Mie unul imi place![]()
Ma bucur
.
Da,intr-adevar,noi am avea nevoie de un text,poate de cantat ar fi ceva mai usor(daca facem o comparatie intre a face un text care sa ne reprezinte intr-adevar si intre cantarea acestuia). Dar,repet,poate moculescu va reusi sa faca ceva interesant,cu toata ca sunt cam sceptic in privinta asta.
