FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FcSteaua.Ro 07

«1238»
i0nutz8313.12.2006 19:22

1. danutz12345 (Barcelona) -god_life00 (Real Madrid) 5-9

2. mihai1411 (Manchester Utd)- young_radu (Arsenal) 15-1

3. alex_filip2003 (Chelsea) -klaus_e89 (Inter)

4. Danny1ok (Internazionale Milano) -demo_copilu_teribil (Milan)

5. jok3r_sarbu (Bayern Munchen) -yosteaua (Lyon)12-11

6. el_nin0_t0rr3s (Arsenal) -dragutzu_89 (Roma) 9-8

7. ady_adinho (AC Milan) -bradutz_mihai (Valencia) 11-2

8. hurricane_msg (Lyon) -bilutza_yo (Middlesbrough) 9-8

9. julica_maniaku (Valencia) -ozzy_262003 (Villarreal)

10. i0nutz83 (Real Madrid) -ok_stelist( Atletico) 6-4, 3-0

11. andrey_gogo (Liverpool) -biku_hackeru (Juventus)8-4

12 marinescu_dani2005 (Newcastle) -alin_jeleu (Tottenham) 4-11

13. power_steaua_6 (Juventus) -|1o_|1am3 (Newcastle) 10-7

14. bezmetiqu_alex (AS ROMA) -doryzd (Bayern)

15. prvrami (Atletico Madrid) -fallenangell002000 (Liverpool)

16. savubogdanus (Werder Bremen) -adiy_rooney (Man. Utd) 2-4

17. blind1ro (Leverkusen) - andrei_marius06 (Chelsea) 8-3

18. adelp1er0 (Villarreal - marianbolohan (Barcelona) 3-9

 

Meciurile se joaca tur-retur, pana duminica, 17 decembrie, ora 20.00. Invingatoarele se califica pentru optimi. Daca dupa cele doua meciuri scorul general este egal, se joaca un al treilea meci, decisiv, in care se merge pana la lovituri de departajare inclusiv. Se aplica regulile si setarile postate in REGULAMENTUL campionatului.

GOD13.12.2006 21:00

O sa fiu eu primu care il scoate pe Dani din Cupa.Sper sa castig si sa merg mai departe si sa imi deplinesc obictivul CASTIGAREA CUPEI.

mihai141113.12.2006 21:51

ba frate zmeu te mai crezi ,cand o sa iti dea 10 boabe sa vezi cum o sa taci

El_nin0_T0rr3s13.12.2006 21:53

fac pariu pe el barosane...k nu il bate la o diferenta mai mare de 3 goluri...va fi strans :twisted:

mihai141113.12.2006 22:40

2. mihai1411 (Manchester Utd)- young_radu (Arsenal) 15-1 ( 6-1 tur; 9-0 retur) power te astept :lol:

PoWeR14.12.2006 05:22

lol .... doar sa trec de el_nino ca mi se pare ca am cu el daca trec de prmiul tur :roll:

Jo1n714.12.2006 10:00

bezmetiqu_alex (AS ROMA) -doryzd (Bayern) 4-3 turu

Doryz0r14.12.2006 10:13

frate uitate la testu meu de conexiune si uitate la al tau eu am

dow:8.08 mb

up:7.45 mb

so.. nu cred ca a fost de la mine ieir cu ozzy a mers bine pana in minut 75 a inceput sa sacadeze si de blocat maxim de 2-3 ori

Jo1n714.12.2006 10:30

.

i0nutz8314.12.2006 11:01

Sunteti offtopic..

El_nin0_T0rr3s14.12.2006 14:04

el nino - dragutzu

 

tur: 5-3

retur:1-3

decisiv:3-2

 

total : 9-8

 

cu emotii...dar am reusit pana la urma...:P...a fost vorba de subestimare a adversarului.... :lol:

dragutzu8914.12.2006 14:16

C sa zic... trist! :(

GOD14.12.2006 18:11

Dani intra pe mess sa jucam pls.

klaus_e8914.12.2006 18:20

filip sa dai un buzz cand intri pe mess ca sa jucam ...

GOD14.12.2006 19:03

danutz12345-god_life00=2-2

god_life00-danutz12345=7-3

 

SI MERG mai departe

PoWeR14.12.2006 19:03

presimt ca va cadea bomba in cupa :lol:

El_nin0_T0rr3s14.12.2006 19:06

=)) =))...ce ti-am zis ma barosane de god?? =))....ti-am zis k nu o fura asa de rau??/ ba din contra...UMILINTAAAA....hahaha....bravo mai godule mai razbunat!!!!!!.....ms muuuult!!!

dani@steaua4ever14.12.2006 19:09

Desi am pierdut corect god life jucand mai bine meciurile astea decat mine o sa joc si eu murdar k vad k asa este sezonu asta..

