Adrienn186 - Van_gabriell 4-0
Adrienn186 - Van_gabriell 4-0
Gosu_2005- Dany_tgv 6-3 ...omul a jucat cu Arsenal in loc de Sevilla...oricum am castigat ![]()
Manuel_rotaru 1 - 4 Gosu_2005 Am ratat mult ![]()
nsfl_cyok - adrienn186 4-3
ghinion, ghinion, ghinion :cry:
c_costin - nsfl_cyok 5-5
meci frumos pacat nu merge sa jucam prelungiri sigur iesea un castigator (ala a fost cyok)
Salutari fratilor am revenit ![]()
andrey_gogo 5-1 the_last
Bv ioane pt primu loc ![]()
Later edit : andrey_gogo 8-3 bradutz Mihai
ionutz pazea k revin ![]()
nsfl_cyok - andrei_marius 5-2
luchi_spe vs manuel_rotaru 3-1:D :roll:
c_costin - gosu_2005 3-3
andrei_marius06-paradise_lost69=3-2.
Bradutz_mihai - Dany_tgv 7-3...hai Dumnezeule poate imi revin... :?
schimb echipa k nu merge sevilia sa fac schimbari ... iese din joc ... Juventus ... Colentina ![]()
c_costin - andrei_marius06 4-3
![]()
![]()
![]()
clasament ?? ![]()
*** Etape noi !

Andrei_marius06 - Marinescu_dani2005 -> mai aveti mai putin de o ora
andrei_marius06-marinescu_dani2005=4-3.
i0nutz83 - marinescu_dani 2-1.
Cel mai greu meci de pana acum !
bafta, Dani !
c_costin - andrey_gogo 4-5 ![]()
![]()
![]()
greu
bafta costi ![]()
andrey_gogo - marinescu_dani2005=4-3
blat blat ! !
ms Andrei , sper sa iei campionatul ( in dauna lui ionutz care sper sa nu se supere ca am trimis mesajul asta)
=)) ce lupta acerba pentru cucerirea titlului...Bafta Ionutz...
c_costin - paradise_lost69 7-0 :lol: :lol: