Am si eu o intrebare- unde pana mea gasesc contul si suma pe care o am de virat in contul AISS ca pe pagina AISS nu mai scrie?
Am si eu o intrebare- unde pana mea gasesc contul si suma pe care o am de virat in contul AISS ca pe pagina AISS nu mai scrie?
NU bre. Ala CU RO XXXX BRD XXX sa dau cash-ul.
N-ai avut incredere sa dai click pe linku' meu, ha? ![]()
RO89BRDE410SV85158214100 (RON)
RO23BRDE410SV85158564100 (USD)
RO15BRDE410SV85158724100 (EUR)
Bai Lari sa ma bati cu paru' daca vazusem mesajul tau. Am vazut doar ce a scris Azzido.
As dori sa va intreb cate ceva despre modul in care pot sa ma inscriu in asociatie. Am gasit pe site un formular de inscriere care trebuie completat si trimis la o anumita casuta postala. Avand in vedere ca locuiesc in Bucuresti, nu este posibil sa inmanez formularul personal si sa platesc taxa de inscriere cash? Mi se pare mult mai rapid si mai simplu decat sa ma complic cu timbre si conturi bancare.
Deasemenea doresc sa va intreb daca organizati intruniri, sedinte, adunari etc. lunare sau saptamanale la care sa pot participa. Doresc sa ma implic cat de activ posibil in aceasta asociatie.
Va multumesc anticipat, cu stima,
Gyba!
![]()
@Gyba
Trimite-i un PM lui Costi.
@Gyba
Trimite-i un PM lui Costi.
Ok.... ms mult!
Cum pot sa devin membru AISS? Care sunt criteriile si procedura pentru a fi membru?
Cum pot sa devin membru AISS? Care sunt criteriile si procedura pentru a fi membru?
http://www.AISS.ro/2007/03/06/cum-va-puteti-inscrie-in-AISS/
Mersi ![]()
In legatura cu topicul http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...=15917&st=0 care a fost adus in discutie de curand pe site, in care AISS "protesteaza vehement si condamna modul in care au actionat fortele de ordine prezente la meciul dintre Steaua si Ferencvaros" vreau sa aflu punctul de vedere oficial al asociatiei in ceea ce priveste afirmatiile unor useri care indeamna la pedepsirea suporterilor prin batai exemplare. Multumesc.
1. Topicul respectiv nu mai este de actualitate - au trecut 5 ani de la evenimentele respective
2. Asociatia nu are niciun punct de vedere din moment ce nu mai are niciun fel de activitate in ultimii ani, din pacate.
Salutare.din pacate nu am fost prin tara in ultimii ani si nu am mai platit cotizatia de vreo 3 ani cred,nu mai tin minte exact.vream sa intreb daca pot relua plata cotizatie,cat mai costa,daca trebuie sa platesc ceva retroactiv si mai ales tinand cont de ce am citit mai sus la pstul lui costi ,,2. Asociatia nu are niciun punct de vedere din moment ce nu mai are niciun fel de activitate in ultimii ani,din pacate.''este adevarat?AISS nu mai este activa,nu mai functioneaza?ce s-a intamplat?mersi de raspuns
cam in aceeasi situatie sunt si eu (adica nu am platit cotizatia de ceva ani)...
Mai exista AISS ?
cam in aceeasi situatie sunt si eu (adica nu am platit cotizatia de ceva ani)...
Mai exista AISS ?
Mai există, in acte, la fel cum mai există și Steaua...
Postez si eu pe acest topic un comentariu care poate nu isi mai are rostul.
Am apreciat intotdeauna comunicatele si actiunile AISS pentru ca erau rodul activitatii unor baieti responsabili si scoliti care stiau cum trebui sa comunici cu societatra civila si institutiile sale.De aceea m-am simtit intotdeauna reprezentat de AISS si nu am fost nevoit vreodata sa afirm contrariu.Cred in continuare ca doar o asociatie ca aceasta poate sa reprezinte pe toti suporterii stelisti si nu doar tabere a acestora fie ca vorbim de ultrasi,mapnisti,fcsbisti sau ignoranti.
Inca de la infiintarea asociatiei am trait vremuri complicate dar actualul conflict CSA-FCSB este fara precedent.Nu mai este vorba de jignirea unor glorii sau suporteri ci este pusa in pericol insasi ideea de Steaua.
Acesta este motivul pentru care afirm aici cu mana pe inima ca AISS,prin reprezentantii sai care au dat dovada in trecut de inteligenta si echilibru,poate reprezenta interesele suporterilor stelisti.Ne aflam la o rascruce de drumuri dupa care poate urma distrugerea Stelei pe care o stim si un nou inceput.Dar indiferent de cum ar arata in viitor Steaua,noul club in parteneriat cu AISS ar fi fost o garantie a unitatii si normalitatii.
Inchei cu regretul ca nu am stiut,personal,sa ma fac util asociatiei atunci cand a fost nevoie si imi ramane speranta ca acel grup de oameni cu idealuri atat de frumoase care au infiintat AISS nu au abandonat definitiv aceasta initiativa.
Citius Altius Fortius!
AISS - in momentul de fata este un proiect inchis.Nu cred ca ne vom reporni motoarele in urmatorul interval de timp. O parte dintre baieti au ales sa ramana alaturi de cei care ne-au sprijinit in multe momente ale existentei noastre.