FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA Bucuresti - Sevilla CF 0 - 2 (0 - 1)

«13456716»
mlacatus05.01.2007 11:44
cRed ca Banel va fi titular, deaorece nu putem risca cu Croitoru.... Marius va trebui in prima jumatate de an sa se acomodeze, la fel ca V.Cristocea...

 

Nu pot decat sa subscriu. Sper ca la ora meciului Banel sa fie (ceva mai :lol: )bun decat in turul acestei editii de campionat, dar asta, fie vorba intre noi , nici nu-i foarte greu... :D

mircea_zion05.01.2007 11:58

pana la urma cand e meciu cu Sevilla si cand se pun biletele in vazare :?: :?:

forever_STEAUA06.01.2007 08:45

@mircea_zion

 

Turul e pe 15 februarie. Referitor la punerea in vanzare a biletelor, inca nu s-a anuntat nimic.

Virgil06.01.2007 12:14

Iar returul pe 22 februarie.Pe 24 februarie continua si returul campionatului.Meci cu UTA.

Prodigy_andrey06.01.2007 12:14
pana la urma cand e meciu cu Sevilla si cand se pun biletele in vazare  :?:  :?:

 

Vom stii la timp :D

c.ronaldo1706.01.2007 13:10
Iar returul pe 22 februarie.Pe 24 februarie continua si returul campionatului.Meci cu UTA.

 

Yo stiam ca pe 24 februarie avem meci cu UTA, Sevilla si in Cupa...

 

3 meciuri in aceiasi zi??? :lol: :lol: :lol:

forever_STEAUA06.01.2007 13:19

@c.ronaldo17

 

Virgil a scris clar : RETURUL e pe 22 feb.

c.ronaldo1706.01.2007 13:21

am inteles gresit... scz... 8)

Florinutzu_Stelistu07.01.2007 11:10

Adversar foarte greu dar sa avem incredere in Steaua noastra!!! :wink:

forever_STEAUA07.01.2007 12:47
Adversara Stelei în Cupa UEFA, Sevilla, a pierdut cu 2-1 în faţa Zaragozei.

 

SEVILA a jucat în formula: Palop; Alves, Javi Navarro, Escudé, David (Maresca, min.60); Navas (Chevantón, min.60), Renato, Poulsen, Adriano; Luis Fabiano, Kanouté

 

sursa: gsp

 

Se pare ca mai pierd si ei :twisted:

***alex***07.01.2007 12:49

Iar Luis Fabiano va fi suspendat multe etape dupa o bataie ca pe strazi cu Diogo.

alexynho07.01.2007 13:06

Eu mizez pe Croitoru pentru ca (sunt din Vaslui) cunosc capacitatea acestui fotbalist . cunosc ce poate sa faca , si sunt sigur ca avem nevoie de un jucator ca el ...

Cand am scris ca Andrey va fi titular , cred ca eram beat :P ... Cernea cred ca ar trebui in meciul tur (daca apara cum trebuie , si in retur) ... Andrey inca nu stie limba romana si nu se cunoaste cu colegii (sa nu uitam ca , Carlos si cu Ghionea in fiecare meci se certau pentru ca se baga unul in fata celuilalt :roll: )

ANDI2807.01.2007 18:26

MECI GREU DAR VOM CASTIGA! FORZA Steaua steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 fular-campioniifularultras steagro steag2 steag1

BlackWoolfy07.01.2007 20:22

Greu,greu rau dar ce frumos ar fi........ :lol:

mircea_zion07.01.2007 21:27

deci pe 15 februarie se joaca in Ghencea nu?

:D

axl2308.01.2007 07:52

fac apel la bunavointa, pana pe 14 feb n-am cum sa ajung in Bucuresti, indrumati-ma spre un site de unde pot cumpara bilete, saru-mana.

Harald08.01.2007 21:04
Martin Jol, antrenor Tottenham : Dinamo e cea mai buna echipa din Romania dupa parerea mea, daca excludem Steaua !!!

 

 

chiar asa a spus ? ce tare ... no comment

Tz3pI08.01.2007 22:36

ii batem si mergem mai departe, nu-mi fac probleme! sa votati si aici Steaua ca favorita, ca ne-au luat-o inainte ceilalti... http://www.UEFA.com/fanzone/polls/index.htmx

 

Forza Steaua! fular-campionii

Virgil09.01.2007 08:43

@ axl23

 

www.biletelameci.ro

FinalaUEFA09.01.2007 08:49
ii batem si mergem mai departe, nu-mi fac probleme! sa votati si aici Steaua ca favorita, ca ne-au luat-o inainte ceilalti... http://www.UEFA.com/fanzone/polls/index.htmx

 

Forza Steaua!  fular-campionii

 

68%.. traiasca romanii cu internet. ;))

axl2309.01.2007 08:53

@virgil

multumesc, daca informatia vine de la un moderator inteleg ca e treaba serioasa.

atunci ne vedem la meci.

Virgil09.01.2007 08:57

@ axl23

 

Depinde numai de tine... :)

forever_STEAUA09.01.2007 08:59
ii batem si mergem mai departe, nu-mi fac probleme! sa votati si aici Steaua ca favorita, ca ne-au luat-o inainte ceilalti... http://www.UEFA.com/fanzone/polls/index.htmx

 

Forza Steaua!  fular-campionii

 

68%.. traiasca romanii cu internet. ;))

 

Ca bine zici :)

 

Si tot acolo am gasit :

 

Which team will qualify for the UEFA Cup Round of 16: SL Benfica or FC Dinamo 1948 Bucuresti?

 

SL Benfica 81.15%

FC Dinamo 1948 Bucuresti 18.85%

 

:twisted: :twisted:

axl2309.01.2007 09:03

@virgil

valeu, am intrat pe site-ul respectiv, ori sunt eu prost(si e si asta o posibilitate), ori e vraiste, uite, la stadioane nici macar n-am gasit Ghencea. pot sa cumpar totusi bilete la meciuri de anul trecut, ceea ce e imbucurator, unele nu le-am vazut.

astept totusi sa mai treaca un pic de vreme, daca nu e activitate fotbalistica momentan, poate nici site-ul n-a fost updatat(adus la zi, actualizat).

multumesc din nou, intentia conteaza. :D

Virgil09.01.2007 09:09
«13456716»