FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seria I - Procesul Etapei

«123417»
PoWeR19.02.2007 19:28

seriaibh8.png

 

Amanari:

 

Marinescu_dani2005 - Citius_altius_fortius_dessant

Andrei_marius06 - Van_gabriell

Manuel_rotaru - Dany_tgv

Van_gabriell - nsfl_cyok

Adrienn186 - Andrei_marius06

Dany_tgv - Luchi_spe

i0nutz8319.02.2007 19:37

Etape noi. Toate restantele se joaca pana joi, 22 februarie, ora 20.00, exceptie meciul lui citius_altius.

 

i0nutz83 - the_last2005 6-4.

 

Meci superb, am revenit de la 1-4. Multumesc lui delpiero pentru "ajutorul" din finalul sezonului trecut. Fara acea infrangere, sigur nu aveam cum sa joc cu Barca !

Prodigy_andrey19.02.2007 21:00

andrey_gogo 9-3 van_gabriel :D

 

Tot in grafic :D putea sa fie mai mult :D da nu era frumos ;) MI-o dat un gol de la jumate :D Bv gaby ;)

PoWeR19.02.2007 21:12

nici nu te stradui mai gogo, oricum tot 9 pun maxim la clasament :twisted:

Paradise_Lost19.02.2007 22:53

Van_gabriell(Atletico) 2 - 6 Paradise_lost69(Bayern M)

 

Merem mai departe

adrienn18620.02.2007 12:29

Adrienn186 - Marinescu_dani2005 1-3

l1o_l1am320.02.2007 16:32

Etapa 4 Paradise_lost69- nsfl_cyok 3-5

ADelPiero20.02.2007 16:53
Etape noi. Toate restantele se joaca pana joi, 22 februarie, ora 20.00, exceptie meciul lui citius_altius.

 

i0nutz83 - the_last2005 6-4.  

 

Meci superb, am revenit de la 1-4. Multumesc lui delpiero pentru  "ajutorul" din finalul sezonului trecut. Fara acea infrangere, sigur nu aveam cum sa joc cu Barca !

 

sper sa te mai ajut ... :D

costinha_stelistu20.02.2007 19:28

c_costin - luchi_spe 3-2 :D

prima victorie[/u][/b]

Prodigy_andrey20.02.2007 19:32

Andrey Marius :)) repara-tzi pcu odata :P

adrienn18620.02.2007 20:28

c_costin - adrienn186 3-3

costinha_stelistu20.02.2007 20:51

C_costin - Adrienn186 3-3

Ro__Ma21.02.2007 07:28

Salut sunt manuel_rotaru si nu reusesc sa dau de bradutz_mihai. Daca vede mesaju' asta sa-mi dea si mie un "add".

Ro__Ma21.02.2007 10:07

Vreau sa joc si eu partida manuel_rotaru - dany_tgv ! Daca vede mesajul si mai intra pe mess... ca io vreau sa joc si n-am cu cine : dany_tgv nu intra, braduz nu-mi da add, iar celalalt e la Sevilia (respect).

Blink21.02.2007 11:07

toata lumea e nerabdatoare sa joace cu mine :) ...sper sa nu ii dezamagesc 8)

van_gabriell21.02.2007 11:49

Nu pot sa dau de andrei_marius06 pt a putea juca restanta..nu a mai intrat nici pe messenger.

i0nutz8321.02.2007 15:06
Vreau sa joc si eu partida manuel_rotaru - dany_tgv ! Daca vede mesajul si mai intra pe mess... ca io vreau sa joc si n-am cu cine : dany_tgv nu intra, braduz nu-mi da add, iar celalalt e la Sevilia (respect).

 

dany_tgv e la servici, cred ca joi e liber.

l1o_l1am321.02.2007 18:20

Etapa2: Van_gabriell - nsfl_cyok 2-6

Etapa3: Marinsecu - nsfl_cyok 0-1

Prodigy_andrey21.02.2007 19:13

nu mai intra andrei_marius :)) atentzie :)) sa nu ma depunctezi pe mine power :D

i0nutz8321.02.2007 21:16

i0nutz83 - bradutz_mihai 7-2.

 

Am fost condus cu 2-0, am revenit, etc.. :P

 

Bafta adversarului mai departe !

armatass21.02.2007 22:43

sunt la munka ... daca manuel rotaru nu a avut timp marti sa joace ....jucam vineri dimineata

Ro__Ma22.02.2007 14:44

manuel_rotaru - bradutz_mihai 3-2

Prodigy_andrey22.02.2007 16:24

andrey_gogo 4-2 andrei_marius :D de la 3-0 :roll:

ultras_andrei_i22.02.2007 16:27

primu meci dupa 1 saptm.adevarul e ca am un ''super''portar incaseaza tot,gogo ai avut putin noroc :wink: astept pe ceilalti sa jucam meciurile.

van_gabriell22.02.2007 17:31

andrei_marius06 - Van_gabriell 6-0

«123417»