FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«1234517»
ultras_andrei_i22.02.2007 17:32

andrei_marius06-adrienn186=1-5.incaseaza tot toldo.

andrei_marius06-van_gabriell=6-0.in sfarsit o victorie :lol: dany_tgv a zis ca nu paote sa joace azi,si vom juca maine.

i0nutz8323.02.2007 07:47

power, clasament?

 

** Etape noi.

Prodigy_andrey23.02.2007 10:11

andrey_gogo adrien foarte greu :(

andrey_gogo dany_tgv mult mai ushor :D

Dani200523.02.2007 13:27

marinescu_dani2005 - nsfl_cyok=0-1

PoWeR23.02.2007 13:33

seriaiuj0.png

 

Amanari:

 

Marinescu_dani2005 - Citius_altius_fortius_dessant

Manuel_rotaru - Dany_tgv

The_last2005 - Dany_tgv ???

Citius_altius_fortius_dessant- Manuel_rotaru

Gosu_2005- Luchi_spe

Citius_altius_fortius_dessant- Gosu_2005

Dany_tgv - Andrei_marius06

Prodigy_andrey23.02.2007 13:49

suntem in grafic :D

Dani200523.02.2007 14:21

dany_tgv - marinescu_dani2005=3-3

armatass23.02.2007 14:50

manuel_rotaru-dany_tgv 2=3

marinescu_dani2005 - dany_tgv 3-3

ultras_andrei_i23.02.2007 15:58

Dany_tgv - Andrei_marius06= 1-6.

armatass23.02.2007 16:02

The_last2005 nu este de gasit !!! nu aman meciu sa decideti voi ce e de facut .... azi am jucat majoritatea meciurilor ... da dak omu nu e ce sa fac ...

Highlander200723.02.2007 17:15

Stimabile armatass...nu mai manca cac......ca de luni seara cand s-a afisat etapa...te-am cautat...n'ai intrat - martzi, miercuri, joi ..si joi seara primesc offline de la tine ca cica jucam vineri dimineatza...mai are si omu servici nu sta la fundu altora. Si dupa cum sunt regulile..TU ai amanat etapa care trebuia jucata pana joi la ora opt...luni seara cand au fost afisate etapele III-IV am jucat etapa IV cu adminul. Si erati si dumneavoastra online...am intrebat daca joci..niciun raspuns. De luni seara pana joi seara nu te-am mai vazut online. Asa ca nu mai arata cu degetul. Daca doreste cineva pot sa arat print-screen cu mesaj de la tine : jucam etapa vineri dimineata.

gosu_sv23.02.2007 18:53
Gosu_2005- Luchi_spe 5-1 ...prima victorie :mrgreen: ...nu dau de Citius_altius_fortius_dessant...poate apare pe mess weekendu asta
i0nutz8323.02.2007 18:59

citius a fost la Sevilla, la meci si foarte probabil va fi in tribune si la Oradea, sambata, la meciul nostru cu UTA> Meciurile lui sunt amanate, fara a-i fi insa contabilizate.

Prodigy_andrey23.02.2007 19:33

andrei_gogo 4-3 paradise_lost !! am avut un bulan cat casa recunosc :)

 

7 meciuri la victorii :roll: :roll: :lol: 8O 8O

 

21 de puncte :oops: :lol: :oops: ce-mi place in B :D

i0nutz8324.02.2007 10:16
i0nutz83 - paradise_lost69 7-2.
costinha_stelistu24.02.2007 10:26

the_last2005 - c_costin 3-5

Highlander200724.02.2007 15:13

Gosu_2005 - the_last2005 1-3

Dani200524.02.2007 18:31

marinescu_dani2005 - manuel_rotaru=2-2

PoWeR24.02.2007 19:05

Pana acum sunt multumit de felul cum decurg lucrurile in seria noastra. Il asteptam si pe citius_ sa-si joace restantele si totul va fi bine :)

alin_jeleu24.02.2007 21:04

power... tot jucatorii din seria mea o sa faca ravagii in Liga 1 8)

PoWeR25.02.2007 08:23

da aline ... incepand cu Fernando9torres_2005 :lol:

gosu_sv25.02.2007 11:46
Van_gabriell - Gosu_2005 2-5 ...a doua victorie :)...incep sami dau drumu :lol:
adrienn18625.02.2007 15:57

adrienn186 - i0nutz83 0-2

i0nutz8325.02.2007 16:08

i0nutz83 - adrienn186 2-0. Scurt si la obiect :)

i0nutz83 - van_gabriell 4-3. Greu, greu !

gosu_sv25.02.2007 16:43
Gosu_2005- Adrienn186 1-7 ...mai am cu Ajax(Citius_altius_fortius_dessant) si nu dau de el...ramane sa jucam pe weekendu viitor
«1234517»