Sevilla a facut egal, o-o, cu cehii de la Liberec (un nume care nu inseamna nimic, un adversar mai mult decat accesibil, un adversar mult sub nivelul lui Steaua)in primul meci din grupele cupei UEFA, deci hai sa nu sarim in cap.
Pentru cei care posteaza pronosticuri de genu: Steaua-20% sanse sa mearga mai departe si altele de genu, fratilor, daca sunteti stelisti, nu mai postati tot felul de afirmatii de astea negative pe aici; daca nu ai ceva pozitiv sau constructiv de adaugat, mai bine foloseste timpu`care l-ai pierde postand ceva ce nu ajuta nimanui jucand solitaire.
Stim cu totii ca, la ora meciului, nu se gandeste nici un stelist "mama, ce o furam!", ci speram cu totii intr-un meci fenomenal si un rezultat pe masura.
Hai sa credem in forta echipei!
Hai Steaua!