FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«12317»
i0nutz8316.02.2007 16:33

Meciuri, comentarii, rezultate - Liga II, seria I.

Prodigy_andrey16.02.2007 18:43

andrey_gogo 11-2 citius altius fortius ...... bafta pe mai departe danny !!

johnny0616.02.2007 18:45

pfuai ce inceput pentru gogo!! :lol:

nyku_myhay16.02.2007 19:12

ma cred ca era doar un singur 1, dar de emotii iau scapat doi de 1 =))

Prodigy_andrey16.02.2007 19:14

is 2 mah :P

PoWeR16.02.2007 19:15

blat ca de inceput de sezon goga=o :D ?

Prodigy_andrey16.02.2007 21:09

da da power =)) Putetzi sa zicetzi de blaturi bla bla bla !! Da ii pe bune :P Si vin in A si te bat si pe tine :P grrr

i0nutz8316.02.2007 21:38
i0nutz83 - c_costin 4-1. Debut cu dreptul !
gosu_sv16.02.2007 22:12

andrey_gogo 8 - 2 gosu_2005 . Ghinionist , ca Steaua contra Sevilliei.

Prodigy_andrey16.02.2007 22:12

andrey_gogo 8-2 gosu_milan :D CU deicatzie pentru power :):P 11+8=19 :roll:

alin_jeleu17.02.2007 02:02

opa... incepe sa ma sperie Liga 1 :cry:

PoWeR17.02.2007 06:04

pfuay .. voi din Liga II ati inceput sezonul si veti fi incalziti pentru meciurile din cupa :cry:

costinha_stelistu17.02.2007 09:24

c_costin - manuel_rotaru 3-3

i0nutz8317.02.2007 10:28
i0nutz83 - gosu_2005 9-2.
gosu_sv17.02.2007 10:29

lool...nu vrea sa intre mingea in poarta..si nu am dat mai mult de 2 goluri pe meci :lol:

Prodigy_andrey17.02.2007 10:30

suntem in grafic:D

Dani200517.02.2007 10:59

the_last2005 - marinescu_dani2005=2-1

 

un meci ciudat :(

Paradise_Lost17.02.2007 19:04

Luchi_spe (Real) - Paradise_lost69 (Bayern) 3 - 5

 

Am incepu si eu cu dreptul :lol:

adrienn18618.02.2007 13:26

bradutz_mihai - adrienn186 1-4

Blink18.02.2007 14:24

Etapa 1:Bradutz_mihai - Adrienn186 1-4 :cry: ghinion

Etapa 2:Paradise_lost69- Bradutz_mihai 3-6 8) :)

...bafta adversarilor in continuare

Highlander200718.02.2007 15:53

Etapa II

nsfl_cyok 3 - 6 The_last2005

 

Meci cu multe ocazii de gol, gazda a avut posesie mai mare insa contra-atacul si norocul au dus la o victorie aparent, insa inselator zdrobitoare a oaspetului.

ultras_andrei_i19.02.2007 15:46

ionutz te rog sa-mi amani si mie primele etape ca am probleme cu pc-ul.ms anticipiat :wink: .

i0nutz8319.02.2007 15:48

citius_altius_fortius_dessant merge in deplasare la Sevilla.

Meciurile din aceasta saptamana (et I + II, III si eventual IV) ii vor fi amanate, fara a fi trecute in contul celor patru amanari la care are dreptul pe parcursul unui sezon competitional. Atata vreme cat avem printre noi suporteri adevarati, nu de tastatura, trebuie sa ne mandrim cu ei !

Cu Steaua pana la moarte!

armatass19.02.2007 17:19

meciu meu dany_tgv cu manuel_rotaru amanat pana maine

nu e conexiunea bine si o sa incercam maine din nou :D

van_gabriell19.02.2007 17:30

Aman meciul din etapa II cu nsfl_cyok. Am vb cu el i-am lasat mesaje la cat sa intre sa putem juca dar nu e de gasit. Eu vroiam sa joc dar sunt nevoit sa aman. Meciul din etapa I a fost amanat de andrei_marius06 (ultras_andrei_i) ...are prbl cu calcu.

«12317»