ok.perfect.mersi ![]()
ok.perfect.mersi ![]()
intrebare: banii se trimit doar prin brd? nu se poate si personal la unul din voi? ca de ex maine,daca e vreunul din voi care face deplasarea in groapa, ne putem intalni fara problema la locul de unde se pleaca...intreb doar pt a va usura munca sau ceva
Ca sa te putem inregistra cu o cotizatie platita si pentru a intocmi in mod corect toate actele, trebuie sa avem dovada platii (un extras bancar). Astfel, daca tu ne dai banii, noi trebuie sa mergem la banca si sa-i depunem in numele tau. Nu prea ne-ar usura munca. Rare exceptii se mai fac doar atunci cand un grup mare de persoane (prieteni, grup din peluze etc.) ne dau o suma pentru X membri si noi ii depunem in numele tuturor. Altfel, ar trebui sa mergem mereu la banca pentru a depune pentru toti care ne dau bani pe unde ne gasesc, ceea ce ar fi imposibil practic.
N-am inteles o chestie, poate ca m-am grabit cand am citit pasii de inscriere.
Am completat formlarul si l-am introdus in plic alaturi de copia de buletin. In plic trebuie sa pun si o chitanta sau ceva de genul prin care sa dovedesc ca am platit la BRD ?
@cristian014
Nu trebuie sa pui nici o chitanta in plic.
nu, astepti confirmarea din partea noastra si apoi platesti taxa de inscriere:
Pasul 3 Asteptati confirmarea faptului ca datele trimise sunt in regula. Nu furnizati informatii gresite, astfel incat sa va putem contacta rapid si eficient in urma primirii cererii de inscriere. Este recomandabil sa aveti acces la o casuta de e-mail, deoarece majoritatea confirmarilor se vor trimite in acest mod. In cazuri deosebite, veti fi contactat telefonic.
Pasul 4 Platiti taxa de inscriere in AISS, in valoare de 15 RON. Aceasta taxa acopera contravaloarea legitimatiei de membru AISS si taxele postale necesare expedierii ei catre dumneavoastra. Plata taxei de inscriere se face in unul din conturile:
Salut baieti ! Am si eu o intrebare. Saptamana trecuta am trimis tot ce trebuie intr-un singur plic (copie,formular+chitanta brd) e ok si asa?.M-am inspirat de la Fane care a facut la fel am zis ca sigur nu dau gres
si asa nu mai faceti nici voi inca un drum in plus la posta.
e ok si asa. o sa primesti raspunsul in curand.
Mersi de raspuns Marius iar pentru viitoarele actiuni puteti conta pe sprijinul meu. Numai bine !
Da Foxes stai relax,ai procedat bine. Nu te mai lua dupa alde`Marius sau MoWeed ca te imbarliga aiurea si nici nu se pricep, in comparatie cu mine ![]()
Ok. Am citit pe urma, dar mie imi zisese Foxes cum a facut el si de-asta eram putin confuz. Mersi pt lamuriri. ![]()
cati membri suntem acum?
409 membri
Va salut ,
am o problema
..hai c-am inceput bine ..
sunt inca persoana non-grata , sunt interzis , n am putut sa mi procur bilet la meciul cu FC Brasov.
Am urmat instructiunile si am trimis cererea pt stergerea din baza de date a clubului FC Steaua,mi-au confirmat,am inaintat mailul catre anspdcp , mi-au spus ca vor incerca sa faca tot posibilul sa confirme acest lucru (?) .
Ce e de facut ?
Multumesc
Am trimis formularele de inscriere acum vreo 3 saptamani si nu am primit niciun raspuns inca.
Poate cineva sa-mi confirme daca a ajuns plicul?
Va salut ,am o problema
..hai c-am inceput bine ..
sunt inca persoana non-grata , sunt interzis , n am putut sa mi procur bilet la meciul cu FC Brasov.
Am urmat instructiunile si am trimis cererea pt stergerea din baza de date a clubului FC Steaua,mi-au confirmat,am inaintat mailul catre anspdcp , mi-au spus ca vor incerca sa faca tot posibilul sa confirme acest lucru (?) .
Ce e de facut ?
Multumesc
ANSPDCP va face verificarea si iti va comunica in scurt timp faptul ca ai fost sters din baza de date. O astfel de confirmare am primit si eu.
Daca FC Steaua a declarat in fals ca ti-a sters datele, va raspunde contraventional si chiar penal.
Am trimis formularele de inscriere acum vreo 3 saptamani si nu am primit niciun raspuns inca.
Poate cineva sa-mi confirme daca a ajuns plicul?
Salut,
Plicurile se ridica de obicei o data pe luna si din aceasta cauza poate trece destul de mult pana primesti confirmarea din partea noastra. In mod normal, daca nu ai trimis scrisoarea recomandata, nu ar trebui sa fie probleme. Plicurile vor fi ridicate din nou saptamana viitoare, si ar trebui sa primesti un raspuns pe adresa de e-mail pe care ai mentionat-o in formular.
salut
am si eu o problema...se pare ce nu functioneaza functia "info cont" de pe AISS.ro
am incercat sa aflu situatia contului meu, si nu primesc nimic in emailul meu!
multumesc!
salutam si eu o problema...se pare ce nu functioneaza functia "info cont" de pe AISS.ro
am incercat sa aflu situatia contului meu, si nu primesc nimic in emailul meu!
multumesc!
si eu am patit acelasi lucru
E o problema de ceva timp cu info contul .
legitimatia o primesti prin posta sau daca esti din Bucuresti o ridici de undeva?
legitimatia o primesti prin posta sau daca esti din Bucuresti o ridici de undeva?
Provincia se trimite prin Posta, iar celor din Bucuresti eu le dau.
Pentru mai multe detalii sunati-ma.
as dori sa ma inscriu,se poate ca inmanarea formularului,taxa etc sa se faca face to face in Bucuresti deoarece am o fobie de posta romana
,ma pot deplasa in principiu oriunde in Bucuresti dar de preferabil ar fi undeva in zona tineretului.Sunt sanse destul de mari ca impreuna cu mine sa mai corup un amic sa se inscrie .
as dori sa ma inscriu,se poate ca inmanarea formularului,taxa etc sa se faca face to face in Bucuresti deoarece am o fobie de posta romana,ma pot deplasa in principiu oriunde in Bucuresti dar de preferabil ar fi undeva in zona tineretului.Sunt sanse destul de mari ca impreuna cu mine sa mai corup un amic sa se inscrie .
Da man...cand vrei ne intalnim.
ANSPDCP va face verificarea si iti va comunica in scurt timp faptul ca ai fost sters din baza de date. O astfel de confirmare am primit si eu.
Daca FC Steaua a declarat in fals ca ti-a sters datele, va raspunde contraventional si chiar penal.
da,am primit raspunsul de la ANSPDCP cum ca sunt sters din baza de date si la ultimul meci la care am asistat,cel cu FC Brasov,mi-au spus ca sunt persoana non-grata si imi este interzis accesul pe stadion. Cum mama dracu' se intampla asta daca eu (teoretic)nu mai apar in baza lor de date ?![]()
as dori sa ma inscriu,se poate ca inmanarea formularului,taxa etc sa se faca face to face in Bucuresti deoarece am o fobie de posta romana,ma pot deplasa in principiu oriunde in Bucuresti dar de preferabil ar fi undeva in zona tineretului.Sunt sanse destul de mari ca impreuna cu mine sa mai corup un amic sa se inscrie .
In Tineretului poti sa-mi dai un semn si mie, cam oricand seara/in weekend (PM pentru detalii).