FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA Bucuresti - Sevilla CF 0 - 2 (0 - 1)

«1101112131416»
Raul198813.02.2007 19:45

asta ar fi calumea findca eu caut de doua zile unde pot sa vad meciul pe internet

inima ros-albastra13.02.2007 20:07

toti stelisti sa fie prezenti joi la ora 20:30 sa vada spaniolii atmosfera incendiara ....sa se intoarca dinou cu coada intre picoare cum au facuto in ultimu timp in spania..

 

Iubim Steaua, si-o vom urma

Oriunde-n lume va juca

Suntem aici pentru culori

Si pentru ale noastre valori

STELIST PE VIATA!!!!!

Andrei1985Play13.02.2007 20:49

Castigam cu 3-0 ii facem varza pe spaniolicu am batut si pe Valencia si pe Betis asa o sa ii batem si pe astia, ce bine m-am simtit cand la meciu cu Betis ii vedeam pe spanioli cu plangeau...

 

De unde fac si eu rost de smiley cu Steaua????

SteauaToronto13.02.2007 22:53

Steaua - Sevilla live gratis aici:

 

http://www.lasexta.com/futboldirecto/skin.html

ss lucki14.02.2007 00:06

perfect

Bogdan4Steaua14.02.2007 01:43

Ramane de vazut daca feed-ul va functiona doar pentru cei din Spania sau la nivel global.

SteauaToronto14.02.2007 02:24
Ramane de vazut daca feed-ul va functiona doar pentru cei din Spania sau la nivel global.

 

Pai daca vor face figuri aplicam chestia cu proxy :D

redbluehooligan14.02.2007 08:51
Nu stiu voi cum traiti zilele astea care mai sunt pana la meci dar eu am niste emotii de neinchipuit. am avut emotii la toate meciurile Stelei dar parca nu am mai avut ca pana acum. nu mai pot sa fac nimic ma gandesc numai la meciul cu sevilla. ultima data cand am stat la peluza II  afost la meciul cu halmstad si sper din tot sufletul sa se repete rezultatul din meciul ala si joi. FORZA Steaua steag2  steag2  steag2  steag2
cum faci sa fluture smileyurile alea stagul ca e marfa ce tre sa pui un link sau ce
Virgil14.02.2007 09:28

Echipa probabila pentru meciul de mâine :

 

Cernea - Stancu, Goian, Ghionea, Petre Marin - Rãdoi, Ovidiu Petre, Paraschiv - Nicolitã, Thereau, Bostinã

Conform previziunilor celor de la Gazeta Sporturilor

 

Mi se pare o echipa foarte puternica,cu sanse foarte mari de a câstiga în fata Sevillei.

 

Andrey a jucat asearã, la penultimul antrenament, la fel ca si Cernea, în meciul-scoalã solicitat de Oli, si a avut cîteva interventii foarte reusite. Chiar dacã el este apt de joc, totusi nu va fi titularizat joi searã din douã motive: primul cã Olãroiu a fost cel care a spus la reluarea pregãtirilor cã "Cernea este titularul Stelei la startul sezonului" si al doilea pentru cã încã nu a jucat în nici un meci oficial în poarta ros-albastrilor.

Andrey va fi rezerva lui Cernea în meciul de mâine.

GSP

vood0o14.02.2007 10:41

pai cam aja ar fi normal , mai ales ca Andrey revine dupa accidentare si n-a putut disputa nici macar unul dintre cele 2 stagii de pregatire.

vali_1914.02.2007 10:48

Nu se accepta tranzactii cu bilete la meciurile de fotbal,pe forum.

Moderatorii

alovelo14.02.2007 10:53

Nu se accepta tranzactii pe forum.

Moderatorii

sevilla7914.02.2007 11:04

Hi People! I speak better German than English, but I will try to explain you some things:

 

-1st. Sevilla FC is nowadays the best team in Spain. Ok,ok, Barcelona rules ahead, but they are currently in a deep Crisis.

-2nd. For what I know, Kanouté will rest this Game. But Kerzhakov is really hungry for goals. That´s our hope.

