extras din regulament : a) In cazul in care un jucator nu se prezinta in intervalul stabilit pentru a-si disputa meciul si nu informeaza in prealabil supervizorul diviziei din care face parte asupra faptului ca doreste sa-si amane meciul, jucatorul va pierde la masa verde (0-3).
dany_tgv - thelast_2005 3-0

