FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«12345617»
adrienn18625.02.2007 16:44

gosu_2005 - adrienn186 1-7

 

mi`a iesit tot

Paradise_Lost25.02.2007 17:26

nu dau de marinescu_dani2005 sa-mi joc etapa.

maine sunt la munca si nu cred ca o sa am timp, cred ca domnul "marinescu_dani2005" ar trebui sa amane meciul in contul lui, ca eu am stat 3 zile dupa el si n-a aparut

Ro__Ma25.02.2007 17:41

andrei_marius06 - manuel_rotaru = 3-2

Danni25.02.2007 18:56

am revenit si eu. Va multumesc ca ma ti asteptat !!

 

maine dupa ora 16:00 - 16:30 voi fi prezent sa imi joc meciurile

Dani200525.02.2007 21:08

"domnul paradise_lost" mai cautat tu cumva si nu ti-am raspuns ca nu prea inteleg de unde si pana unde sa aman in contul meu :twisted: asta ramane la latitudinea mea :)

 

 

PS:maine intre 14:00 si 17:00 o sa fiu pe mess(invisible) :P

costinha_stelistu26.02.2007 09:06

Daca nu apuc sa joc meciul cu bradutz_mihai sper sa imi amanati si mie meciul cu el ca nu dau de el pe mess

C_COSTIN sunt ;)

alin_jeleu26.02.2007 14:22

bradutz_mihai are monitorul bulit... si isi vrea amanate meciurile :D

l1o_l1am326.02.2007 15:45

Etapa6: Manuel_rotaru - nsfl_cyok 3-7

Etapa7: nsfl_cyok- Luchi_spe 4-2

Etapa5: dany_tgv - amanare

i0nutz8326.02.2007 15:47
bradutz_mihai are monitorul bulit... si isi vrea amanate meciurile :D

 

Care meciuri ? Presupun ca stie la cate amanari are dreptul si nu vor fi probleme in acest sens.

alin_jeleu26.02.2007 15:57

el asta mi-a zis sa transmit, ultimele 3 etape probabil

costinha_stelistu26.02.2007 17:32

daca Bradutz_mihai a spus ca are monitoru stricat si vrea sa isi amane meciurile nu cred ca mai e cazul sa aman meciul cu el sa mi se contabilizeze mie o amanare ;):D

alin_jeleu26.02.2007 18:01

andrei_marius06-luchi_spe ... amanare in contul lui luchi... cica nu-i mere forumul 8)

Dani200526.02.2007 18:47

cer si eu amanarea meciului cu "domnul paradise_lost" ca poate ma cauta iar pe la unu noaptea sa jucam 8O

Paradise_Lost26.02.2007 20:43
"domnul paradise_lost" mai cautat tu cumva si nu ti-am raspuns ca nu prea inteleg de unde si pana unde sa aman in contul meu :twisted: asta ramane la latitudinea mea :)  

 

 

PS:maine intre 14:00 si 17:00 o sa fiu pe mess(invisible) :P

 

Intre 14 si 17 sa joci tu daca ai chef si n-ai servici, da, te-am cautat de vineri seara pana duminica seara si nu te-am vazut, drept dovada ca celelalte meciuri le-am jucat

 

PS: macar pt cei din fifa nu sta inv. pt ca nu-i de datoria mea sa te apelez daca esti pe invizibil

 

PS2: acesta este razboiul psihologic :lol:

PoWeR26.02.2007 20:57
seriaihr6.png
johnny0626.02.2007 21:08

ionutz si gogo cot la cot... asteptam derby-ul :D

PoWeR27.02.2007 08:30

Amanari:

 

Marinescu_dani2005 - Citius_altius_fortius_dessant

The_last2005 - Dany_tgv

Citius_altius_fortius_dessant- Manuel_rotaru

Citius_altius_fortius_dessant- Gosu_2005

Citius_altius_fortius_dessant- C_costin

Marinescu_dani2005 - Paradise_lost69

nsfl_cyok- Dany_tgv

The_last2005 - Citius_altius_fortius_dessant

Luchi_spe - Andrei_marius06

C_costin - Bradutz_mihai

Citius_altius_fortius_dessant- Van_gabriell

Andrei_marius06 - Bradutz_mihai

costinha_stelistu27.02.2007 12:29

Power , Ionutz faceti si voi etapele urmatoare

Dani200527.02.2007 12:56

paradise_lost daca te-ai uita bine ai vedea ca mi-am jucat meciurile de vineri :) si nu,nu am servici am scoala...cat despre cautat de vineri pana duminica nu prea cred fiindca nu am primit decat un mesaj de la tine si asta era duminica la ora 1 :!: daca ora 1 crezi ca e ora de jucat fifa.....sa joci tu atunci(mai bine am inceta amandoi cu off-topicul) :D

PoWeR27.02.2007 14:02

terminati cu reprosurile ... meciul e amanat si gata :P

 

Apropo, mai jucati din restante :evil:

i0nutz8327.02.2007 16:22

Cam multe amanari. Etape noi doar dupa disputarea tuturor restantelor.

Prodigy_andrey27.02.2007 16:27

no avem de asteptat :D

i0nutz8327.02.2007 16:30

TOATE RESTANTELE SE JOACA PANA JOI, 1 MARTIE, ORA 16.00 !

Paradise_Lost27.02.2007 16:58

Marinescu_dani2005 - Paradise_lost69 2 - 4

 

Restantza

Dani200527.02.2007 16:58

marinescu_dani2005 - paradise_lost69=2-4

«12345617»