bv jeleu...
bv jeleu...
imi felicit adversarul si ii doresc sa aiba noroc sezonul viitor in Liga 1 si de ce nu, sa termine in fata lui danutz in clasament :lol:
chiar, am si eu o intrebare ... cum a fost conexiunea
?
Felicitari Aline, ai intrat in istoria forum-ului...si pot sa fiu linistit ca m-a scos castigatorul cupei. :lol:
multumesc celor care m-au felicitat... conexiunea a fost buna, niciun frame... nimic, a mers cursiv... ![]()
Ba da nu ati facut si voi un anunt:(...ca ma bagam si eo...ramane pe data viitoare...
ce anunt "ba"? :roll: esti inscris in campionat Meme?
bv aline...no comment...m-ai batut in grupa si doar asta conteaza...restul amicalelor dintre noi nu au nici o relevanta...hai in Liga 1 sa ne demonstrezi tuturor valoarea cu berbatov al tau :lol:
curand.... curand
sunt mandru ca l-am batut pe finalistu' (alex filip) in meciul retur din prima faza a grupei =))
care ma inscrie si pe mine?
care ma inscrie si pe mine?
care ma inscrie si pe mine?
nici macar nu a inceput noul sezon =))
Depinde unde vrei sa fii inscris..
:roll:1. danutz12345 (Barcelona) -god_life00 (Real Madrid) 5-92. mihai1411 (Manchester Utd)- young_radu (Arsenal) 15-1
3. alex_filip2003 (Chelsea) -klaus_e89 (Inter)
4. Danny1ok (Internazionale Milano) -demo_copilu_teribil (Milan)
5. jok3r_sarbu (Bayern Munchen) -yosteaua (Lyon)12-11
6. el_nin0_t0rr3s (Arsenal) -dragutzu_89 (Roma) 9-8
7. ady_adinho (AC Milan) -bradutz_mihai (Valencia) 11-2
8. hurricane_msg (Lyon) -bilutza_yo (Middlesbrough) 9-8
9. julica_maniaku (Valencia) -ozzy_262003 (Villarreal)
10. i0nutz83 (Real Madrid) -ok_stelist( Atletico) 6-4, 3-0
11. andrey_gogo (Liverpool) -biku_hackeru (Juventus)8-4
12 marinescu_dani2005 (Newcastle) -alin_jeleu (Tottenham) 4-11
13. power_steaua_6 (Juventus) -|1o_|1am3 (Newcastle) 10-7
14. bezmetiqu_alex (AS ROMA) -doryzd (Bayern)
15. prvrami (Atletico Madrid) -fallenangell002000 (Liverpool)
16. savubogdanus (Werder Bremen) -adiy_rooney (Man. Utd) 2-4
17. blind1ro (Leverkusen) - andrei_marius06 (Chelsea) 8-3
18. adelp1er0 (Villarreal - marianbolohan (Barcelona) 3-9
Meciurile se joaca tur-retur, pana duminica, 17 decembrie, ora 20.00. Invingatoarele se califica pentru optimi. Daca dupa cele doua meciuri scorul general este egal, se joaca un al treilea meci, decisiv, in care se merge pana la lovituri de departajare inclusiv. Se aplica regulile si setarile postate in REGULAMENTUL campionatului.
?? 8O
:roll:1. danutz12345 (Barcelona) -god_life00 (Real Madrid) 5-92. mihai1411 (Manchester Utd)- young_radu (Arsenal) 15-1
3. alex_filip2003 (Chelsea) -klaus_e89 (Inter)
4. Danny1ok (Internazionale Milano) -demo_copilu_teribil (Milan)
5. jok3r_sarbu (Bayern Munchen) -yosteaua (Lyon)12-11
6. el_nin0_t0rr3s (Arsenal) -dragutzu_89 (Roma) 9-8
7. ady_adinho (AC Milan) -bradutz_mihai (Valencia) 11-2
8. hurricane_msg (Lyon) -bilutza_yo (Middlesbrough) 9-8
9. julica_maniaku (Valencia) -ozzy_262003 (Villarreal)
10. i0nutz83 (Real Madrid) -ok_stelist( Atletico) 6-4, 3-0
11. andrey_gogo (Liverpool) -biku_hackeru (Juventus)8-4
12 marinescu_dani2005 (Newcastle) -alin_jeleu (Tottenham) 4-11
13. power_steaua_6 (Juventus) -|1o_|1am3 (Newcastle) 10-7
14. bezmetiqu_alex (AS ROMA) -doryzd (Bayern)
15. prvrami (Atletico Madrid) -fallenangell002000 (Liverpool)
16. savubogdanus (Werder Bremen) -adiy_rooney (Man. Utd) 2-4
17. blind1ro (Leverkusen) - andrei_marius06 (Chelsea) 8-3
18. adelp1er0 (Villarreal - marianbolohan (Barcelona) 3-9
Meciurile se joaca tur-retur, pana duminica, 17 decembrie, ora 20.00. Invingatoarele se califica pentru optimi. Daca dupa cele doua meciuri scorul general este egal, se joaca un al treilea meci, decisiv, in care se merge pana la lovituri de departajare inclusiv. Se aplica regulile si setarile postate in REGULAMENTUL campionatului.
ce flashback cu debutul meu in cupa :lol: ... debutul unui campion ![]()
Tu ca tu,dar ce debut am avut eu.
Nu ma asteptam. :!:
neinteresant... ![]()