@saphyrre si ceilalti suporteri din strainatate
Problema legitimatiei la voi este intr-adevar putin spinoasa. Asta intrucat taxele postale pentru cei care locuiesc in afara Romaniei sunt mult mai mari decat in Romania si, cel mai important, sunt variabile! Adica...platesti o suma pentru unul care sta-n Ungaria, una pentru unul din Spania, una pentru unul din SUA si alta pentru unul din Australia.
Tocmai de aceea noi am recurs la rugamintea cu plicul autoadresat si autotimbrat. Sau cu prietenul din Romania.
Ce am putea face in plus pentru voi, este sa ne interesam la Posta si sa va oferim acelasi "tratament" precum celor din Romania, doar ca la un cost superior. In sensul: taxa de inscriere costa 30 lei pentru cei din afara Europei si 20 de lei pentru cei din Europa (ma rog, doar ca in Euro/USD). Pentru ca expedierea unor plicuri par avion, la diferite distante, costa mult mai mult decat expedierea lor in Romania, sunteti constienti.
Despre modalitatile de plata nu pot sa va spun mare lucru, pentru ca nu cunosc multe. Ne vom mai informa si vom reveni cu detalii.
A47V, o sa primesti in curand un mail de contact.