FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«14567817»
PoWeR02.03.2007 18:02

haideti cu meciurile !!! ... e stransa lupta acolo sus :wink:

Highlander200702.03.2007 18:04

Van_gabriell 1 - 4 The_last2005 .

van_gabriell02.03.2007 18:09

Van_gabriell - C_costin 4-2

Van_gabriell - The_last2005 1-4

Paradise_Lost02.03.2007 19:03

Paradise_lost69 - Gosu_2005 8 - 1

Citius_altius_fortius_dessant- Paradise_lost69 --asta presupun ca va fi 0 - 3

PoWeR02.03.2007 19:07

da, toate meciurile lui citius vor fi omologate cu 0-3 ... nu e nevoie sa mai postati

gosu_sv02.03.2007 20:49

Nu dau de dany_tgv...am inteles ca ma cautat...dar eu eram la scoala :)...sper ca apare pana sambata seara..

costinha_stelistu02.03.2007 21:12

van_gabriell - c_costin 4-2

:(:(:(:(

i0nutz8303.03.2007 15:16

@power, clasament ?

@gosu: Dani iese de la munca maine seara, in jur de ora 0. luni si marti este liber, din cate stiu eu..

 

* Etape noi.

Dani200503.03.2007 15:23

marinescu_dani2005 - bradutz_mihai=3-2

 

trebuie sa recunosc ca am avut bulan mare...gol in min 90...bafta Mihai

 

 

Luchi_spe - Marinescu_dani2005=4-3

 

 

un meci de ...

gosu_sv03.03.2007 16:23

Atunci pe luni seara ramane sa joc etapa cu el...

i0nutz8303.03.2007 16:41

i0nutz83 - luchi_spe 5-4.

i0nutz83 - citius_altius_retrasus 3-0.

 

Gata si cu etapele astea :P

Blink03.03.2007 17:01

Bradutz_mihai(Lyon) - nsfl_cyok(Manchester) 1-1

ultras_andrei_i03.03.2007 17:09

ionutz te rog sa-mi amani si mie meciu cu nsfl_cyok,iar cu c_costin,sa treci amanarea in contu lui.

PoWeR03.03.2007 17:13

suna ciudat chestia asta ... sa treci in contul lui :o Nu l-am vazut cerand asa ceva, dar in fine ...

 

Clasament:

 

seriaidc3.png

 

Amanari:

 

C_costin - Bradutz_mihai -> asta daca nu jucati curand il anulez

C_costin - Andrei_marius06 amanat

Gosu_2005- Dany_tgv amanat

nsfl_cyok- Andrei_marius06 amanat

i0nutz8303.03.2007 18:21

gogo, uita-te, ora ta s-apropie ! steagsahmic

Highlander200703.03.2007 18:53

A...ionutz...nu ma uita...ca, cu mine ai cam avut un bulan mic...nu e un campionat in 2 ...2 se cearta si-al 3'lea castiga ...i'm comming with a vengeance :-"

i0nutz8303.03.2007 19:00

Norocul e de partea celor buni, nu ? :)

PoWeR03.03.2007 19:06

incep sa se desprinda cativa in frunte :wink:

Highlander200703.03.2007 20:41
Norocul e de partea celor buni, nu ? :)

Nu neaparat :)) in 2002 cainii au castigat campionatu prin noroc...dar mai ales pentru ca noi ne-am dat deja campioni dupa 10 etape .

armatass04.03.2007 09:02

bai gosu`sv tu esti la scoala si joi seara pe la 12 noaptea (dupa meci) ? cum am intrat pe net , ai iesit repede ... jucam luni sau marti cand te`o vedea lumea la fata ...sunt la munka azi

Paradise_Lost04.03.2007 10:07
Paradise_lost69- The_last2005 4 - 1
costinha_stelistu04.03.2007 10:14

bai frate eu nu dau de bradutz_mihai deloc , pe mess nu sta , sau poate sta da pe invizibil ca vad ca nu raspunde la mesaje si nu am cum sa joc restanta cu el

costinha_stelistu04.03.2007 10:16

de ce sa se traca in contul meu amanarea cu Andrei ???

Dani200504.03.2007 11:30

marinescu_dani2005 - van_gabriell=3-2

costinha_stelistu04.03.2007 12:42

c_costin - bradutz_mihai 4-1

AMANARE

«14567817»