FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1789101127»
jeandre05.01.2007 21:50

16 ani mah....de ce conteaza???? :arrow:

yosteaua05.01.2007 22:07

ok_stelist sa imi dai si mie un buzz cand mai apari,sa jcuam meciu!te astept.

jeandre05.01.2007 22:10

@yosteaua vezi ca a intrat azi nitzel :)

ultras_andrei_i05.01.2007 22:15

de adiy_rooney,stie cineva ceva? ca nu l-am mai vazut pe mess demult.

yosteaua05.01.2007 22:21

jeandre..el a intrat nitel..eu am fost toata dimineata,incluisv orele 13,14 pe mess..si incepand de la ora 19 sunt pe mess..eu sunt aprope mereu..el dk intra PUTIN(nitel),eu ce sa fac??;))

jeandre05.01.2007 22:42

@yosteaua :a intrat exact cand nu erai u :lol:

@ultras_andrei...: a intrat si azi si ieri...io l-am vazut cam in fiecare zi :?:

ultras_andrei_i06.01.2007 10:45

andrei_marius06-yosteaua=5-2.bft mai departe George.de klaus_e89 stie cineva ceva?inca nu mi-a dat accept pe mess.

alin_jeleu06.01.2007 11:05

doryzd, da un semn de viata cand intrii. stie careva ceva de el?

jeandre06.01.2007 13:37

@sonic: raspunde-mi de ce e bilutza cashtigator dupa ce yonutz a zis clar ca a incalcat regulamentul si e 3-0 pentru moi.. :?:

Adiy66606.01.2007 14:10

Etapa a X-a: adiy_rooney 3-2 bradutz_mihai

Sonic06.01.2007 14:33
@sonic: raspunde-mi de ce e bilutza cashtigator dupa ce yonutz a zis clar ca a incalcat regulamentul si e 3-0 pentru moi.. :?:

 

io nu mai pricep cine e jeandre pe forum si cine e nepotu

 

meciul a fost Ozzy_262003 - Bilutza_yo deci ozzy e cel care da host, dupa capu meu. In situaita asta oaspetele (cel care da conect) nu are cum sa selecteze stadionul,vremea; deci daca cineva a incalcat regulamentul in aceasta privinta, a stadionului, ozzy e !!! => ozzy_262003 - Bilutza_yo 0-3

 

contrazice-ti-ma si lamuri-ti-ma daca nu am dreptate

daca ati inversat hostul trebuia sa ziceti si voi

alin_jeleu06.01.2007 14:49

doryzd nu a intrat deloc pe neeeet ... disper

marianb06.01.2007 15:48
Marianbolohan- Klaus_e89 5-1
DoctorLov06.01.2007 15:53

Etapa a 9-a

Adiy_rooney 3 - 4 Fallenangell002000

PoWeR06.01.2007 15:53

oooo daaaaaaa 8)

jeandre06.01.2007 15:57

@sonic: cel care a facut hostu a fost blutza_yo nu eu...eu am facut reclamatia ca s-a jucat pe ploaie...pai dupa logik ta eu uitam sa fac setarile si eu ma reclamam???? hai ca e kulmea

klaus_e8906.01.2007 16:19

Etapa 10 : Fallenangell002000 (Liverpool) 4 - 6 (Internazionale Milano) Klaus_e89 ... bafta in continuare !

Prodigy_andrey06.01.2007 16:23

astia se cearta de anul trecut :D:D De ce nu stiu :D k mi lene sa citesc :D mai hoo k umpletzi forumu :P

marianb06.01.2007 16:27

cata treaba

nepotuuu06.01.2007 16:27

@prodigy asa e!!!jeandre **** las-o mai moale ti-am mai zis ca fac ceva pe punctele tale termina-te

@sonic pentru jeandre (adik ozzy_204658675645635 :lol: ) treb sa fie 3-0 ca yo am facut HOST si yo am gresit cu ploaia deci invers scoru fata de cel postat de u

Sonic06.01.2007 16:32

:arrow: ozzy_262003-bilutza_yo

 

asa, eu totusi nu pricep de ce nu a facut host cel care trebuia sa faca host !

pana la ora asta nu mi-au fost clare exprimarile voastre si nici ce nicknameuri aveti pe forum ... probabil greseala mea

 

totusi, pentru mine, vreau sa fac o verificare lui ozzy sa vad daca`i merge sa hosteze :!:

 

reforumlez :bilutza_yo-ozzy_262003 0-3 alta data sa respectati ordinea la host;

 

ca sa trec la alt subiect :)

citez andrey_gogo "mai hoo ca umpletzi forumu" - uite cine vorbeste" :lol:

Sonic06.01.2007 16:32

scuzati de posturi consecutive, nu mergea forumu si am apasat din greseala de 3 ori pe Submit message :oops: mea culpa :D voi suporta consecintele moderatorilor

nepotuuu06.01.2007 16:33

@sonic dc ai postat de 3 ori? :lol:

btw nepotu=bilutza_yo........,,,,,jeandre=ozzy_3543666545

PoWeR06.01.2007 16:34

sa stie toata tara :lol:

nepotuuu06.01.2007 16:35

Chiar ca ce scandal bai nene pentru un las care.....las-o asa ca iar il jignesc pe d-l jeandre :oops:

«1789101127»