FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FcSteaua.Ro 07

«1345678»
PoWeR21.12.2006 15:40

PoWeR - adynho 9-1 ... degeaba :cry:

El_nin0_T0rr3s21.12.2006 20:25

el_nin0 - doryzd : 6-3 o mica corectare :P...cu scuzele de rigoare...

 

degeaba =))

PoWeR21.12.2006 21:46

torres ... noi am fost cei mai buni :roll:

mihai141121.12.2006 21:48
el_nin0 - doryzd : 8-1

 

degeaba =))

las ca promoveaza doryzor si aia e :P

PoWeR21.12.2006 21:51

Mihai ... oricum nu-l ajuta cu nimic :lol:

 

3-3-ul ala dintre julica cu filip a decis totul ... :oops:

mihai141121.12.2006 21:54

adica promoveaza doryzor si se califica in sampion lig :lol:

PoWeR21.12.2006 21:55

adica ? ...

i0nutz8302.01.2007 10:23

GRUPA A

 

god_life00 (Real Madrid)

ady_adinho (AC Milan)

power_steaua_6 (Juventus)

 

god_life00 -ady_adinho 8-2

god_life00 -power_steaua_6 6-1

power_steaua_6 -ady_adinho 9-1

 

1. godlife 6p +11

2. power 3p +3

3. adinho 0p 14

 

GRUPA B

 

mihai1411 (Manchester Utd)

hurricane_msg (Lyon)

marianbolohan (Barcelona)

 

mihai1411-hurricane_msg 8-5

mihai1411-marianbolohan 2-3

hurricane_msg-marianbolohan 7-0

 

1. hurricane 3p +4

2. mihai1411 3p +2

3. marianbolohan 3p -6

 

 

GRUPA C

 

alex_filip2003 (Chelsea)

julica_maniaku (Valencia)

prvrami (Atletico Madrid)

 

alex_filip2003- julica_maniaku 3-3

alex_filip2003 - prvrami 4-3

julica_maniaku - prvrami 4-2

 

1. maniaku 4p +2

2. filip 4p +1

3. prvrami 0p -3

 

GRUPA D

 

Danny1ok (Internazionale Milano)

blind1ro (Leverkusen)

adiy_rooney (Man. Utd)

 

Danny1ok - blind1ro 2-3

Danny1ok - adiy_rooney 1-3

blind1ro - adiy_rooney 6-5

 

1. blind1ro 6p +2

2. rooney 3p +1

3. danny1ok 0p -3

 

GRUPA E

 

jok3r_sarbu (Bayern Munchen)

andrey_gogo (Liverpool)

i0nutz83 (Real Madrid)

 

jok3r_sarbu - andrey_gogo 5-1

jok3r_sarbu - i0nutz83 5-5

andrey_gogo - i0nutz83 5-1

 

1-2. i0nutz83 4p +4

joker_sarbu 4p +4

3. gogo 0p -8

 

GRUPA F

 

el_nin0_t0rr3s (Arsenal)

alin_jeleu (Tottenham)

doryzd (Bayern)

 

el_nin0_t0rr3s - alin_jeleu 2-3

el_nin0_t0rr3s - doryzd 6-3

alin_jeleu - doryzd 4-2

 

1. alin_jeleu 6p +3

2. el_nin0 3p +2

3. doryzd 0p -5

 

 

SFERTURI:

 

godlife00 - jok3r_sarbu

hurricane_msg - alex_filip2003

julica_maniaku -i0nutz83

blind1ro - alin_jeleu

 

Se joaca pana marti, 9 ianuarie, ora 22.00. Tur-retur, cu echipele din campionat. In caz de egalitate dupa doua manse, se disputa meci decisiv.

alin_jeleu02.01.2007 12:51

pfoaaaa... cu blind joc? 8O :cry:

PoWeR02.01.2007 13:01

tottenham cu leverkusen nu :lol: ?

alin_jeleu02.01.2007 13:13

yep :( ... asteptatul meci:

Tottenham(alin_jeleu) - Leverkusen(blind1ro) 1-1

Leverkusen(blind1ro) - Tottenham(alin_jeleu) 1-7

cea mai amara victorie :(... imi pare rau blind

El_nin0_T0rr3s02.01.2007 18:38

m-as fi aflat in aceeasi situatie ca a ta aline...:(..nici nu stiu ce sa fac...sa ma bucur pt tine sau sa fiu sup k blind nu a reusit sa castige cupa tindand cont k nu mai erau super valorile k valori sunt mai multe...:P...btw...bafta aline...sa iei cupa frate...

El_nin0_T0rr3s02.01.2007 18:38

m-as fi aflat in aceeasi situatie ca a ta aline...:(..nici nu stiu ce sa fac...sa ma bucur pt tine sau sa fiu sup k blind nu a reusit sa castige cupa tindand cont k nu mai erau super valorile k valori sunt mai multe...:P...btw...bafta aline...sa iei cupa frate...ooops...scuze da imi facu o figura netu si mai dadui inca o data "submit"..

alin_jeleu02.01.2007 19:35

ms... sper sa iau cupa, oricum... bun parcurs avand in vedere ca e primul... si cu ce echipa. btw si "super valorile" pot fi infrante...

GOD02.01.2007 19:51

joker cand intri BUZZ me.

blindica02.01.2007 20:59

cel mai nasooool e cand te bate un prieten cu adevarat bun :|..., in al 2 lea meci am clacat...si in primu` am fost prea...ca jucatorii de care zic , ca joaca precum robotii . Bafta Jelly 8) Am fost ca Steaua -rapid in sferturi...

GOD02.01.2007 21:20

godlife00 - jok3r_sarbu=2-1

jok3r_sarbu - godlife00=2-4

Un adversar Bun.

PoWeR02.01.2007 21:50
Am fost ca Steaua -rapid in sferturi...

 

adk esti rapidist sub acoperire :oops: ?

ManiaCU03.01.2007 14:48

julica_maniaku - i0nutz83 6-6

i0nutz83 - julica_maniaku 1-2 ... ma calific , 2 panarame de meciuri ... am ajuns pana in prelungiri :twisted: se vede ca venim dupa sarbatori

alin_jeleu05.01.2007 20:17

cum se decid semifinalele :?:

i0nutz8306.01.2007 10:05

Semifinale:

 

1-2

3-4

johnny0609.01.2007 15:43

alex_filip2003 5-3 hurricane_msg

hurricane_msg 4-5 alex_filip2003...

total: alex_filip2003 10-7 hurricane_msg... god, te astept :twisted:

i0nutz8309.01.2007 17:43

semifinale

 

 

godlife00 - alex_filip2003

alin_jeleu - julica_maniaku

 

Se joaca tur-retur, dupa regulile cunoscute, pana vineri, 12 ianuarie, ora 21.00.

klentzi10.01.2007 11:37

Cum ma inscriu si eu???

alin_jeleu10.01.2007 18:49

Tottenham(alin_jeleu) - Valencia(julica_maniaku)8-3 TUR

Valencia(julica_maniaku) - Tottenham(alin_jeleu)2-6 RET

 

si sunt in finala :D ... dedic calificare tovarashului blind, sunt sigur ca ar fi castigat cupa daca nu pierdea cu mine :(

«1345678»