Ms huricane bafta si tie aveti grija ca vin peste voi in Liga I adevarat ce meci a fost in ultimu minut am dat golul egalari si pana la uram s-a facut dreptate nu? ai dat in ultima faza;) bv frumos meci :wink:
Ms huricane bafta si tie aveti grija ca vin peste voi in Liga I adevarat ce meci a fost in ultimu minut am dat golul egalari si pana la uram s-a facut dreptate nu? ai dat in ultima faza;) bv frumos meci :wink:
Nu-l gasesc pe 'demo_copilu_teribil' sa jucam meciurile. :wink:
i0nutz83 - ok_ultras 6-4, 3-0* .
Cu chiu cu vai am reusit sa joc si eu.. Adversarul a abandonat in meciul al doilea, la 3-0 pentru mine ('min. 32).
1. danutz12345 (Barcelona) -god_life00 (Real Madrid) 5-9
2. mihai1411 (Manchester Utd)- young_radu (Arsenal) 15-1
3. alex_filip2003 (Chelsea) -klaus_e89 (Inter) 8-5
4. Danny1ok (Internazionale Milano) -demo_copilu_teribil (Milan) 3-0* (neprez)
5. jok3r_sarbu (Bayern Munchen) -yosteaua (Lyon)12-11
6. el_nin0_t0rr3s (Arsenal) -dragutzu_89 (Roma) 9-8
7. ady_adinho (AC Milan) -bradutz_mihai (Valencia) 11-2
8. hurricane_msg (Lyon) -bilutza_yo (Middlesbrough) 9-8
9. julica_maniaku (Valencia) -ozzy_262003 (Villarreal) 7-6
10. i0nutz83 (Real Madrid) -ok_stelist( Atletico) 6-4, 3-0
11. andrey_gogo (Liverpool) -biku_hackeru (Juventus)8-4
12 marinescu_dani2005 (Newcastle) -alin_jeleu (Tottenham) 4-11
13. power_steaua_6 (Juventus) -|1o_|1am3 (Newcastle) 10-7
14. bezmetiqu_alex (AS ROMA) -doryzd (Bayern)5-8
15. prvrami (Atletico Madrid) -fallenangell002000 (Liverpool) 7-6
16. savubogdanus (Werder Bremen) -adiy_rooney (Man. Utd) 2-4
17. blind1ro (Leverkusen) - andrei_marius06 (Chelsea) 8-3
18. adelp1er0 (Villarreal - marianbolohan (Barcelona) 3-9
Mai aveti la dispozitie 5 ore pentru a juca restul meciurilor. In cursul zilei de maine - in functie de numarul meciurilor jucate - vom afisa faza a II-a a competitiei.
ionutz, din cauza faptului ca-s 18 echipe as propune un sistem gen "Grupe UEFA" cu cate 4, 4, 5, 5 echipe din care sa mearga mai departe primii 2 in sferturi.
Ar fi mai interesant si ar tine si putin mai mult cupa ... parerea mea :lol:
In functie de nr. de echipe calificate vor fi:
- ori 6 grupe de cate 3 echipe, cu 8 echipe calificate (6 de pe primul loc si 2 de pe locul 2, cele mai bune)
- ori 8 meciuri tur-retur (optimi, normal)
bezmetiqu_alex (AS ROMA) -doryzd (Bayern)tur: 4-3
retur:1-5
final:5-8
alex_filip2003 2-4 klaus_e89...
=> scor general: alex_filip2003 8-5 klaus_89...si merg mai departe
Eu ma rog de ozzy_262003 de 3 zile sa jucam meciurile din cupa si el ma tot amana ... astazi era vorba sa jucam dar omul e ocupat , ba mananca , ba il fura somnul ... nu-mi rasp pe mess deloc ... i-am zis ca termenul e pana la 8 in seara asta si se pare ca nu o sa-l putem respecta. Si in nici un caz nu e din vina mea ... sper sa jucam meciul pana de craciun :lol: ( asta daca se amana ) sau sa se ia o decizie !
