i0nutz83 - gosu_2005 7-2.
Gata si cu etapele astea !
floare la ureche ![]()
mai regreti meciul cu mine ? :twisted:
i0nutz83 - gosu_2005 7-2.
Gata si cu etapele astea !
floare la ureche ![]()
mai regreti meciul cu mine ? :twisted:
Da' cand am zis ca l-as fi regretat?
Cu parere de rau , vedeti ca ma retrag din campionat :cry: :cry: :cry: , vine bacul si nu prea mai am timp de jucat fifa :cry: :cry: :cry:
bv ma te gandesti ca ai luat locul la un jucator,m-ai bine nu te inscriai.
costi ... e decizia ta ... bafta la BAC
Cu parere de rau , vedeti ca ma retrag din campionat :cry: :cry: :cry: , vine bacul si nu prea mai am timp de jucat fifa :cry: :cry: :cry:
Acum o luna, cand te-ai inscris, nu stiai ca ai bac-ul? Scuzele astea sunt de-a dreptul ridicole. Nu gasesti 30 min libere intr-o saptamana sa joci 3 meciuri?
etapa 15:Van_gabriell - Bradutz_mihai 4-3..ghinion :x
etapa 16:Bradutz_mihai - Adrienn186 3-1
etapa 17:Paradise_lost69- Bradutz_mihai 1-5
Haideti ca nu ma mai retrag , sa nu stric campionatul , cei cu care am de jucat intrati pe mess sa jucam (maine dupa ora 2 - azi nu am avut timp ) sper sa nu se supere nimeni ca am vrut sa ma retrag ![]()
![]()
![]()
adrienn186 - luchi_spe 4-2 conexiune buna
adrienn186 - bradutz_mihai 1-3 conexiune proasta :roll: :roll: :roll:
castigi / pierzi ... conexiunea e de vina ![]()
andrey_gogo citius 3-0
the_last2005, da si tu semn ca vrei sa jucam
andrei_marius06-adrienn186=3-2,cu sansa.The_last2005 da si u un semn de viata nu te-am vazut deloc pe mess.
c_costin - manuel_rotaru 6-5
Cu bulan ![]()
![]()
![]()
Van_gabriell - Andrei_marius06 3-2
Van_gabriell - nsfl_cyok 3-5
am condus tot meciu si m`a egalat in ultima faza
(
dany_tgv - Andrei marius06 4-4
Hai cu clasamentu' !
*** Etape noi.

Anulari:
Paradise_lost69- Manuel_rotaru
The_last2005 - Marinescu_dani2005
Eu ma duc la meci, la Hunedoara, Corvinul cu FC Municipal. O sa joc etapele cel mai probabil duminica la pranz.
Am si eu o intrebare , cati raman in Liga 2 ??? ![]()
c_costin - citius 3-0
daca e retras , mai scap de un meci
1.Nu ai citit regulamentu
2.double post.
costinha_stelistuPosted: 16 Mar 2007 09:44 Post subject:
Am si eu o intrebare , cati raman in Liga 2 ???
andrey_gogo 4-1 ariennn ![]()
c_costin - luchi_spe 3-2