Tottenham(alin_jeleu) - Arsenal(el_nin0_t0rr3s) 3-2 si-mi mai trebuie un egal
... bulanul e cu mine, daca tot e, sa fie pana la final
Bayern Munchen(doryzd) - Tottenham(alin_jeleu) 2-4 SI FELICITARI MIE, M-AM CALIFICAT ![]()
Tottenham(alin_jeleu) - Arsenal(el_nin0_t0rr3s) 3-2 si-mi mai trebuie un egal
... bulanul e cu mine, daca tot e, sa fie pana la final
Bayern Munchen(doryzd) - Tottenham(alin_jeleu) 2-4 SI FELICITARI MIE, M-AM CALIFICAT ![]()
cei care aveti meci cu mine, cautati-ma, va rog, marti seara, dupa 17:00 sa jucam :wink:
ba mai tineti gura...la 2 posturi 1 e cu aprecieri asupra mea....daca stii sa socotesti eu sunt pe locul 2...si depinde de celelalte rezultate...asa ca ia o socotitoare si vezi si tu inainte sa postezi
cred k nu te-am jignit cu ceva in postul anterior , mi-am exprimat doar parerea....din cate stiu eu tu ai avertisment si tot tu iesi primul la atac...sa vedem ce decizie va lua ionut acum...probabil k niste zile de pauza sa te mai calmezi si sa lasi invidia de alta parte...nu mai plange MR.Cioc..
1.nici eu nu te-am jignit,am zis ca nu stii sa socotesti
2.de ce la fiecare post aproape pomenesti ceva de mine?
3.de ce sa fiu invidios pe tine?
4.ce decizie sa ia ionut daca nu am inceput eu,tu mereu vad ca te iei de mine si imi pomenesti numele in majoritatea posturilor,vad ca ma si alinti,sper sa nu ai visuri umede cu mine cumva copilas ![]()
lov` is in the air ... again :lol:
god_life-ady_adihno= 8 - 2
Meci dramatic ,fara alte comentari...
Alta bomba la pariuri : Grupa D ==> Danny1ok - Blind1ro 2-3 (Inter - Bayer )Sper sa nu fie degeaba !
vorbeam la telefon..dar asta e
power ma mai amani mult hai odata sa jucam.Oricum ma bati,nush dc iti faci asa griji.
i0nutz83 - joker_sarbu 5-5.
De infarct!
Mici probleme de conexiune, meci superb.
dap superb meci...sunt satul de atatea ratari...nu comentez barele...dar ratarile singur cu portaru' nu le mai suport...
:? deci mai bine ma lasati sa trag de la distanta decat sa ma lasati singur cu portaru' ![]()
i0nutz83 - gogo 5-1.
Meciul s-a incheiat din min. 19, cand deja era 3-0 ![]()
andrey_gogo 1-5 jocker_sarbu Iar m-am dus la fund !!
nu am fost in apele mele azi...
pe langa ratarile sg. cu portaru din meciu cu ionutz a venit si penalty ratat in meciu' cu gogo...nu mai ma suport cu ratarilea astea..
oricum bv gogo pt meciu facut...si sa nu te oftici k team faultat cand erai sg. cu potaru'...trebuia
...oricum... bafta in continuare (in campionat, k vad k ai nevoie)
god_life00 - power_steaua_6=6 - 1
Si merg mai departe
nasol ...
Grupa C: alex_filip2003 - prvrami 4-3 ( si iar m-a batut la limita in min 85 :x )
Danny1ok-Adiy_rooney 1-3
Grupa D ===> Blind1ro - Adiy_rooney 6-5 :Thank you Rooney , am invatzat multe de la el in legatura cu jocul asta.
si nu ne invetzi si pe noi blindica?? =))
@ nyku ...100 $ ora de meditatie...plus masa si bautura asigurata, ca asa-i la romani...bafta
cum ma inscriu si io,asta dc mai pot
Asteapta si tu pana la 1 ianuarie. Ne inscriem toti atunci ![]()
julica_maniaku - prvrami 4-2
alex_filip2003 - julica_maniaku 3-3 ... si eu merg dupa primul loc la golaveraj ![]()
![]()