FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FcSteaua.Ro 07

«1234568»
alin_jeleu18.12.2006 20:17

Tottenham(alin_jeleu) - Arsenal(el_nin0_t0rr3s) 3-2 si-mi mai trebuie un egal :D... bulanul e cu mine, daca tot e, sa fie pana la final

 

Bayern Munchen(doryzd) - Tottenham(alin_jeleu) 2-4 SI FELICITARI MIE, M-AM CALIFICAT :D

johnny0618.12.2006 20:22

cei care aveti meci cu mine, cautati-ma, va rog, marti seara, dupa 17:00 sa jucam :wink:

El_nin0_T0rr3s18.12.2006 20:42
ba mai tineti gura...la 2 posturi 1 e cu aprecieri asupra mea....daca stii sa socotesti eu sunt pe locul 2...si depinde de celelalte rezultate...asa ca ia o socotitoare si vezi si tu inainte sa postezi

 

cred k nu te-am jignit cu ceva in postul anterior , mi-am exprimat doar parerea....din cate stiu eu tu ai avertisment si tot tu iesi primul la atac...sa vedem ce decizie va lua ionut acum...probabil k niste zile de pauza sa te mai calmezi si sa lasi invidia de alta parte...nu mai plange MR.Cioc..

mihai141118.12.2006 20:55

1.nici eu nu te-am jignit,am zis ca nu stii sa socotesti

2.de ce la fiecare post aproape pomenesti ceva de mine?

3.de ce sa fiu invidios pe tine?

4.ce decizie sa ia ionut daca nu am inceput eu,tu mereu vad ca te iei de mine si imi pomenesti numele in majoritatea posturilor,vad ca ma si alinti,sper sa nu ai visuri umede cu mine cumva copilas :oops:

PoWeR18.12.2006 21:02

lov` is in the air ... again :lol:

GOD18.12.2006 21:10

god_life-ady_adihno= 8 - 2

 

Meci dramatic ,fara alte comentari...

blindica18.12.2006 21:21

Alta bomba la pariuri : Grupa D ==> Danny1ok - Blind1ro 2-3 (Inter - Bayer )Sper sa nu fie degeaba !

ady_4steaua18.12.2006 21:22

vorbeam la telefon..dar asta e

GOD18.12.2006 22:08

power ma mai amani mult hai odata sa jucam.Oricum ma bati,nush dc iti faci asa griji.

i0nutz8319.12.2006 12:19

i0nutz83 - joker_sarbu 5-5.

 

De infarct!

Mici probleme de conexiune, meci superb.

nyku_myhay19.12.2006 12:34

dap superb meci...sunt satul de atatea ratari...nu comentez barele...dar ratarile singur cu portaru' nu le mai suport...

:? deci mai bine ma lasati sa trag de la distanta decat sa ma lasati singur cu portaru' :)

i0nutz8319.12.2006 12:52

i0nutz83 - gogo 5-1.

 

Meciul s-a incheiat din min. 19, cand deja era 3-0 :)

Prodigy_andrey19.12.2006 13:19

andrey_gogo 1-5 jocker_sarbu Iar m-am dus la fund !!

nyku_myhay19.12.2006 13:23

nu am fost in apele mele azi...

pe langa ratarile sg. cu portaru din meciu cu ionutz a venit si penalty ratat in meciu' cu gogo...nu mai ma suport cu ratarilea astea..

oricum bv gogo pt meciu facut...si sa nu te oftici k team faultat cand erai sg. cu potaru'...trebuia :)...oricum... bafta in continuare (in campionat, k vad k ai nevoie)

GOD19.12.2006 18:32

god_life00 - power_steaua_6=6 - 1

Si merg mai departe

PoWeR19.12.2006 18:32

nasol ...

xzique19.12.2006 20:02

Grupa C: alex_filip2003 - prvrami 4-3 ( si iar m-a batut la limita in min 85 :x )

DannY_119.12.2006 21:44

Danny1ok-Adiy_rooney 1-3

blindica19.12.2006 22:23

Grupa D ===> Blind1ro - Adiy_rooney 6-5 :Thank you Rooney , am invatzat multe de la el in legatura cu jocul asta.

nyku_myhay20.12.2006 09:26

si nu ne invetzi si pe noi blindica?? =))

blindica20.12.2006 09:35

@ nyku ...100 $ ora de meditatie...plus masa si bautura asigurata, ca asa-i la romani...bafta

ultras^1720.12.2006 13:02

cum ma inscriu si io,asta dc mai pot

i0nutz8320.12.2006 14:38

Asteapta si tu pana la 1 ianuarie. Ne inscriem toti atunci ;)

ManiaCU20.12.2006 22:36

julica_maniaku - prvrami 4-2

ManiaCU21.12.2006 13:49

alex_filip2003 - julica_maniaku 3-3 ... si eu merg dupa primul loc la golaveraj :oops::P

«1234568»