Trebuie sa recunoastem ca sezonul in curs este cel mai puternic de cand se joaca fifa in mod organizat pe FcSteaua..
Reamintim, suntem singurii implicati intr-un campionat de o asemenea anvergura. Am vrea parteneri pe masura, insa se pare ca in Romania nu avem cu cine sa ne duelam - in plan amator cel putin.