Acelasi lucru si cu demo_copilu_teribil,numai k eu nu l-am vazut niciodata pe mess :lol:
ss
ozzy_262003 (Villarreal) - julica_maniaku (Valencia) 3-2
julica_maniaku (Valencia) - ozzy_262003 (Villarreal) 5-3
total ... julica - ozzy 7-6 ... cu mari emotii ![]()
si jucaram si meciu mult asteptat...julica_maniaku(valencia) -ozzy_262003(villareal) TUR 2-3, RETUR 5-3... meciuri frumoase amandoua..bafta adversarului pe mai departe!! ![]()
:!: ora 20.00
Tur: fallenangell002000 (Liverpool) - prvrami (Atletico Madrid) 5-4
Retur: prvrami (Atletico Madrid) - fallenangell002000 (Liverpool) 3-1
Total: prvrami (Atletico Madrid) - fallenangell002000 (Liverpool) 7-6
P.S: scuze pt intarziere dar de abia acum ne-am gasit ![]()
GRUPA A
god_life00 (Real Madrid)
ady_adinho (AC Milan)
power_steaua_6 (Juventus)
god_life00 -ady_adinho 8-2
god_life00 -power_steaua_6 6-1
power_steaua_6 -ady_adinho 9-1
1. godlife 6p +11
2. power 3p +3
3. adinho 0p 14
GRUPA B
mihai1411 (Manchester Utd)
hurricane_msg (Lyon)
marianbolohan (Barcelona)
mihai1411-hurricane_msg 8-5
mihai1411-marianbolohan 2-3
hurricane_msg-marianbolohan 7-0
1. hurricane 3p +4
2. mihai1411 3p +2
3. marianbolohan 3p -6
GRUPA C
alex_filip2003 (Chelsea)
julica_maniaku (Valencia)
prvrami (Atletico Madrid)
alex_filip2003- julica_maniaku 3-3
alex_filip2003 - prvrami 4-3
julica_maniaku - prvrami 4-2
1. maniaku 4p +2
2. filip 4p +1
3. prvrami 0p -3
GRUPA D
Danny1ok (Internazionale Milano)
blind1ro (Leverkusen)
adiy_rooney (Man. Utd)
Danny1ok - blind1ro 2-3
Danny1ok - adiy_rooney 1-3
blind1ro - adiy_rooney 6-5
1. blind1ro 6p +2
2. rooney 3p +1
3. danny1ok 0p -3
GRUPA E
jok3r_sarbu (Bayern Munchen)
andrey_gogo (Liverpool)
i0nutz83 (Real Madrid)
jok3r_sarbu - andrey_gogo 5-1
jok3r_sarbu - i0nutz83 5-5
andrey_gogo - i0nutz83 5-1
1-2. i0nutz83 4p +4
joker_sarbu 4p +4
3. gogo 0p -8
GRUPA F
el_nin0_t0rr3s (Arsenal)
alin_jeleu (Tottenham)
doryzd (Bayern)
el_nin0_t0rr3s - alin_jeleu 2-3
el_nin0_t0rr3s - doryzd 6-3
alin_jeleu - doryzd 4-2
1. alin_jeleu 6p +3
2. el_nin0 3p +2
3. doryzd 0p -5
SFERTURI:
godlife00 - jok3r_sarbu
hurricane_msg - alex_filip2003
julica_maniaku -i0nutz83
blind1ro - alin_jeleu
Se joaca pana marti, 9 ianuarie, ora 22.00. Tur-retur, cu echipele din campionat. In caz de egalitate dupa doua manse, se disputa meci decisiv.
mihai1411-marianbolohan 2-3
GRUPA A
god_life00 (Real Madrid)
ady_adinho (AC Milan)
power_steaua_6 (Juventus)
pfuay ... m-ai calmat cu grupa asta :roll:
@power: eu ce sa mai zic de grupa mea :roll: ...krek e cea mai grea =))) :lol: :lol:
mihai1411-hurricane_msg 8-5
hurricane_msg-marianbolohan = 7 - 0 ![]()
@joker ... cand esti in grupa cu liderii din ambele ligi, atunci poti spune ca ai grupa grea :roll:
E clar ca nu merg mai departe,la ce grupa am Power si Aidhno super jucatori,aia e cred ca ma opresc aici.
jeleu - torres : 3-2
raman acasa...asta e...pakt...am jucat cu 5 fundasi...parca jucam cu Dani...
...oricum mi se pare ilogic ca dupa un astfel de meci in amical sa-i dau 6 si sa mai joace si cu Manchester...dar asta e...bafta aline...se pare k si barosanu se opreste tot aici deci ai cale libera...vezi cu god.. :wink:
in ce grupa ma bagat si ionutz... zici ca vrea sa ma opresc aici :lol: ... oricum nam obiectiv in cupa
![]()
ba mai tineti gura...la 2 posturi 1 e cu aprecieri asupra mea....daca stii sa socotesti eu sunt pe locul 2...si depinde de celelalte rezultate...asa ca ia o socotitoare si vezi si tu inainte sa postezi