http://www.gsp.ro/gsptv/al-12-lea-jucator-...ici-152695.html PENTRU CEI CARE NU AU ASCULTAT'O !!!
doamne,ce cretinatate!vine sfarsitul lumii! ![]()
http://www.gsp.ro/gsptv/al-12-lea-jucator-...ici-152695.html PENTRU CEI CARE NU AU ASCULTAT'O !!!
doamne,ce cretinatate!vine sfarsitul lumii! ![]()
ce dracu e cacatu asta ?
Salutare fani ai Stelei . Ma uitam eu pe GspTV.ro ... si am gasit un cantec ... care multi ar dori sa fie noul imn al Stelei ....
http://www.youtube.com/watch?v=7yi8gc1NL8M (este o bucata din imnul propus + videoclip ..... nu am putut pune linkul de la gsp )
Voi ce parere aveti ??? l-ati dori ?
MIE MI SE PARE CEL MAI FRUMOS DINTRE CELE PROPUSE PANA ACUM !!! ...(ex. gaz pe foc , bere gratis ...)
pai despre asta era vorba si mai sus !
E praf !!! ![]()
Este o melodie, nu un imn. Imnul unei echipe de fotbal nu trebuie sa fie o melodie techno, house, electro, sau rock.
Trebuie sa fie un instrumental, ceva compus cu instrumente adevarate, nu pe calculator, si fara efecte speciale, cu strofe de incurajare a jucatorilor si de inmuiere a adversarilor, si un refrent usor de retinut care se repeta de cel putin doua ori. Trebuie sa fie usor de retinut si ritmat.
Imaginati-va un imn pe care l-am canta cu totii inaintea inceperi unui meci, un imn care sa-i faca pe jucatori mandri ca sunt ai Stelei, ai nostri, si care sa-i faca gelosi si sa-i inmoaie pe adversari. Se poate asa ceva, numai ca n-a venit nimeni idei.
In ceea ce priveste melodia de mai sus, mi se pare o porcarie. La fel si majoritatea melodiilor cu Steaua, porcarii de asemenea...
Melodia de mai sus are efectul de voce folosit in manele si prin anii '98 - '99 cand canta trupa Andre si Akcent. Nasol de tot. Si in plus de asta e cantata prea repede, deci nu se poate canta pe stadion de catre suporteri...
PS: Inca astept ca Horia Moculescu sa finalizeze imnul.
piesa de mai sus nu are nici o lagura cu imnul...ne trebuie altceva!
e inadmisibil ca un club ca Steaua sa nu aiba un imn adevarat cum au rapid Dinamo sau CFR Cluj...sper ca cei din conducere sa faca cva in aceasta privinta
e inadmisibil ca un club ca Steaua sa nu aiba un imn adevarat cum au rapid Dinamo sau CFR Cluj...sper ca cei din conducere sa faca cva in aceasta privinta
decat sa avem un imn ca al lui CFR sau rapid, mai bine alegem o melodie populara ca la Craiova...
Voi nu sunteti sanatosi? Voi acum va ganditi la imn? Pai ciobanu asta infect ne distruge echipa, deja a transformat-o in Fc Steaua, si voi vreti imn? Mai bine compuneti versuri anti cioban.