una s-a jucat au mai ramas 11 ![]()
una s-a jucat au mai ramas 11 ![]()
da, dar 6 sunt a lui Citius_altius_fortius_dessant ![]()
Eu ce fac daca bradutz_mihai nu isi mai repara odata monitorul si citius nu prea intra pe mess ???
Exact ce fac si ceilalti. Astepti !
imi pare rau dar trebuie sa ma retrag...am probleme cu calculatorul si nu mai pot juca... sorry
((((
sunt citius !!
of-topic : cum pun si eu niste poze pe site?
s-au dus 6
raman 5
eu zic ca ar trebui ca cineva din lista de rezerve sa ia echipa si sa joace meciurile la foc automat ![]()
Mi se pare mai corect asa, dar admini stiu mai bine
Hai rezolvati problema cu citius...inlocuiti-l...mai sus a zis ca nu mai poate juca...![]()
* citius va pierde toate meciurile cu 0-3.
Probleme cu calc? S-a stricat singur, nu? Ca din cate stim el nu a fost p-acasa..
The_last2005 - dany_tgv 6-3
nsfl_cyok - dany_tgv 7-2
restanta
andrei_marius06-luchi_spe=2-1.bradutz_mihai se pare ca nu si-a rezolvat inca problemele cu pc-ul,nu dau de el sa jucam restanta.
Etape noi..
* i0nutz83 - dany_tgv 4-4.
4 goluri Eto'o, 11m ratat Ronaldinho, ratari cat cuprinde..
steagcruce2 i0nutz83-dany_tgv 4-4 ... primu meu egal ![]()

Amanari:
Bradutz_mihai - Luchi_spe
C_costin - Bradutz_mihai
Andrei_marius06 - Bradutz_mihai
PS: 600 msg :!:
hai ca am rezolvat problema...intrati si voi pe mess sa jucam meciurile ![]()
andrey_gogo 2-1 manuel_rotaru
tot mai greu ![]()
bradutz_mihai vS Luchi_spe 2-3:D
andrey_gogo 4-7 luchi n-am avut ce sa fac nu intra nik toate mingile sareau la el
tragea la poarta si iesea pase si gol !!goluri de la jumate din lateral !! meci din ala nashpa
in fine trebuia sa mai si pierd bv Luchi
Ps ionutz eu plec maine dimineatza(vineri) la munte(paltinis) te rog sa-mi amani etapele care o sa fie si o sa le joc cand vin ms
(Duminica-luni)
gg Andrei
restanta
andrei_marius06-bradutz_mihai=7-5,meci cu multe goluri.
l`a vazut cineva pe mess pe gosu_2005 ??? k yo nu dau de el si maine intru la munka pana luni ... p l m
The_last2005 5 - 4 Adrienn186 . Meci confuz in timpul partidei Steaua-Otelul
dany...ma gasesti numai dimineata si seara...pentru ca dupa amiaza am scoala
.
andrey_gogo 4-7 luchi
Ahahaha.. Mersi, luchi !
Later edit: i0nutz83 - manuel rotaru 4-1.
GOGO, SPUNE TU, CINE ESTE LIDERU' ! steagsahmic