God life este de fapt fotul user banat dp aici dogu91..iata si dovada:

 

dogu_91 Dogy_91 (11/13/2006 6:38:13 PM): stai

dogu_91 Dogy_91 (11/13/2006 6:38:15 PM): sa ma inscriu

dogu_91 Dogy_91 (11/13/2006 6:38:18 PM): in CAMPIOINAT

dogu_91 Dogy_91 (11/13/2006 6:38:19 PM): la voi

dogu_91 Dogy_91 (11/13/2006 6:38:20 PM): vezi

danutz12345 (11/13/2006 6:38:23 PM): hai inscriete

dogu_91 Dogy_91 (11/13/2006 6:38:25 PM): ca cu god_life00

danutz12345 (11/13/2006 6:38:29 PM): da ok

dogu_91 Dogy_91 (11/13/2006 6:38:31 PM): da sa nu zici pls

 

Ionutz este permis asa ceva?eu ma indoiesk..

GOD14.12.2006 19:12

eram sigur ca esti asa ,aia e imi asum consecintele faza asta a facut-o numai ca l-am scos din Cupa.

Ionutz astept decizia ta,m-am schimbat radical,si joc meci de meci cum vrei tu acu te rog ia decizia corecta.

mihai141114.12.2006 19:13

vezi ionute?si nu credeai...afara cu god :D

PoWeR14.12.2006 19:17

mai mai mai ... e clar ca numai fair-play nu e aici :D ...

El_nin0_T0rr3s14.12.2006 19:28

lol....danutz de ce nu i-ai zis mai din timp lui Ion k dogu e defapt dogu?? sau ai asteptat sa-l ai in mana intr-un moment ca acesta...parerea mea este k nu ar trebui descalificat din urmatoarele conditii:

1.este un jucator de fifa foarte bun care cu siguranta va promova in Liga I si vom avea avea o competitie mult mai stransa cu mai multe derbyuri...si nu vei mai castiga tu tot...sau Mihai sau cine ami e bun pe aici...de exemplu cand joci tu cu marinescu sau mai stiu eu e clar k bati...dar cand iti vin jucatori noi ca acesta iti mai creeaza probleme si mai pierzi si tu puncte...nu ca in sezonu trecut sa castigi tot..sau iti e frica de concurenta????

2.o data ce si-a schimbat identitatea din dogu in godu eu zi k si-a schimbat si caracterul...omul asta e nebun dupa fifa si mai comite unele greseli din cauza varstei dar voi va credeti ultra superiori si considerati k faceti legea....dak esti campion en-titre nu inseamna k tu iei decizii...nu are rost sa mai spui k sa vezi ce zice ionutz pt k dupa cum ne-am obisnuit majoritatea decide...

 

P.S : 2 lucruri iesite din comun pentru danutz in ultimele 2 zile....1.trage de timp....2.incearca prin mijloace nu tocmai ortodoxe sa avanseze in cupa...mai baiatule tu chiar nu te-ai saturat sa castigi tot??? mai lasa si pe altii...faza e k ai inceput si tu sa pierzi si ce este f grav e faptu k nu prea stii sa reactionezi dupa infrangere...si eu ma enervez dar pe moment apoi imi trece...trebuia sa lasi de la tine si sa taci malc... :roll:

Prodigy_andrey14.12.2006 19:28

si eu sunt de parere k dog nu are ce cauta aici eu un copil fara minte care te innebuneste toata ziua si face pe sefu si numa aere de mare vedeta

 

*si banuiam de la inceput k ii dogu nush de ce !!

PoWeR14.12.2006 19:34

da gogo, si eu banuiesc ca tu esti tot dogu ... gogo - dogo - godo - dodo - frodo :lol:

dani@steaua4ever14.12.2006 19:34

da ba torres dupa cum ziceam joc si eu murdat pt k asa e sezonu asta...si m-am ofticat pt k am pierdut un meci pe carel castig cu 9 1 k nam pus un stadion de kkt..iar aici e adevarat am exagerat cu god life(dogu) ..kiar nam nimik cu el..e simpatic si joaca bine fifa..iar pana la urma nu pot eu sa castig tot timpu..desi o sa incerc..

«1238»