gosu_2005 - adrienn186 1-7
mi`a iesit tot
gosu_2005 - adrienn186 1-7
mi`a iesit tot
nu dau de marinescu_dani2005 sa-mi joc etapa.
maine sunt la munca si nu cred ca o sa am timp, cred ca domnul "marinescu_dani2005" ar trebui sa amane meciul in contul lui, ca eu am stat 3 zile dupa el si n-a aparut
andrei_marius06 - manuel_rotaru = 3-2
am revenit si eu. Va multumesc ca ma ti asteptat !!
maine dupa ora 16:00 - 16:30 voi fi prezent sa imi joc meciurile
"domnul paradise_lost" mai cautat tu cumva si nu ti-am raspuns ca nu prea inteleg de unde si pana unde sa aman in contul meu :twisted: asta ramane la latitudinea mea ![]()
PS:maine intre 14:00 si 17:00 o sa fiu pe mess(invisible) ![]()
Daca nu apuc sa joc meciul cu bradutz_mihai sper sa imi amanati si mie meciul cu el ca nu dau de el pe mess
C_COSTIN sunt ![]()
bradutz_mihai are monitorul bulit... si isi vrea amanate meciurile ![]()
Etapa6: Manuel_rotaru - nsfl_cyok 3-7
Etapa7: nsfl_cyok- Luchi_spe 4-2
Etapa5: dany_tgv - amanare
bradutz_mihai are monitorul bulit... si isi vrea amanate meciurile![]()
Care meciuri ? Presupun ca stie la cate amanari are dreptul si nu vor fi probleme in acest sens.
el asta mi-a zis sa transmit, ultimele 3 etape probabil
daca Bradutz_mihai a spus ca are monitoru stricat si vrea sa isi amane meciurile nu cred ca mai e cazul sa aman meciul cu el sa mi se contabilizeze mie o amanare ![]()
![]()
andrei_marius06-luchi_spe ... amanare in contul lui luchi... cica nu-i mere forumul 8)
cer si eu amanarea meciului cu "domnul paradise_lost" ca poate ma cauta iar pe la unu noaptea sa jucam 8O
"domnul paradise_lost" mai cautat tu cumva si nu ti-am raspuns ca nu prea inteleg de unde si pana unde sa aman in contul meu :twisted: asta ramane la latitudinea mea![]()
PS:maine intre 14:00 si 17:00 o sa fiu pe mess(invisible)
Intre 14 si 17 sa joci tu daca ai chef si n-ai servici, da, te-am cautat de vineri seara pana duminica seara si nu te-am vazut, drept dovada ca celelalte meciuri le-am jucat
PS: macar pt cei din fifa nu sta inv. pt ca nu-i de datoria mea sa te apelez daca esti pe invizibil
PS2: acesta este razboiul psihologic :lol:

ionutz si gogo cot la cot... asteptam derby-ul ![]()
Amanari:
Marinescu_dani2005 - Citius_altius_fortius_dessant
The_last2005 - Dany_tgv
Citius_altius_fortius_dessant- Manuel_rotaru
Citius_altius_fortius_dessant- Gosu_2005
Citius_altius_fortius_dessant- C_costin
Marinescu_dani2005 - Paradise_lost69
nsfl_cyok- Dany_tgv
The_last2005 - Citius_altius_fortius_dessant
Luchi_spe - Andrei_marius06
C_costin - Bradutz_mihai
Citius_altius_fortius_dessant- Van_gabriell
Andrei_marius06 - Bradutz_mihai
Power , Ionutz faceti si voi etapele urmatoare
paradise_lost daca te-ai uita bine ai vedea ca mi-am jucat meciurile de vineri
si nu,nu am servici am scoala...cat despre cautat de vineri pana duminica nu prea cred fiindca nu am primit decat un mesaj de la tine si asta era duminica la ora 1 :!: daca ora 1 crezi ca e ora de jucat fifa.....sa joci tu atunci(mai bine am inceta amandoi cu off-topicul) ![]()
terminati cu reprosurile ... meciul e amanat si gata ![]()
Apropo, mai jucati din restante :evil:
Cam multe amanari. Etape noi doar dupa disputarea tuturor restantelor.
no avem de asteptat ![]()
TOATE RESTANTELE SE JOACA PANA JOI, 1 MARTIE, ORA 16.00 !
Marinescu_dani2005 - Paradise_lost69 2 - 4
Restantza
marinescu_dani2005 - paradise_lost69=2-4