FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FcSteaua.Ro 07

«12348»
i0nutz8314.12.2006 19:37

Trebuie sa recunoastem ca sezonul in curs este cel mai puternic de cand se joaca fifa in mod organizat pe FcSteaua..

 

Reamintim, suntem singurii implicati intr-un campionat de o asemenea anvergura. Am vrea parteneri pe masura, insa se pare ca in Romania nu avem cu cine sa ne duelam - in plan amator cel putin.

mihai141114.12.2006 19:43

tores sa nu vorbim cine trage de timp,ca ne ia somnul cand jucam cu tine

Prodigy_andrey14.12.2006 19:50
da gogo, si eu banuiesc ca tu esti tot dogu ... gogo - dogo - godo - dodo - frodo  :lol:
:oops: m-ai prins :D
El_nin0_T0rr3s14.12.2006 19:55
tores sa nu vorbim cine trage de timp,ca ne ia somnul cand jucam cu tine

 

cand ai jucat ultima data cu mine??/...ia intreaba-l pe pretenu' tau danutz ce mult a dormit ieri in meciu cu mine? :roll: ...

blindica14.12.2006 20:00

A doua bomba la pariuri : Tur- Andrei_marius06-Blind1ro 2-2 ====> Retur Blind1ro - Andrei_marius06 6-1 [Chelsea vs Leverkusen )...Vad ca bombele au cazut in retur peste tot :lol: Bv Joint si Jeleu...ca yo am cu Mihai acu` :oops:

alin_jeleu14.12.2006 20:01

Newcastle - Tottenham 3-3 (tur)

Tottenham - Newcastle 8-1 (retur)

total 11-4

si merg mai departe :D

ultras_andrei_i14.12.2006 20:02

andrei_marius06-blind1ro=3-8,per total.da cele mai proaste meciuri ale mele,oricum bv blind1ro,chiar daca ai jucat urat,cu pase in jumatatea ta si ai bagat autobaza in poarta,ai reusit sa dai multe goluri.oricum Mihai va avea meicuri grele :lol: face eventuuuu mihai1411 face eventuuuuu :lol: :lol: :lol:

ADelPiero14.12.2006 20:12

blindel.... esti neam cu Cartu ? sau cu cine.. ca la SCORU` asta... e greu de crezut ca e adevarat ce se zvoneste prin zona :D

blindica14.12.2006 20:13

@ adelpiero, pai ce numa` Mihai sa primeasca repros ca joaca urat si bate la 5 diferenta :lol: ?

PoWeR14.12.2006 21:04

13. power_steaua_6 -|1o_|1am3 10-7 per total

 

power_steaua_6 - |1o_|1am3 5-4

|1o_|1am3 - power_steaua_6 3-5

 

... meciuri echilibrate, insa am meritat calificarea 8)

l1o_l1am314.12.2006 21:07

bantuiteas eu pe tine 8O

marianb14.12.2006 22:10

adelp1er0 (Villarreal - marianbolohan (Barcelona) 3-9

tur: 1-4

retur: 2-5

PoWeR15.12.2006 05:17

bine marine ... :lol:

geegee2115.12.2006 09:05

savubogdanus (Werder Bremen) -adiy_rooney (Man. Utd)

Tur 1-2

Retur 1-2

Final 2-4

Prodigy_andrey15.12.2006 14:01
*TUR andrey_gogo 7-3 biku_hackeru
hurricane_msg15.12.2006 16:19

tur: bilutza_yo (Middlesbrough)- hurricane_msg (Lyon) = 3 - 5 :)

johnny0615.12.2006 17:51

tur: klaus_e89 1-6 alex_filip2003... am prima optiune la calificare 8)

ady_4steaua15.12.2006 22:13

ady_adinho-bradutz_mihai 8-1,3-1

biku00716.12.2006 11:43

biku_hackeru 1 - 1 andrey_gogo un meci cu foarte multe ocazii de ambele parti, foarte tensionat. Felicitari adversarului si bafta in continuare

Prodigy_andrey16.12.2006 11:46
*Retur andrey_gogo 1-1 biku_hackeru si merg mai departe :D Bafta si tzie Hackerule ;)
i0nutz8316.12.2006 12:07

ok_ultras nu apare pe mess..

L-am prins de doua ori si ba n-a vrut sa joace ca- vezi Doamne, ii bate soarele in monitor - ba a pus alt ip, etc..

nyku_myhay16.12.2006 17:48

jok3r_sarbu - yo_steaua

 

3-3

9-8

____

12-11

 

meci de infarct, de infarct, de infarct...nu-mi venea sa cred ce se intampla pe final...superb meci...felicitari adversarului.

PoWeR16.12.2006 17:58

joker, ai mancat inainte de meci :lol: ?

nyku_myhay16.12.2006 18:43

daaaaa :lol:

hurricane_msg16.12.2006 20:20

hurricane_msg (Lyon) - bilutza_yo (Middlesbrough) = 4 - 5 ... si m-am calificat...la doar un gol diferenta 9 - 8 :oops: ... bun adversar ...felicitari bilutza ;)...sa faci o figura frumoasa in Liga II

«12348»