in concluzie... (sper sa fie concluzia finala!). topicul s-a deschis in decembrie 2006. suntem in august 2007. 9 luni pentru discutii eu zic ca sunt arhi suficiente. cine a avut ceva de zis, a avut tot timpul din lume!
haideti sa luam 3,5,10 propuneri si sa le supunem la vot. iar finalistele sa se dueleze in marea finala! iar la final sa avem un imn al suporterilor, care sa se auda la fiecare meci in peluza.
haideti, domnilor moderatori! va rog!
steagcruce2 ![]()
