FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«1111213141517»
Paradise_Lost21.03.2007 22:30

Paradise_lost69- Gosu_2005 4 - 2

 

AMR 1 :lol:

gosu_sv21.03.2007 22:31
Paradise_lost69- Gosu_2005 4-2 incredibil...iarasi ratari cat cuprinde singur cu portaru...imi vine sa ies din campionat :(
van_gabriell22.03.2007 06:39

Van_gabriell - Citius_altius_fortius_dessant 3-0

Van_gabriell - The_last2005 3-0

gosu_sv22.03.2007 08:55

van_gabriell sa ma cauti intr-o seara pe mess...sa facem etapa:)

Dani200522.03.2007 16:04

marinescu_dani2005 - manuel_rotaru=3-2

 

P.S.bulan

costinha_stelistu23.03.2007 13:03

bradutz_mihai - c_costin 2-2

armatass23.03.2007 14:05

dany_tgv - andrei_gogo 3-4

sa mor yo dak stiu cum a ajuns asta pe 3 k e praf

Prodigy_andrey23.03.2007 14:05

andrey_gogo 4-3 dany_tgv Dak yo-s praf si te-am batut pe tine inseamna k tu n-ai nici o treaba cu fifa :)) !! =))Ce sa-tzi povestesc :P

 

Sfat mai invatza fifa :P

armatass23.03.2007 16:25
:)) pai cu Chelsea e usor sa bati juventusu k aia au viteza mai buna ... om vedea care ne vedem in camp de la anul cine`i bun ...so oricum m`ai batut chinuit k ai avut norok cu sheva k e atacant bun la fifa
ultras_andrei_i23.03.2007 16:28

aman si eu meciu cu bradutz_mihai.meciurile cu c_costin si luchi_spe le aman da in contu lor.

johnny0623.03.2007 16:29

asta cum vine? :lol:

Dani200523.03.2007 16:58

dany_tgv - marinescu_dani2005=3-6

 

 

 

P.S.power sa nu uiti de meciu cu last :P

Blink23.03.2007 17:15

nu dau de nsfl_cyok...hai sa jucam meciul,nu mai avem timp

l1o_l1am323.03.2007 17:41

Et21: Manuel_rotaru - nsfl_cyok 4-5

Et22: nsfl_cyok- Luchi_spe 3-2

Et23: Bradutz_mihai - nsfl_cyok 3-4

 

Cred ca pot spune ca sunt in Liga I

Blink23.03.2007 17:48

si eu te-as sfatui la fel...numai eu stiu cate mesaje ti-am lasat...hai sa jucam odata,intra pe mess

i0nutz8323.03.2007 17:56

Etape noi.

 

*power, arzi tot ce nu s-a jucat pana la 20.00 !

van_gabriell23.03.2007 17:57
Van_gabriell - Gosu_2005 2-1
Paradise_Lost23.03.2007 20:13

Si eu vreau sa joc cu Van_gabriel, restantza, dar.....

Prodigy_andrey23.03.2007 22:03

andrey_gogo 3-0 the_last :D

costinha_stelistu24.03.2007 07:42

amanati si voi meciul c_costin - andrei_marius06

are omul probleme cu mana si deocamdata nu poate juca :wink: :wink:

 

c_costin - gosu_2005 6-3

van_gabriell24.03.2007 11:39
paradise_lost69 ...nu sunt eu de vina ca nu ti-a convenit conexiunea si ai iesit din joc...era doar inceputul meciului
gosu_sv24.03.2007 12:03

Manuel_rotaru - Gosu_2005 3-3

Gosu_2005- C_costin 3-6 ...retrogradez :(

PoWeR24.03.2007 12:16

seriaimn3.png

 

Amanari:

 

Van_gabriell - Paradise_lost69 amanat

Luchi_spe - Andrei_marius06 amanat

Andrei_marius06 - Bradutz_mihai amanat

C_costin - Andrei_marius06 amanat

 

PS:

1. Andrei_marius06, vreau mai multa seriozitate, altfel vei fi depunctat

2. Meciurile lui the_last2005 au fost omologate cu 0-3

Jo1n724.03.2007 12:50

duamne ce le face cyok :)

johnny0624.03.2007 12:59

el e adeptul cel mai atasat al "talhar style" :lol:

«1111213141517»