
Amanari:
Marinescu_dani2005 - Citius_altius_fortius_dessant
Andrei_marius06 - Van_gabriell
Manuel_rotaru - Dany_tgv
Van_gabriell - nsfl_cyok
Adrienn186 - Andrei_marius06
Dany_tgv - Luchi_spe

Amanari:
Marinescu_dani2005 - Citius_altius_fortius_dessant
Andrei_marius06 - Van_gabriell
Manuel_rotaru - Dany_tgv
Van_gabriell - nsfl_cyok
Adrienn186 - Andrei_marius06
Dany_tgv - Luchi_spe
Etape noi. Toate restantele se joaca pana joi, 22 februarie, ora 20.00, exceptie meciul lui citius_altius.
i0nutz83 - the_last2005 6-4.
Meci superb, am revenit de la 1-4. Multumesc lui delpiero pentru "ajutorul" din finalul sezonului trecut. Fara acea infrangere, sigur nu aveam cum sa joc cu Barca !
andrey_gogo 9-3 van_gabriel ![]()
Tot in grafic
putea sa fie mai mult
da nu era frumos
MI-o dat un gol de la jumate
Bv gaby ![]()
nici nu te stradui mai gogo, oricum tot 9 pun maxim la clasament :twisted:
Van_gabriell(Atletico) 2 - 6 Paradise_lost69(Bayern M)
Merem mai departe
Adrienn186 - Marinescu_dani2005 1-3
Etapa 4 Paradise_lost69- nsfl_cyok 3-5
Etape noi. Toate restantele se joaca pana joi, 22 februarie, ora 20.00, exceptie meciul lui citius_altius.
i0nutz83 - the_last2005 6-4.
Meci superb, am revenit de la 1-4. Multumesc lui delpiero pentru "ajutorul" din finalul sezonului trecut. Fara acea infrangere, sigur nu aveam cum sa joc cu Barca !
sper sa te mai ajut ... ![]()
c_costin - luchi_spe 3-2 ![]()
prima victorie[/u][/b]
Andrey Marius
repara-tzi pcu odata ![]()
c_costin - adrienn186 3-3
C_costin - Adrienn186 3-3
Salut sunt manuel_rotaru si nu reusesc sa dau de bradutz_mihai. Daca vede mesaju' asta sa-mi dea si mie un "add".
Vreau sa joc si eu partida manuel_rotaru - dany_tgv ! Daca vede mesajul si mai intra pe mess... ca io vreau sa joc si n-am cu cine : dany_tgv nu intra, braduz nu-mi da add, iar celalalt e la Sevilia (respect).
toata lumea e nerabdatoare sa joace cu mine
...sper sa nu ii dezamagesc 8)
Nu pot sa dau de andrei_marius06 pt a putea juca restanta..nu a mai intrat nici pe messenger.
Vreau sa joc si eu partida manuel_rotaru - dany_tgv ! Daca vede mesajul si mai intra pe mess... ca io vreau sa joc si n-am cu cine : dany_tgv nu intra, braduz nu-mi da add, iar celalalt e la Sevilia (respect).
dany_tgv e la servici, cred ca joi e liber.
Etapa2: Van_gabriell - nsfl_cyok 2-6
Etapa3: Marinsecu - nsfl_cyok 0-1
nu mai intra andrei_marius
atentzie
sa nu ma depunctezi pe mine power ![]()
i0nutz83 - bradutz_mihai 7-2.
Am fost condus cu 2-0, am revenit, etc.. ![]()
Bafta adversarului mai departe !
sunt la munka ... daca manuel rotaru nu a avut timp marti sa joace ....jucam vineri dimineata
manuel_rotaru - bradutz_mihai 3-2
andrey_gogo 4-2 andrei_marius
de la 3-0 :roll:
primu meci dupa 1 saptm.adevarul e ca am un ''super''portar incaseaza tot,gogo ai avut putin noroc :wink: astept pe ceilalti sa jucam meciurile.
andrei_marius06 - Van_gabriell 6-0