FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«1101112131417»
armatass19.03.2007 18:09

extras din regulament : a) In cazul in care un jucator nu se prezinta in intervalul stabilit pentru a-si disputa meciul si nu informeaza in prealabil supervizorul diviziei din care face parte asupra faptului ca doreste sa-si amane meciul, jucatorul va pierde la masa verde (0-3).

dany_tgv - thelast_2005 3-0

i0nutz8319.03.2007 19:31

Etape noi.

power, clasament, ceva?

armatass19.03.2007 19:44

dany_tgv - nfsl_cyok 5-8 avetzi norok voi astia cu ekipe de 4 jumate , i`am dat gol de la jumatea terenului , numai Ion mai lua de`astea :))

Prodigy_andrey19.03.2007 19:52

andrey_gogo 3-1 andrei_marius06 dupa indelungi asteptari :D

adrienn18619.03.2007 20:43

adrienn186 - i0nutz83 4-2 :oops:

adrienn186 - gosu_2005 3-2

PoWeR19.03.2007 21:06

seriaicb0.png

 

Amanari:

 

Van_gabriell - Paradise_lost69 amanat

Paradise_lost69- nsfl_cyok amanat

Marinescu_dani2005 - Paradise_lost69 amanat

 

the_last2005, citius -> OUT !

gosu_sv19.03.2007 21:13

Gosu_2005- The_last2005 3-0

Gosu_2005- Adrienn186 2-3 meritam si eu 1 punct in meciu asta :lol:

Paradise_Lost19.03.2007 22:33

Fratilor, maine vreau sa-mi joc din meciuri, sper sa dau de voi dupa ora 17-18, stau si pana la 2 dimineatza numai sa prind nishte meciuri.

 

Van_gabriell - Paradise_lost69

Paradise_lost69- nsfl_cyok

Marinescu_dani2005 - Paradise_lost69

Paradise_lost69- Andrey_gogo

I0nutz83 - Paradise_lost69

Paradise_lost69- Gosu_2005

 

Vaaaaaaaaaaaai, ce multe am, voi juca la foc automat.

 

Bafta all

PoWeR20.03.2007 05:19

ai timp paradise, oricum stiu ca tu esti unul din jucatorii seriosi si sunt convins ca vei reusi ;)

Prodigy_andrey20.03.2007 06:50

Ole ole multzumim Adrianule :D

 

andrey_gogo 4-4 paradise_lost

 

Respectele mele :) Meci strans strans ;)

costinha_stelistu20.03.2007 07:59

c_costin - the_last 3-0

Dani200520.03.2007 12:32

Si meciul meu cu last si nu mai stiu cum mai e anulat? :D Nu de alta dar 3 pct in plus nu strica :roll:

Prodigy_andrey20.03.2007 12:37

Daca un om este exclus sau se retrage toate va pierde toate meciurile cu 3-o inclusiv cele jucate :D parca asa era ;)

Paradise_Lost20.03.2007 17:44

I0nutz83 - Paradise_lost69 4 - 4 ca la teatru,ca doar am avut 4-2 ma specializez pe egaluri

BLAT

AMR - 4

 

ps:van_gabriel imi cam trage teapa, imi spune sa intru in joc si astept de mi se acreste

acum nu mai zice nimic, ce sa fac cu el?

i0nutz8320.03.2007 18:02
i0nutz83 - dany_tgv 3-0 in min. 27, cand adversarul a iesit din joc in mod voit.
Paradise_Lost20.03.2007 18:49

Marinescu_dani2005 - Paradise_lost69 0 - 3

 

AMR - 3

:lol:

Paradise_Lost20.03.2007 21:24

Paradise_lost69- nsfl_cyok 2 - 2

 

AMR 2

ma descurc? :P

armatass20.03.2007 21:50

ioane esti lake ...

Prodigy_andrey21.03.2007 05:42
Paradise_lost69- nsfl_cyok  2 - 2

 

AMR 2

ma descurc?  :P

BV ;)

i0nutz8321.03.2007 09:04

Paradise_lost: mai usor cu posturile consecutive..

Prodigy_andrey21.03.2007 12:08

andrey_gogo 3-1 manuel_rotaru

Dani200521.03.2007 13:55

luchi_spe - marinescu_dani2005=1-1

Prodigy_andrey21.03.2007 17:17

dany_tgv da-mi si u un buzz sau intra pe mess sa jucam :D

i0nutz8321.03.2007 18:20

gogo: dany_tgv e la munca zilele astea.. Cred ca vineri e liber, sau dupa 12-1 in fiecare noapte..

Prodigy_andrey21.03.2007 20:54

nu prea mai pot sa stau asa mult !! k am multe de facut :( o sa jucam vineri atunci;)

«1101112131417»