FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«13456717»
Prodigy_andrey27.02.2007 17:06

una s-a jucat au mai ramas 11 :D

PoWeR27.02.2007 17:11

da, dar 6 sunt a lui Citius_altius_fortius_dessant :|

costinha_stelistu27.02.2007 17:26

Eu ce fac daca bradutz_mihai nu isi mai repara odata monitorul si citius nu prea intra pe mess ???

i0nutz8327.02.2007 17:30

Exact ce fac si ceilalti. Astepti !

Danni27.02.2007 18:04

imi pare rau dar trebuie sa ma retrag...am probleme cu calculatorul si nu mai pot juca... sorry :(((((

 

 

sunt citius !!

 

 

of-topic : cum pun si eu niste poze pe site?

Prodigy_andrey27.02.2007 18:52

s-au dus 6 :) raman 5

Paradise_Lost27.02.2007 19:44

eu zic ca ar trebui ca cineva din lista de rezerve sa ia echipa si sa joace meciurile la foc automat :D

 

Mi se pare mai corect asa, dar admini stiu mai bine

gosu_sv27.02.2007 19:49

Hai rezolvati problema cu citius...inlocuiti-l...mai sus a zis ca nu mai poate juca...:)

i0nutz8328.02.2007 09:30

* citius va pierde toate meciurile cu 0-3.

 

Probleme cu calc? S-a stricat singur, nu? Ca din cate stim el nu a fost p-acasa..

Highlander200728.02.2007 15:53

The_last2005 - dany_tgv 6-3

l1o_l1am328.02.2007 19:10

nsfl_cyok - dany_tgv 7-2

ultras_andrei_i28.02.2007 20:18

restanta

andrei_marius06-luchi_spe=2-1.bradutz_mihai se pare ca nu si-a rezolvat inca problemele cu pc-ul,nu dau de el sa jucam restanta.

i0nutz8328.02.2007 21:01

Etape noi..

 

* i0nutz83 - dany_tgv 4-4.

 

4 goluri Eto'o, 11m ratat Ronaldinho, ratari cat cuprinde..

armatass28.02.2007 21:02

steagcruce2 i0nutz83-dany_tgv 4-4 ... primu meu egal :))

PoWeR28.02.2007 21:07

seriaieb0.png

 

Amanari:

 

Bradutz_mihai - Luchi_spe

C_costin - Bradutz_mihai

Andrei_marius06 - Bradutz_mihai

 

 

PS: 600 msg :!:

Blink01.03.2007 09:53

hai ca am rezolvat problema...intrati si voi pe mess sa jucam meciurile :)

Prodigy_andrey01.03.2007 12:51

andrey_gogo 2-1 manuel_rotaru :( tot mai greu :(

spe01.03.2007 12:55

bradutz_mihai vS Luchi_spe 2-3:D

Prodigy_andrey01.03.2007 13:18

andrey_gogo 4-7 luchi n-am avut ce sa fac nu intra nik toate mingile sareau la el :( tragea la poarta si iesea pase si gol !!goluri de la jumate din lateral !! meci din ala nashpa :) in fine trebuia sa mai si pierd bv Luchi

 

 

Ps ionutz eu plec maine dimineatza(vineri) la munte(paltinis) te rog sa-mi amani etapele care o sa fie si o sa le joc cand vin ms :D (Duminica-luni)

spe01.03.2007 13:20

gg Andrei

ultras_andrei_i01.03.2007 13:27

restanta

andrei_marius06-bradutz_mihai=7-5,meci cu multe goluri.

armatass01.03.2007 16:36

l`a vazut cineva pe mess pe gosu_2005 ??? k yo nu dau de el si maine intru la munka pana luni ... p l m

Highlander200701.03.2007 20:22

The_last2005 5 - 4 Adrienn186 . Meci confuz in timpul partidei Steaua-Otelul

gosu_sv01.03.2007 21:35

dany...ma gasesti numai dimineata si seara...pentru ca dupa amiaza am scoala :).

i0nutz8302.03.2007 09:48
andrey_gogo 4-7 luchi

 

Ahahaha.. Mersi, luchi !

 

Later edit: i0nutz83 - manuel rotaru 4-1.

 

GOGO, SPUNE TU, CINE ESTE LIDERU' ! steagsahmic

«13456717»