FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FcSteaua.Ro 07

«123458»
nepotuuu17.12.2006 07:30

Ms huricane bafta si tie aveti grija ca vin peste voi in Liga I adevarat ce meci a fost in ultimu minut am dat golul egalari si pana la uram s-a facut dreptate nu? ai dat in ultima faza;) bv frumos meci :wink:

DannY_117.12.2006 09:32

Nu-l gasesc pe 'demo_copilu_teribil' sa jucam meciurile. :wink:

i0nutz8317.12.2006 13:06

i0nutz83 - ok_ultras 6-4, 3-0* .

 

Cu chiu cu vai am reusit sa joc si eu.. Adversarul a abandonat in meciul al doilea, la 3-0 pentru mine ('min. 32).

 

1. danutz12345 (Barcelona) -god_life00 (Real Madrid) 5-9

2. mihai1411 (Manchester Utd)- young_radu (Arsenal) 15-1

3. alex_filip2003 (Chelsea) -klaus_e89 (Inter) 8-5

4. Danny1ok (Internazionale Milano) -demo_copilu_teribil (Milan) 3-0* (neprez)

5. jok3r_sarbu (Bayern Munchen) -yosteaua (Lyon)12-11

6. el_nin0_t0rr3s (Arsenal) -dragutzu_89 (Roma) 9-8

7. ady_adinho (AC Milan) -bradutz_mihai (Valencia) 11-2

8. hurricane_msg (Lyon) -bilutza_yo (Middlesbrough) 9-8

9. julica_maniaku (Valencia) -ozzy_262003 (Villarreal) 7-6

10. i0nutz83 (Real Madrid) -ok_stelist( Atletico) 6-4, 3-0

11. andrey_gogo (Liverpool) -biku_hackeru (Juventus)8-4

12 marinescu_dani2005 (Newcastle) -alin_jeleu (Tottenham) 4-11

13. power_steaua_6 (Juventus) -|1o_|1am3 (Newcastle) 10-7

14. bezmetiqu_alex (AS ROMA) -doryzd (Bayern)5-8

15. prvrami (Atletico Madrid) -fallenangell002000 (Liverpool) 7-6

16. savubogdanus (Werder Bremen) -adiy_rooney (Man. Utd) 2-4

17. blind1ro (Leverkusen) - andrei_marius06 (Chelsea) 8-3

18. adelp1er0 (Villarreal - marianbolohan (Barcelona) 3-9

 

Mai aveti la dispozitie 5 ore pentru a juca restul meciurilor. In cursul zilei de maine - in functie de numarul meciurilor jucate - vom afisa faza a II-a a competitiei.

PoWeR17.12.2006 13:46

ionutz, din cauza faptului ca-s 18 echipe as propune un sistem gen "Grupe UEFA" cu cate 4, 4, 5, 5 echipe din care sa mearga mai departe primii 2 in sferturi.

 

Ar fi mai interesant si ar tine si putin mai mult cupa ... parerea mea :lol:

i0nutz8317.12.2006 13:51

In functie de nr. de echipe calificate vor fi:

- ori 6 grupe de cate 3 echipe, cu 8 echipe calificate (6 de pe primul loc si 2 de pe locul 2, cele mai bune)

- ori 8 meciuri tur-retur (optimi, normal)

Doryz0r17.12.2006 14:02

bezmetiqu_alex (AS ROMA) -doryzd (Bayern)tur: 4-3

retur:1-5

final:5-8

johnny0617.12.2006 15:21

alex_filip2003 2-4 klaus_e89...

=> scor general: alex_filip2003 8-5 klaus_89...si merg mai departe

ManiaCU17.12.2006 16:31

Eu ma rog de ozzy_262003 de 3 zile sa jucam meciurile din cupa si el ma tot amana ... astazi era vorba sa jucam dar omul e ocupat , ba mananca , ba il fura somnul ... nu-mi rasp pe mess deloc ... i-am zis ca termenul e pana la 8 in seara asta si se pare ca nu o sa-l putem respecta. Si in nici un caz nu e din vina mea ... sper sa jucam meciul pana de craciun :lol: ( asta daca se amana ) sau sa se ia o decizie !

DannY_117.12.2006 17:47

Acelasi lucru si cu demo_copilu_teribil,numai k eu nu l-am vazut niciodata pe mess :lol:

DannY_117.12.2006 17:47

ss

ManiaCU17.12.2006 17:50

ozzy_262003 (Villarreal) - julica_maniaku (Valencia) 3-2

julica_maniaku (Valencia) - ozzy_262003 (Villarreal) 5-3

total ... julica - ozzy 7-6 ... cu mari emotii :(

jeandre17.12.2006 17:51

si jucaram si meciu mult asteptat...julica_maniaku(valencia) -ozzy_262003(villareal) TUR 2-3, RETUR 5-3... meciuri frumoase amandoua..bafta adversarului pe mai departe!! :(

Sonic17.12.2006 18:07

:!: ora 20.00

xzique17.12.2006 23:22

Tur: fallenangell002000 (Liverpool) - prvrami (Atletico Madrid) 5-4

 

