FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AISS - intrebari si raspunsuri

«12345636»
Punisher719.02.2007 17:55
Daca ai chef de glume,sa stii ca ai gresit site-ul.

Moderatorii

 

 

imi pare rau dar nu cred ca, am gresit site-ul.

am deranjat cu ceva?

p.s. nu fac glume cu oameni pe care nu-i cunosc.

Punisher721.02.2007 09:21

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelei ar putea sa cumpere actiuni la club cu ajutorul membrilor? :?: :?: :?: :?:

George Stan21.02.2007 09:27

Probabil ca da, atunci cand o sa aiba sute de mii de membri :!: :!: :!:

Fii realist omule...

Dragoshel22.02.2007 11:16
Asociatia Independenta a Suporterilor Stelei ar putea sa cumpere actiuni la club cu ajutorul membrilor? :?:  :?:  :?:  :?:

Gandesti prea departe, intai sa dea drumul sitului, apoi sa se stranga suficienti membrii cat sa cumpere actiuni... :roll:

forever_STEAUA22.02.2007 11:32

@Dragoshel

 

 

Actiuni pe care baniesc, ca le gasesti la tot coltul... :evil:

Mihai_Neb23.02.2007 02:21

Consider ca este o idee foarte buna si astept informati privind inscrierea in aceasta Asociatie numita AISS!!

 

Respect Steaua...Respect Tuturor Operatorilor de pe acest Site..dar nu in ultimul rand Respect Aceasta Asociatie numita AISS !!!

Mihai_stelist24.02.2007 18:02

Salut initiativa voastre, sunteti adevarati! Vrea sa stiu si eu cat este cozitatia sau care sunt conditiile. Forza Steaua!

Punisher728.02.2007 13:26

ce se mai aude cu Asociatia Independenta a Suporterilor Stelei :?: :?: :?:

 

am incercat sa intru pe pagina voastra si imi cere(Enter username and password for "restricted area" at http://www.AISS.ro )

 

chiar trebuie :?: :?: :?:

 

bafta fondatorilor Asociatiei Independente a Suporterilor Stelei

 

respect all :D:D:D

 

 

Colonele,te-am rugat sa nu mai scrii

cu litera îngrosata.E asa de greu de priceput ?

Ultim avertisment.

Moderatorii

Dragoshel28.02.2007 13:28

@ Punisher7

 

Nu trebuie sa te loghezi ; aia e pentru adminii care lucreaza la site. Puteau sa puna o pagina UNDER CONSTRUCTION :)

George Stan28.02.2007 15:58

Pentru ca site-ul acela nu are inca continutul gata am preferat sa punem acea parola. Asa cum spune cineva mai sus, astfel administrii site-ului pot intra sa adauge continut, sa testeze chestii pe acolo, fara ca modificarile sa fie publice.

Punisher728.02.2007 16:59

ms daca aveti nevoie de cineva sa va faca un site adevarat va costa 60 lei.

radical28.02.2007 21:49

@ Punisher7

 

Punisher ti-am urmarit postarile si sincer pe cuvantul meu, du-te omule la un control ca nu esti normal!

Dragoshel01.03.2007 12:54
ms daca aveti nevoie de cineva sa va faca un site adevarat va costa 60 lei.

eu cred ca postezi numai sa strangi acolo posturi... :roll:

daca aveau nevoie crezi ca nu se interesau? crezi ca asteptau sa postezi tu??? :)))

 

 

@George Stan

Era mai frumos daca puteai pe prim pagina in loc de aia , o poza Under contruction...

George Stan01.03.2007 13:15

Aici parerile sunt impartite :)

Dragoshel01.03.2007 14:24

oricum, nu conteaza cum e , sper sa terminati cat mai rpd situl ala :) sa vedem ce a iesit;)

axl2302.03.2007 18:26

cum stau lucrarile? in ce stadiu? cat mai dureaza?

a? :D

SSK02.03.2007 21:23

Cel mai probabil, in mai putin de o saptamana vom reveni cu detaliile cele mai importante :wink:

greco07.03.2007 14:06

Gata, AISS.ro a fost lansat, si oricine poate completa si trimite formularul de inscriere. Punisher7 a luat ban pentru repetatele tampenii scrise, prin care a stricat aceasta discutie.

axl2307.03.2007 14:26

greco, nu merge frate, nu genereaza niciun formular dupa ce introduc datele, scrie numai niste tampenii.

greco07.03.2007 14:30

asta e ciudat ! merge pe diverse browsere si sisteme de operare, chiar acum pare sa mearga... o sa studiem problema !

axl2307.03.2007 14:31

ok, multumesc. in caz ca nu se poate, pot primi formularul pe mail, sau ceva de genu' asta?

greco07.03.2007 14:35

Uite, asa arata un formular pe care l-am generat acum 1 minut: http://www.fcsteaua.ro/AISS.pdf .

axl2307.03.2007 14:41

uite ce vad eu, nu e tot ca n-avea loc pe forum, e numai prima parte:

Z-%PDF-1.3

%âãÏÓ

 

1 0 obj

<< /Type /Catalog

/Outlines 2 0 R

/Pages 3 0 R >>

endobj

2 0 obj

<< /Type /Outlines /Count 0 >>

endobj

3 0 obj

<< /Type /Pages

/Kids [6 0 R

]

/Count 1

/Resources <<

/ProcSet 4 0 R

/Font <<

/F1 8 0 R >>

/XObject <<

/I1 9 0 R >>

>>

/MediaBox [0.000 0.000 595.280 841.890]

>>

endobj

4 0 obj

Dragoshel07.03.2007 14:45

Si mie imi merge , vezi poate e de la browser...

axl2307.03.2007 14:47

oare n-o sti p.c.-ul meu ce-i ala pdf? ca eu sigur nu stiu.

«12345636»