FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«15678917»
van_gabriell05.03.2007 07:06

Adrienn186 - Van_gabriell 4-0

gosu_sv05.03.2007 09:18

Gosu_2005- Dany_tgv 6-3 ...omul a jucat cu Arsenal in loc de Sevilla...oricum am castigat :D

 

 

Manuel_rotaru 1 - 4 Gosu_2005 Am ratat mult :D

adrienn18605.03.2007 12:36

nsfl_cyok - adrienn186 4-3

ghinion, ghinion, ghinion :cry:

costinha_stelistu05.03.2007 13:21

c_costin - nsfl_cyok 5-5

meci frumos pacat nu merge sa jucam prelungiri sigur iesea un castigator (ala a fost cyok)

Prodigy_andrey05.03.2007 13:54

Salutari fratilor am revenit :)

 

andrey_gogo 5-1 the_last :D Bv ioane pt primu loc ;)

 

 

Later edit : andrey_gogo 8-3 bradutz Mihai :D ionutz pazea k revin :P

l1o_l1am305.03.2007 17:02

nsfl_cyok - andrei_marius 5-2

spe05.03.2007 17:41

luchi_spe vs manuel_rotaru 3-1:D :roll:

costinha_stelistu05.03.2007 18:34

c_costin - gosu_2005 3-3

gosu_sv05.03.2007 18:35
c_costin - gosu_2005 3-3 hehe...ocazii la greu in meciul asta :) ...primul egal :P
ultras_andrei_i06.03.2007 15:15

andrei_marius06-paradise_lost69=3-2.

Blink06.03.2007 15:55

Bradutz_mihai - Dany_tgv 7-3...hai Dumnezeule poate imi revin... :?

armatass06.03.2007 15:58

schimb echipa k nu merge sevilia sa fac schimbari ... iese din joc ... Juventus ... Colentina :))

costinha_stelistu06.03.2007 16:05

c_costin - andrei_marius06 4-3

:D:D:D

Prodigy_andrey06.03.2007 17:02

clasament ?? :D

i0nutz8306.03.2007 17:10

*** Etape noi !

PoWeR06.03.2007 17:14

seriaiux9.png

 

Andrei_marius06 - Marinescu_dani2005 -> mai aveti mai putin de o ora

ultras_andrei_i06.03.2007 17:15

andrei_marius06-marinescu_dani2005=4-3.

i0nutz8306.03.2007 17:39

i0nutz83 - marinescu_dani 2-1.

 

Cel mai greu meci de pana acum !

bafta, Dani !

costinha_stelistu06.03.2007 17:40

c_costin - andrey_gogo 4-5 :(:(:(

Prodigy_andrey06.03.2007 17:41

greu :D bafta costi :)

Dani200506.03.2007 18:35

andrey_gogo - marinescu_dani2005=4-3

i0nutz8306.03.2007 20:47

blat blat ! !

costinha_stelistu06.03.2007 21:05

ms Andrei , sper sa iei campionatul ( in dauna lui ionutz care sper sa nu se supere ca am trimis mesajul asta)

gosu_sv06.03.2007 21:09

=)) ce lupta acerba pentru cucerirea titlului...Bafta Ionutz...

costinha_stelistu06.03.2007 22:56

c_costin - paradise_lost69 7-0 :lol: :lol:

«15678917»