FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FcSteaua.Ro 07

«1678»
winn3r12.01.2007 16:46

bv jeleu...

johnny0612.01.2007 16:59

imi felicit adversarul si ii doresc sa aiba noroc sezonul viitor in Liga 1 si de ce nu, sa termine in fata lui danutz in clasament :lol:

PoWeR12.01.2007 17:01

chiar, am si eu o intrebare ... cum a fost conexiunea :D ?

blindica12.01.2007 18:32

Felicitari Aline, ai intrat in istoria forum-ului...si pot sa fiu linistit ca m-a scos castigatorul cupei. :lol:

alin_jeleu12.01.2007 18:55

multumesc celor care m-au felicitat... conexiunea a fost buna, niciun frame... nimic, a mers cursiv... :D

latrau12.01.2007 19:12

Ba da nu ati facut si voi un anunt:(...ca ma bagam si eo...ramane pe data viitoare...

mihai141112.01.2007 19:23

ce anunt "ba"? :roll: esti inscris in campionat Meme?

El_nin0_T0rr3s13.01.2007 02:31

bv aline...no comment...m-ai batut in grupa si doar asta conteaza...restul amicalelor dintre noi nu au nici o relevanta...hai in Liga 1 sa ne demonstrezi tuturor valoarea cu berbatov al tau :lol:

alin_jeleu13.01.2007 12:43

curand.... curand

klaus_e8919.01.2007 20:42

sunt mandru ca l-am batut pe finalistu' (alex filip) in meciul retur din prima faza a grupei =))

costinha_stelistu03.02.2007 10:28

care ma inscrie si pe mine?

costinha_stelistu03.02.2007 10:28

care ma inscrie si pe mine?

winn3r03.02.2007 11:13
care ma inscrie si pe mine?

nici macar nu a inceput noul sezon =))

i0nutz8303.02.2007 11:15

Depinde unde vrei sa fii inscris..

cipy_radoy200703.02.2007 18:30
1. danutz12345 (Barcelona) -god_life00 (Real Madrid) 5-9

2. mihai1411 (Manchester Utd)- young_radu (Arsenal) 15-1

3. alex_filip2003 (Chelsea) -klaus_e89 (Inter)

4. Danny1ok (Internazionale Milano) -demo_copilu_teribil (Milan)

5. jok3r_sarbu (Bayern Munchen) -yosteaua (Lyon)12-11

6. el_nin0_t0rr3s (Arsenal) -dragutzu_89 (Roma) 9-8

7. ady_adinho (AC Milan) -bradutz_mihai (Valencia) 11-2

8. hurricane_msg (Lyon) -bilutza_yo (Middlesbrough) 9-8

9. julica_maniaku (Valencia) -ozzy_262003 (Villarreal)  

10. i0nutz83 (Real Madrid) -ok_stelist( Atletico) 6-4, 3-0

11. andrey_gogo (Liverpool) -biku_hackeru (Juventus)8-4

12 marinescu_dani2005 (Newcastle) -alin_jeleu (Tottenham) 4-11

13. power_steaua_6 (Juventus) -|1o_|1am3 (Newcastle) 10-7

14. bezmetiqu_alex (AS ROMA) -doryzd (Bayern)

15. prvrami (Atletico Madrid) -fallenangell002000 (Liverpool)

16. savubogdanus (Werder Bremen) -adiy_rooney (Man. Utd) 2-4

17. blind1ro (Leverkusen) - andrei_marius06 (Chelsea) 8-3

18. adelp1er0 (Villarreal - marianbolohan (Barcelona) 3-9

 

Meciurile se joaca tur-retur, pana duminica, 17 decembrie, ora 20.00. Invingatoarele se califica pentru optimi. Daca dupa cele doua meciuri scorul general este egal, se joaca un al treilea meci, decisiv, in care se merge pana la lovituri de departajare inclusiv. Se aplica regulile si setarile postate in REGULAMENTUL campionatului.

:roll:
mihai141103.02.2007 18:31

?? 8O

cipy_radoy200703.02.2007 18:33
1. danutz12345 (Barcelona) -god_life00 (Real Madrid) 5-9

2. mihai1411 (Manchester Utd)- young_radu (Arsenal) 15-1

3. alex_filip2003 (Chelsea) -klaus_e89 (Inter)

4. Danny1ok (Internazionale Milano) -demo_copilu_teribil (Milan)

5. jok3r_sarbu (Bayern Munchen) -yosteaua (Lyon)12-11

6. el_nin0_t0rr3s (Arsenal) -dragutzu_89 (Roma) 9-8

7. ady_adinho (AC Milan) -bradutz_mihai (Valencia) 11-2

8. hurricane_msg (Lyon) -bilutza_yo (Middlesbrough) 9-8

9. julica_maniaku (Valencia) -ozzy_262003 (Villarreal)  

10. i0nutz83 (Real Madrid) -ok_stelist( Atletico) 6-4, 3-0

11. andrey_gogo (Liverpool) -biku_hackeru (Juventus)8-4

12 marinescu_dani2005 (Newcastle) -alin_jeleu (Tottenham) 4-11

13. power_steaua_6 (Juventus) -|1o_|1am3 (Newcastle) 10-7

14. bezmetiqu_alex (AS ROMA) -doryzd (Bayern)

15. prvrami (Atletico Madrid) -fallenangell002000 (Liverpool)

16. savubogdanus (Werder Bremen) -adiy_rooney (Man. Utd) 2-4

17. blind1ro (Leverkusen) - andrei_marius06 (Chelsea) 8-3

18. adelp1er0 (Villarreal - marianbolohan (Barcelona) 3-9

 

Meciurile se joaca tur-retur, pana duminica, 17 decembrie, ora 20.00. Invingatoarele se califica pentru optimi. Daca dupa cele doua meciuri scorul general este egal, se joaca un al treilea meci, decisiv, in care se merge pana la lovituri de departajare inclusiv. Se aplica regulile si setarile postate in REGULAMENTUL campionatului.

:roll: fular-campionii
alin_jeleu03.02.2007 19:55

ce flashback cu debutul meu in cupa :lol: ... debutul unui campion :P

GOD03.02.2007 20:35

Tu ca tu,dar ce debut am avut eu.

Nu ma asteptam. :!:

alin_jeleu03.02.2007 21:58

neinteresant... :))

«1678»