Retur: prvrami (Atletico Madrid) - fallenangell002000 (Liverpool) 3-1

 

Total: prvrami (Atletico Madrid) - fallenangell002000 (Liverpool) 7-6

 

P.S: scuze pt intarziere dar de abia acum ne-am gasit :oops:

i0nutz8318.12.2006 10:46

GRUPA A

 

god_life00 (Real Madrid)

ady_adinho (AC Milan)

power_steaua_6 (Juventus)

 

god_life00 -ady_adinho 8-2

god_life00 -power_steaua_6 6-1

power_steaua_6 -ady_adinho 9-1

 

1. godlife 6p +11

2. power 3p +3

3. adinho 0p 14

 

GRUPA B

 

mihai1411 (Manchester Utd)

hurricane_msg (Lyon)

marianbolohan (Barcelona)

 

mihai1411-hurricane_msg 8-5

mihai1411-marianbolohan 2-3

hurricane_msg-marianbolohan 7-0

 

1. hurricane 3p +4

2. mihai1411 3p +2

3. marianbolohan 3p -6

 

 

GRUPA C

 

alex_filip2003 (Chelsea)

julica_maniaku (Valencia)

prvrami (Atletico Madrid)

 

alex_filip2003- julica_maniaku 3-3

alex_filip2003 - prvrami 4-3

julica_maniaku - prvrami 4-2

 

1. maniaku 4p +2

2. filip 4p +1

3. prvrami 0p -3

 

GRUPA D

 

Danny1ok (Internazionale Milano)

blind1ro (Leverkusen)

adiy_rooney (Man. Utd)

 

Danny1ok - blind1ro 2-3

Danny1ok - adiy_rooney 1-3

blind1ro - adiy_rooney 6-5

 

1. blind1ro 6p +2

2. rooney 3p +1

3. danny1ok 0p -3

 

GRUPA E

 

jok3r_sarbu (Bayern Munchen)

andrey_gogo (Liverpool)

i0nutz83 (Real Madrid)

 

jok3r_sarbu - andrey_gogo 5-1

jok3r_sarbu - i0nutz83 5-5

andrey_gogo - i0nutz83 5-1

 

1-2. i0nutz83 4p +4

joker_sarbu 4p +4

3. gogo 0p -8

 

GRUPA F

 

el_nin0_t0rr3s (Arsenal)

alin_jeleu (Tottenham)

doryzd (Bayern)

 

el_nin0_t0rr3s - alin_jeleu 2-3

el_nin0_t0rr3s - doryzd 6-3

alin_jeleu - doryzd 4-2

 

1. alin_jeleu 6p +3

2. el_nin0 3p +2

3. doryzd 0p -5

 

 

SFERTURI:

 

godlife00 - jok3r_sarbu

hurricane_msg - alex_filip2003

julica_maniaku -i0nutz83

blind1ro - alin_jeleu

 

Se joaca pana marti, 9 ianuarie, ora 22.00. Tur-retur, cu echipele din campionat. In caz de egalitate dupa doua manse, se disputa meci decisiv.

mihai141118.12.2006 15:12

mihai1411-marianbolohan 2-3

PoWeR18.12.2006 16:27
GRUPA A

 

god_life00 (Real Madrid)

ady_adinho (AC Milan)

power_steaua_6 (Juventus)

 

 

pfuay ... m-ai calmat cu grupa asta :roll:

nyku_myhay18.12.2006 17:09

@power: eu ce sa mai zic de grupa mea :roll: ...krek e cea mai grea =))) :lol: :lol:

mihai141118.12.2006 17:19

mihai1411-hurricane_msg 8-5

hurricane_msg18.12.2006 18:23

hurricane_msg-marianbolohan = 7 - 0 :D

PoWeR18.12.2006 18:45

@joker ... cand esti in grupa cu liderii din ambele ligi, atunci poti spune ca ai grupa grea :roll:

GOD18.12.2006 18:54

E clar ca nu merg mai departe,la ce grupa am Power si Aidhno super jucatori,aia e cred ca ma opresc aici.

El_nin0_T0rr3s18.12.2006 19:35

jeleu - torres : 3-2

 

raman acasa...asta e...pakt...am jucat cu 5 fundasi...parca jucam cu Dani... :oops: ...oricum mi se pare ilogic ca dupa un astfel de meci in amical sa-i dau 6 si sa mai joace si cu Manchester...dar asta e...bafta aline...se pare k si barosanu se opreste tot aici deci ai cale libera...vezi cu god.. :wink:

ady_4steaua18.12.2006 19:42

in ce grupa ma bagat si ionutz... zici ca vrea sa ma opresc aici :lol: ... oricum nam obiectiv in cupa

:D

mihai141118.12.2006 20:06

ba mai tineti gura...la 2 posturi 1 e cu aprecieri asupra mea....daca stii sa socotesti eu sunt pe locul 2...si depinde de celelalte rezultate...asa ca ia o socotitoare si vezi si tu inainte sa postezi

«123458»