ok,ti-am lasat un pm cand ai timp da-mi un semn,eu pot oricand in weekend mai putin duminica seara.
ok,ti-am lasat un pm cand ai timp da-mi un semn,eu pot oricand in weekend mai putin duminica seara.
Salut.
Acum ceva vreme am depus in cont taxa de inscriere dar inca nu am primit nici un raspuns (in prealabil am completat si trimis formularul, mi s-a si confirmat ca a fost receptionat).
Poate sa-mi spuna cineva ce urmeaza, cand trebuie sa platesc cotizatia lunara s.a.m.d.
Multumesc.
Radu - Cluj Napoca
@gerula_cj
Din moment ce ai primit confirmarea este ok.
Singura problema este cu cardul - il vei primi imediat ce firma cu care lucram la tiparirea lor va scoate din service imprimanta care pentru moment este stricata... sunt destui membrii in aceeasi situatie cu tine.
Cat despre cotizatie o poti plati incepand de luna urmatoare primirii mail-ului de confirmare pe una sau mai multe luni in avans - este optiunea ta.
Mi s-a confirmat primirea formularului si a copiei de buletin, si mi s-a spus sa depun taxa de inscriere. am intrebat daca e nevoie de ceva detalii de pe chitanta de la banca, sau ma gandeam ca mi se spune daca cineva a luat la cunostinta ca s-au depus banii, ceva de genu "e in regula, in data de ... sa depui cotizatia lunara" s.a.m.d.
Ms de info
radu
salut radu,
imi poti trimite un mesa privat cu numele tau si data la care ai achitat taxa de inscriere?s-ar putea sa fie o eroare in baza de date.
Eu inca n-am primit nici confirmarea ca ar fi ajuns formularul.. Si l-am trimis de pe 3 mai
cam ce ar trebui sa fac?
(oarecum) Offtopic:
Pe site-ul AISS nu am vazut sa fie adaugat nimic despre dl Ion Voinescu devenind membru onorific.
ultima vizita la posta a fost chiar luni,3 mai,ziua in care tu ai trimis formularul
o sa ajung sa ridic corespondenta,sapt aceasta daca nu,cel tarziu lunea viitoare
Eu inca n-am primit nici confirmarea ca ar fi ajuns formularul.. Si l-am trimis de pe 3 maicam ce ar trebui sa fac?
(oarecum) Offtopic:
Pe site-ul AISS nu am vazut sa fie adaugat nimic despre dl Ion Voinescu devenind membru onorific.
salutare,am achitat taxa de inscriere si i-am dat formularul lui andyro(caruia tin sa ii multumesc).Daca se poate va rog sa primesc acces la partea privata numai pentru membri AISS.
S-a rezolvat, cred.
am trimis si eu formularu de inscriere acum 3 zile stie cineva cam in kat timp o sa primesc confirmarea? ms anticipat
app si mai un cont care l-am folosit in ultima vreme as vrea sa stiu daca pot sa il sterg sau sa fac cv sa scap de el .Contu acesta . mi--am uitat parola si acum cateva zile dupa ce am trmimis formularu am gasito stie cineva astp pm
ms
daca vrei sa scapi de el, cred ca e suficient sa nu il mai folosesti.
Daca am primit confirmarea si am platit taxa de inscriere dupa 1 iunie, prima cotizatie trebuie facuta pe luna iunie? Sau se aplica fraza cu "prima cotizatie incepand cu luna urmatoare" ?
luna urmatoare
..................Singura problema este cu cardul - il vei primi imediat ce firma cu care lucram la tiparirea lor va scoate din service imprimanta care pentru moment este stricata... sunt destui membrii in aceeasi situatie cu tine....................
tot in service este imprimanta?
nope, a revenit ![]()
Astept deja am trimis scrisoare de aproappe 3 sapt si nici un semn ce as putea sa fac ? , in continare sa astept ?
Astept deja am trimis scrisoare de aproappe 3 sapt si nici un semn ce as putea sa fac ? , in continare sa astept ?
Nu ai primit nici macar un mail de instiintare ?
Astept deja am trimis scrisoare de aproappe 3 sapt si nici un semn ce as putea sa fac ? , in continare sa astept ?
ai putea sa-mi dai un pm cu numele tau te rog? scrisorile s-au ridicat de la posta saptamana trecuta, iar daca nu ai primit niciun raspuns ori s-a pierdut scrisoarea pe drum, ori s-a notat gresit adresa de e-mail.
astept pm
Daca nici pana acum nu am primit nimik de 1 luna de zile ce as putea sa fac sa mai trimit odata scrisoarea?
ai pm
Nici acuma nu am primit mailu de inregistrare pt AISS
ti-au fost trimise mailuri de confirmare la adresa pe care ai furnizat-o in formular. Vezi in spam, sa nu fi aparut acolo
Atept ![]()
Astept in continuare mult si bine ![]()
Ms moolt ![]()
era trecuta gresit adresa in baza de date...am trimis un mail "test". sa-mi zici daca l-a primit te rog