andrei_marius06-adrienn186=1-5.incaseaza tot toldo.
andrei_marius06-van_gabriell=6-0.in sfarsit o victorie :lol: dany_tgv a zis ca nu paote sa joace azi,si vom juca maine.
andrei_marius06-adrienn186=1-5.incaseaza tot toldo.
andrei_marius06-van_gabriell=6-0.in sfarsit o victorie :lol: dany_tgv a zis ca nu paote sa joace azi,si vom juca maine.
power, clasament?
** Etape noi.
andrey_gogo adrien foarte greu ![]()
andrey_gogo dany_tgv mult mai ushor ![]()
marinescu_dani2005 - nsfl_cyok=0-1

Amanari:
Marinescu_dani2005 - Citius_altius_fortius_dessant
Manuel_rotaru - Dany_tgv
The_last2005 - Dany_tgv ???
Citius_altius_fortius_dessant- Manuel_rotaru
Gosu_2005- Luchi_spe
Citius_altius_fortius_dessant- Gosu_2005
Dany_tgv - Andrei_marius06
suntem in grafic ![]()
dany_tgv - marinescu_dani2005=3-3
manuel_rotaru-dany_tgv 2=3
marinescu_dani2005 - dany_tgv 3-3
Dany_tgv - Andrei_marius06= 1-6.
The_last2005 nu este de gasit !!! nu aman meciu sa decideti voi ce e de facut .... azi am jucat majoritatea meciurilor ... da dak omu nu e ce sa fac ...
Stimabile armatass...nu mai manca cac......ca de luni seara cand s-a afisat etapa...te-am cautat...n'ai intrat - martzi, miercuri, joi ..si joi seara primesc offline de la tine ca cica jucam vineri dimineatza...mai are si omu servici nu sta la fundu altora. Si dupa cum sunt regulile..TU ai amanat etapa care trebuia jucata pana joi la ora opt...luni seara cand au fost afisate etapele III-IV am jucat etapa IV cu adminul. Si erati si dumneavoastra online...am intrebat daca joci..niciun raspuns. De luni seara pana joi seara nu te-am mai vazut online. Asa ca nu mai arata cu degetul. Daca doreste cineva pot sa arat print-screen cu mesaj de la tine : jucam etapa vineri dimineata.
citius a fost la Sevilla, la meci si foarte probabil va fi in tribune si la Oradea, sambata, la meciul nostru cu UTA> Meciurile lui sunt amanate, fara a-i fi insa contabilizate.
andrei_gogo 4-3 paradise_lost !! am avut un bulan cat casa recunosc ![]()
7 meciuri la victorii :roll: :roll: :lol: 8O 8O
21 de puncte
:lol:
ce-mi place in B ![]()
the_last2005 - c_costin 3-5
Gosu_2005 - the_last2005 1-3
marinescu_dani2005 - manuel_rotaru=2-2
Pana acum sunt multumit de felul cum decurg lucrurile in seria noastra. Il asteptam si pe citius_ sa-si joace restantele si totul va fi bine ![]()
power... tot jucatorii din seria mea o sa faca ravagii in Liga 1 8)
da aline ... incepand cu Fernando9torres_2005 :lol:
adrienn186 - i0nutz83 0-2
i0nutz83 - adrienn186 2-0. Scurt si la obiect ![]()
i0nutz83 - van_gabriell 4-3. Greu, greu !