FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«18910111217»
ADelPiero11.03.2007 23:09
i0nutz83 - gosu_2005 7-2.

 

Gata si cu etapele astea !

 

floare la ureche :D

mai regreti meciul cu mine ? :twisted:

i0nutz8313.03.2007 11:29

Da' cand am zis ca l-as fi regretat?

costinha_stelistu13.03.2007 15:47

Cu parere de rau , vedeti ca ma retrag din campionat :cry: :cry: :cry: , vine bacul si nu prea mai am timp de jucat fifa :cry: :cry: :cry:

GOD13.03.2007 15:52

bv ma te gandesti ca ai luat locul la un jucator,m-ai bine nu te inscriai.

PoWeR13.03.2007 16:15

costi ... e decizia ta ... bafta la BAC

i0nutz8313.03.2007 16:52
Cu parere de rau , vedeti ca ma retrag din campionat  :cry:  :cry:  :cry:  , vine bacul si nu prea mai am timp de jucat fifa  :cry:  :cry:  :cry:

 

Acum o luna, cand te-ai inscris, nu stiai ca ai bac-ul? Scuzele astea sunt de-a dreptul ridicole. Nu gasesti 30 min libere intr-o saptamana sa joci 3 meciuri?

van_gabriell13.03.2007 18:11
Van_gabriell - Bradutz_mihai 4-3
Blink13.03.2007 19:43

etapa 15:Van_gabriell - Bradutz_mihai 4-3..ghinion :x

etapa 16:Bradutz_mihai - Adrienn186 3-1

etapa 17:Paradise_lost69- Bradutz_mihai 1-5

costinha_stelistu13.03.2007 20:51

Haideti ca nu ma mai retrag , sa nu stric campionatul , cei cu care am de jucat intrati pe mess sa jucam (maine dupa ora 2 - azi nu am avut timp ) sper sa nu se supere nimeni ca am vrut sa ma retrag :(:(:(

adrienn18613.03.2007 22:25

adrienn186 - luchi_spe 4-2 conexiune buna

adrienn186 - bradutz_mihai 1-3 conexiune proasta :roll: :roll: :roll:

PoWeR14.03.2007 07:22

castigi / pierzi ... conexiunea e de vina :D

Prodigy_andrey14.03.2007 07:29

andrey_gogo citius 3-0

l1o_l1am314.03.2007 15:16

the_last2005, da si tu semn ca vrei sa jucam

ultras_andrei_i14.03.2007 19:44

andrei_marius06-adrienn186=3-2,cu sansa.The_last2005 da si u un semn de viata nu te-am vazut deloc pe mess.

costinha_stelistu15.03.2007 07:20

c_costin - manuel_rotaru 6-5

Cu bulan :):):)

van_gabriell15.03.2007 17:10

Van_gabriell - Andrei_marius06 3-2

Van_gabriell - nsfl_cyok 3-5

armatass15.03.2007 20:39

am condus tot meciu si m`a egalat in ultima faza :((

dany_tgv - Andrei marius06 4-4

i0nutz8316.03.2007 09:29

Hai cu clasamentu' !

 

*** Etape noi.

PoWeR16.03.2007 09:38

seriaikj0.png

 

Anulari:

 

Paradise_lost69- Manuel_rotaru

The_last2005 - Marinescu_dani2005

i0nutz8316.03.2007 09:43

Eu ma duc la meci, la Hunedoara, Corvinul cu FC Municipal. O sa joc etapele cel mai probabil duminica la pranz.

costinha_stelistu16.03.2007 09:44

Am si eu o intrebare , cati raman in Liga 2 ??? :D

costinha_stelistu16.03.2007 09:46

c_costin - citius 3-0 :) daca e retras , mai scap de un meci

GOD16.03.2007 10:55

1.Nu ai citit regulamentu

2.double post.

costinha_stelistu  

Posted: 16 Mar 2007 09:44    Post subject:  

Am si eu o intrebare , cati raman in Liga 2 ???

Prodigy_andrey16.03.2007 11:14

andrey_gogo 4-1 ariennn :D

costinha_stelistu16.03.2007 13:05

c_costin - luchi_spe 3-2

«18910111217»