cRed ca Banel va fi titular, deaorece nu putem risca cu Croitoru.... Marius va trebui in prima jumatate de an sa se acomodeze, la fel ca V.Cristocea...
Nu pot decat sa subscriu. Sper ca la ora meciului Banel sa fie (ceva mai :lol: )bun decat in turul acestei editii de campionat, dar asta, fie vorba intre noi , nici nu-i foarte greu... ![]()
