www.gsp.ro
Redactorul șef al ªtirilor Sportive ale Antenei 1, Cristi Crețu, dezvãluie de ce nu a avut și Steaua videoclip cu imnul și vorbește despre concurența feroce dintre jurnalele de specialitate
[...]- De ce nu i-ați fãcut și Stelei imn?
- Noi le-am propus, dar nu a fost de acord managerul clubului, Mihai Stoica. Dînsul a considerat cã în acest fel defavorizezã celelalte televiziuni. Am discutat cu dînsul și i-am cerut sã fie deschis fațã de proiectele fiecãrei televiziuni. Nu s-a putut. Din pãcate, din aceastã cauzã pierdem doar noi și cei de la Pro TV, singurele televiziuni care încearcã sã realizeze ceva special la jurnalele de sport.[...]
