Meciuri, comentarii, rezultate - Liga II, seria I.
Meciuri, comentarii, rezultate - Liga II, seria I.
andrey_gogo 11-2 citius altius fortius ...... bafta pe mai departe danny !!
pfuai ce inceput pentru gogo!! :lol:
ma cred ca era doar un singur 1, dar de emotii iau scapat doi de 1 =))
is 2 mah ![]()
blat ca de inceput de sezon goga=o
?
da da power =)) Putetzi sa zicetzi de blaturi bla bla bla !! Da ii pe bune
Si vin in A si te bat si pe tine
grrr
andrey_gogo 8 - 2 gosu_2005 . Ghinionist , ca Steaua contra Sevilliei.
andrey_gogo 8-2 gosu_milan
CU deicatzie pentru power ![]()
11+8=19 :roll:
opa... incepe sa ma sperie Liga 1 :cry:
pfuay .. voi din Liga II ati inceput sezonul si veti fi incalziti pentru meciurile din cupa :cry:
c_costin - manuel_rotaru 3-3
lool...nu vrea sa intre mingea in poarta..si nu am dat mai mult de 2 goluri pe meci :lol:
suntem in grafic:D
the_last2005 - marinescu_dani2005=2-1
un meci ciudat ![]()
Luchi_spe (Real) - Paradise_lost69 (Bayern) 3 - 5
Am incepu si eu cu dreptul :lol:
bradutz_mihai - adrienn186 1-4
Etapa 1:Bradutz_mihai - Adrienn186 1-4 :cry: ghinion
Etapa 2:Paradise_lost69- Bradutz_mihai 3-6 8) ![]()
...bafta adversarilor in continuare
Etapa II
nsfl_cyok 3 - 6 The_last2005
Meci cu multe ocazii de gol, gazda a avut posesie mai mare insa contra-atacul si norocul au dus la o victorie aparent, insa inselator zdrobitoare a oaspetului.
ionutz te rog sa-mi amani si mie primele etape ca am probleme cu pc-ul.ms anticipiat :wink: .
citius_altius_fortius_dessant merge in deplasare la Sevilla.
Meciurile din aceasta saptamana (et I + II, III si eventual IV) ii vor fi amanate, fara a fi trecute in contul celor patru amanari la care are dreptul pe parcursul unui sezon competitional. Atata vreme cat avem printre noi suporteri adevarati, nu de tastatura, trebuie sa ne mandrim cu ei !
Cu Steaua pana la moarte!
meciu meu dany_tgv cu manuel_rotaru amanat pana maine
nu e conexiunea bine si o sa incercam maine din nou ![]()
Aman meciul din etapa II cu nsfl_cyok. Am vb cu el i-am lasat mesaje la cat sa intre sa putem juca dar nu e de gasit. Eu vroiam sa joc dar sunt nevoit sa aman. Meciul din etapa I a fost amanat de andrei_marius06 (ultras_andrei_i) ...are prbl cu calcu.