al meu, daca se poate

Dani200528.03.2007 12:50

andrey_gogo - marinescu_dani2005=4-4

 

un meci de .....

Blink28.03.2007 13:21

restanta Etapa 22:Andrei_marius06 - Bradutz_mihai 2-6

i0nutz8328.03.2007 13:35

cyok si Marius, mai aveti o ora si jumatate sa dati un semn de viata..

 

@Ro__Ma: NU SE MAI AMANA NICIUN MECI DIN ULTIMELE ETAPE. AM SCRIS CLAR MAI SUS !

Prodigy_andrey28.03.2007 13:43

ETAPA 27 andrey_gogo 3-3 nsfl_cyok

armatass28.03.2007 14:08

mai baietzi .. as fi vrut sa vad si eu un meci intre voi doi ...

in alta ordine de idei ... oi retrograda ? sper sa nu :D

ultras_andrei_i28.03.2007 15:20

restanta etapa 23 andrei_marius06-c_costin=2-1.ionutz cand termini treaba jucam.

«11314151617»