-3rd. I think the winner of this game (Ste-Sev) will be the next UEFA CUP´s Champion. And that´s the thought of our Sport Manager. What do you think about?

 

See you next Thursday!

ss lucki14.02.2007 11:32
Hi People! I speak better German than English, but I will try to explain you some things:

 

-1st. Sevilla FC is nowadays the best team in Spain. Ok,ok, Barcelona rules ahead, but they are currently in a deep Crisis.

-2nd. For what I know, Kanouté will rest this Game. But Kerzhakov is really hungry for goals. That´s our hope.

-3rd. I think the winner of this game (Ste-Sev) will be the next UEFA CUP´s Champion. And that´s the thought of our Sport Manager. What do you think about?

 

See you next Thursday!

 

Amigo, if Barca is in a deep crisis, I don't know which team in Europe is in shape!!!

Anyway, Screw Barca!

I'm looking forward to the game, wish you to smash Betis in Copa del Rey!

Raul198814.02.2007 11:45

Steaua - Sevilla live gratis aici:

 

http://www.lasexta.com/futboldirecto/skin.html

pot sa vada numai romani din spania meciul asta sau si romani din alta tara

si cam cat de sigur ii varianta asta ?

ca vreau sa vad meciul neaparat

stelist_9914.02.2007 11:56

Vom invinge!! Forza Steaua!!!!

 

Batem cu 2-0, sunt sigur de asta steag2 steag2

 

 

Goluri:

 

Thereau si Nicolita

 

steagcruce2 steagcruce2

 

steaua_ro fularsteaua2

M@rmota14.02.2007 12:14

Eu dau un pronostic de 2-1, goluri Thereau si Iacob (eu cred ca va juca si el repriza 2).

La ataaac! :twisted:

alpopa14.02.2007 12:17

Cred ca va juca Badea pe stanga, deshi e posibil ca Oli sa-l pastreze pentru contra-atac.

Momentan Badea, Bostina si Cristocea se bat pentru un loc de titular, pentru ca mi-e greu sa cred ca Oli va risca sa joace cu Vasilica in linia mediana, alaturi de Radoi si Ov Petre/Paraschiv.

danielac14.02.2007 12:21

sper din toata inima ca Steaua sa castige maine, si sa isi asigure calificarea mai departe! ar fi super frumos!

johnny_1814.02.2007 12:45

asa este :P

hubba160114.02.2007 13:11

Steaua 3 - 0 Sevilla, Badea x 3. Asta a visat prietena mea azi-noapte si de obicei le cam nimereste... (Cu mici variatiuni in privinta marcatorilor) :D

jimmy1914.02.2007 13:22

Am emotii...dar sper sa batem cu 2-0! Steaua NO.1!!! steag2

hubba160114.02.2007 13:25
Am emotii...dar sper sa batem cu 2-0! Steaua NO.1!!! steag2

Nici o emotie. Mergi pe mana lui 3 - 0. Daca a visat femeia... :)

STARforce14.02.2007 13:45

Duminica l-am vazut pe Cyril in Carrefour cu 3 scaune in cos deci 3-0!!!!HEHEHEH

Bogdan4Steaua14.02.2007 14:51

Daca se va merge pe 4-3-3 cred ca avem doua certitudini in atac: Badea varf retras si Thereau unul dintre oamenii din avanposturi.

 

Oli marturiseste ca are creionata echipa, cu doua exceptii. Una dintre ele ar fi in opinia mea alegerea Saban/Stancu(personal i-as da credit israelianului), iar cea de-a doua Bostina/Ov. Petre la mijloc(pentru ca Nicolita ar urma sa fie cel de-al treilea varf).

 

Asa vad eu echipa:

 

---------------- Cernea -----------------

 

-- Saban - Ghionea - Goian - P. Marin ---

 

----- Ov. Petre - Radoi - Paraschiv -----

 

--------------- Badea -------------------

 

--------- Nicolita - Thereau ------------

 

Ulterior ar putea risca cu introducerea lui Bostina si Cristocea/Croitoru la mijloc.

«1101112131416»