haideti cu meciurile !!! ... e stransa lupta acolo sus :wink:
haideti cu meciurile !!! ... e stransa lupta acolo sus :wink:
Van_gabriell 1 - 4 The_last2005 .
Van_gabriell - C_costin 4-2
Van_gabriell - The_last2005 1-4
Paradise_lost69 - Gosu_2005 8 - 1
Citius_altius_fortius_dessant- Paradise_lost69 --asta presupun ca va fi 0 - 3
da, toate meciurile lui citius vor fi omologate cu 0-3 ... nu e nevoie sa mai postati
Nu dau de dany_tgv...am inteles ca ma cautat...dar eu eram la scoala
...sper ca apare pana sambata seara..
van_gabriell - c_costin 4-2
![]()
![]()
![]()
![]()
@power, clasament ?
@gosu: Dani iese de la munca maine seara, in jur de ora 0. luni si marti este liber, din cate stiu eu..
* Etape noi.
marinescu_dani2005 - bradutz_mihai=3-2
trebuie sa recunosc ca am avut bulan mare...gol in min 90...bafta Mihai
Luchi_spe - Marinescu_dani2005=4-3
un meci de ...
Atunci pe luni seara ramane sa joc etapa cu el...
i0nutz83 - luchi_spe 5-4.
i0nutz83 - citius_altius_retrasus 3-0.
Gata si cu etapele astea ![]()
Bradutz_mihai(Lyon) - nsfl_cyok(Manchester) 1-1
ionutz te rog sa-mi amani si mie meciu cu nsfl_cyok,iar cu c_costin,sa treci amanarea in contu lui.
suna ciudat chestia asta ... sa treci in contul lui :o Nu l-am vazut cerand asa ceva, dar in fine ...
Clasament:

Amanari:
C_costin - Bradutz_mihai -> asta daca nu jucati curand il anulez
C_costin - Andrei_marius06 amanat
Gosu_2005- Dany_tgv amanat
nsfl_cyok- Andrei_marius06 amanat
gogo, uita-te, ora ta s-apropie ! steagsahmic
A...ionutz...nu ma uita...ca, cu mine ai cam avut un bulan mic...nu e un campionat in 2 ...2 se cearta si-al 3'lea castiga ...i'm comming with a vengeance :-"
Norocul e de partea celor buni, nu ? ![]()
incep sa se desprinda cativa in frunte :wink:
Norocul e de partea celor buni, nu ?![]()
Nu neaparat
in 2002 cainii au castigat campionatu prin noroc...dar mai ales pentru ca noi ne-am dat deja campioni dupa 10 etape .
bai gosu`sv tu esti la scoala si joi seara pe la 12 noaptea (dupa meci) ? cum am intrat pe net , ai iesit repede ... jucam luni sau marti cand te`o vedea lumea la fata ...sunt la munka azi
bai frate eu nu dau de bradutz_mihai deloc , pe mess nu sta , sau poate sta da pe invizibil ca vad ca nu raspunde la mesaje si nu am cum sa joc restanta cu el
de ce sa se traca in contul meu amanarea cu Andrei ???
marinescu_dani2005 - van_gabriell=3-2
c_costin - bradutz_mihai 4-1
AMANARE