Paradise_lost69- Gosu_2005 4 - 2
AMR 1 :lol:
Paradise_lost69- Gosu_2005 4 - 2
AMR 1 :lol:
Van_gabriell - Citius_altius_fortius_dessant 3-0
Van_gabriell - The_last2005 3-0
van_gabriell sa ma cauti intr-o seara pe mess...sa facem etapa:)
marinescu_dani2005 - manuel_rotaru=3-2
P.S.bulan
bradutz_mihai - c_costin 2-2
dany_tgv - andrei_gogo 3-4
sa mor yo dak stiu cum a ajuns asta pe 3 k e praf
andrey_gogo 4-3 dany_tgv Dak yo-s praf si te-am batut pe tine inseamna k tu n-ai nici o treaba cu fifa
!! =))Ce sa-tzi povestesc ![]()
Sfat mai invatza fifa ![]()
aman si eu meciu cu bradutz_mihai.meciurile cu c_costin si luchi_spe le aman da in contu lor.
asta cum vine? :lol:
dany_tgv - marinescu_dani2005=3-6
P.S.power sa nu uiti de meciu cu last ![]()
nu dau de nsfl_cyok...hai sa jucam meciul,nu mai avem timp
Et21: Manuel_rotaru - nsfl_cyok 4-5
Et22: nsfl_cyok- Luchi_spe 3-2
Et23: Bradutz_mihai - nsfl_cyok 3-4
Cred ca pot spune ca sunt in Liga I
si eu te-as sfatui la fel...numai eu stiu cate mesaje ti-am lasat...hai sa jucam odata,intra pe mess
Etape noi.
*power, arzi tot ce nu s-a jucat pana la 20.00 !
Si eu vreau sa joc cu Van_gabriel, restantza, dar.....
andrey_gogo 3-0 the_last ![]()
amanati si voi meciul c_costin - andrei_marius06
are omul probleme cu mana si deocamdata nu poate juca :wink: :wink:
c_costin - gosu_2005 6-3
Manuel_rotaru - Gosu_2005 3-3
Gosu_2005- C_costin 3-6 ...retrogradez ![]()

Amanari:
Van_gabriell - Paradise_lost69 amanat
Luchi_spe - Andrei_marius06 amanat
Andrei_marius06 - Bradutz_mihai amanat
C_costin - Andrei_marius06 amanat
PS:
1. Andrei_marius06, vreau mai multa seriozitate, altfel vei fi depunctat
2. Meciurile lui the_last2005 au fost omologate cu 0-3
duamne ce le face cyok ![]()
el e adeptul cel mai atasat al "talhar style" :lol: