adrienn186 - c_costin 4-0 :? :? :? cam urat
adrienn186 - c_costin 4-0 :? :? :? cam urat
constinha e a doua oara la rand cand faci double post foloseste edit cred ca vei lua vacanta 7zile.
iara se baga in seama
cred k o sa iei si tu 10 zile ![]()
Mda de la 4-1 tot m-am jucat in fatza portzii si era sa o iau
da noah e bine si asa rau ![]()
Gosu_2005- Luchi_spe 2-7
Citius_altius_fortius_dessant- Gosu_2005 0-3...no comment
avertisment costinha_stelistu - posturi consecutive.
adrienn186 - marinescu_dani2005=1-1
Nu dau de the_last2005, poate apare in cursul zilei de azi. Daca nu ramane sa joc cu el luni seara dupa 8.![]()
the_last2005 nu prea mai da semne de viata si e foarte probabil sa fie exclus dupa etapele astea ... vom vedea
Andrei_marius06 - Manuel_rotaru 2-3
citius....-manuel_rotaru 0-3
Andrei_marius06 - Manuel_rotaru 2-3,un meci in care am avut ghinion
,nu a vrut sa intre in poarta.
Am de jucat urmatoarele meciuri:
Van_gabriell - Paradise_lost69
Paradise_lost69- nsfl_cyok
Marinescu_dani2005 - Paradise_lost69
Nu dau de niciun jucator, eu nu am fost in buc 2 zile, si maine dimineatza plec din nou din orash, as vrea sa aman meciurile astea in cazul in care nu dau de nimeni pana pe la ora 12 (astept de pe la 9 si nimic, nimeni online
((((((( ) Spert sa pot juca macar 1 meci
Va multumesc
the_last2005 chiar k nu e de gasit ... vedeti si voi ce faceti k vreau sa joc , sunt in forma ![]()
Eu nu dau de niciunul dintre cei cu care am de jucat. Am anuntat ca revin in oras duminica dimineata, deci nu am de ce sa aman.
Etapa 19:Manuel_rotaru - Bradutz_mihai 1-3
Etapa 20:Bradutz_mihai - Luchi_spe 4-2
...sunt aici ionutz 8)
marinescu_dani2005 - nsfl_cyok=3-4
i0nutz83 - bradutz_mihai 5-5..
Am revenit de la 0-3 la 5-4 si m-a egalat pe o greseala prosteasca. Asta e, bafta bradutz !
etapa 18:I0nutz83 - Bradutz_mihai 5-5...ce meci!!,am condus cu 3-0...asta e,pacat de ratari
...ms,bafta si tie,ionutz
Am incercat sa joc cu andrei_marius06 !! 2 zile i-am tot zis sa jucam el de ce te grabesti !! Ba imi zicea k abia o intrat ba k acuma iese !! Duminica o fost ziua lu maica-mea si nu am putut sa joc si seara nu o mers !! Acuma am de facut un proiect pt scoala k am inspectzie vineri !! Dak nu apuc sa joc pana la data limita as vrea sa aman meciu, desi nu cred k ar trebui sa fie in contul meu!
i0nutz83 - van_gabriel 8-1.
25 de cornere, posesie 68%, 2 penaltyuri, 1 autogol Gabriel, etc.
in seara asta voi posta si clasamentul ![]()
ba , sunt beat , din nou .... daca nici acum nu joaca cu mine ... sa ma prinda treaz , the last 2005 si nfsl_cyok sa va anamati meciurile cu mine daca nu aveti timp !
cer si eu amanarea meciului cu paradise_lost69.daca se poate ![]()