@forever_STEAUA
Imi place formula pe care ai aleso tu, insa am si cateva propuneri personale. De ce sa nu fie un atac Thereau-Iacob, astfel avand mult mai multe sanse pe contraatcuri cu Cristocea, Bostina, Banel sau Croitoru (unul din ei care va fi la acele faze de recuperare din terenul nostru si centrari in careul advers). Pe flancuri am putea incepe cu:
- Bostina-Cristocea
- Nicolita-Cristocea
- Croitoru-Cristocea
- Nicolita-Bostina
- Croitoru-Bostina
, dar mi-e nu mi s-ar parea normal sa incepem cu Croitoru care inca nu are experienta pe plan international, fata de Banel, Gabi sau Cristocea. Lui Banel cred ca ar trebui sa i se acorde o ultima sansa(ca titular) in meciul cu Sevilla.
La ora meciului am inteles ca Nesu nu va fi apt de joc. Totusi cred ca pe dreapta ar fi mai bun Saban dupa parerea mea.
