FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«12327»
i0nutz8312.12.2006 14:02

Meciuri, bla-bla-uri..

alin_jeleu12.12.2006 14:40

Etapa 2

Tottenham(Alin_jeleu) – Barcelona(Marianbolohan) 3-2 ... emotii mari... dar am debutat cu dreptu ;;)

 

Etapa 1

Chelsea(andrei_marius06) - Tottenham(alin_jeleu) 4-1

m-a facut tzandari, bv lui!

klaus_e8912.12.2006 15:35

Etapa I

klaus_e89 4 - 1 dragutzu_89

Internazionale Milano 4 - 1 As Roma

 

Etapa II

demo_copilu_teribil 1 - 2 klaus_e89

AC Milan 1 - 2 Internazionale Milano

 

Succes primilor mei adversari in continuare :) Dar nu si in meciurile directe ce vor urma :D:D:D

DoctorLov12.12.2006 17:07

Etapa 2

 

|1o_|1am3 3 - 3 Fallenangell002000

Blink12.12.2006 17:20

Etapa I

Arsenal(young_radu) 3-3 Valencia(bradutz_mihai)

BlackForc312.12.2006 17:22
:)
dragutzu8912.12.2006 19:22

adiy_rooney - dragutzu_89 5-10

(Manchester - Roma 5-10 )

Conexiune... de te doare capu.. sacadat la greu!

Au fost testati toti useri!?

yosteaua12.12.2006 19:59

etapa 2:yosteaua-ozzy_262003 5-2..am debutat cu dreptu:)

jeandre13.12.2006 07:18

bv....si io cu stangu...poate ne descurcam mai bine in prima etapa care se joaca dupa a doua ;))din cauza programului impus de shcoala :evil:

jeandre13.12.2006 10:53

heheheee si am continuat tot cu stangu....

etapa 1: doryzd(bayern munchen)-ozzy_26003(villareal) 6-2 :(( ne revenim noi

GOD13.12.2006 12:14

Imi pare rau dar a fost o problema la UPC la Bucuresti si ieri nu a fost.

GOD13.12.2006 13:00

god_life00-bilutz_yo=9-1

Real Madrid-Boro

 

Succes adversarului in continuare

nepotuuu13.12.2006 13:50

Ms god se pare ca si yo am inceput cu stangu da yo am dat cu stangu in dreptu :lol: da acuma sunt accidentat si ata ete :( ma refac yo si vedeti voi :P;)

GOD13.12.2006 17:12

young_radu (Arsenal) nu dau de el nu l-am vazut deloc pe mess.

Sper sa nu anulezi meciu ionutz pentru ca eu am fost mereu pe mess si el nu.

marianb13.12.2006 17:34

Marianbolohan - Ok_stelist 4-1

mihai141113.12.2006 18:12

mai e pana maine seara god

l1o_l1am313.12.2006 18:22

l1o_l1am3 - adiy_rooney 1 - 0

GOD13.12.2006 19:06

young_radu-god_life00=2-10

Arsenal-Real Madrid

Dupa 2 etape cred ca sunt primu golaveraj 19-3 :twisted: :twisted:

 

Bafta adversarului in continuare!!!

ultras_andrei_i13.12.2006 19:08

andrei_marius06-alin_jeleu=4-1.am debutat cu dreptu :lol: bafta mai departe Alin.

i0nutz8313.12.2006 19:27
young_radu-god_life00=2-10

Arsenal-Real Madrid

Dupa 2 etape cred ca sunt primu golaveraj 19-3 :twisted:  :twisted:

 

Bafta adversarului in continuare!!!

 

Vreau si eu un autograf !

GOD13.12.2006 19:30

autograf,nu am pix,haide man nu ma ataca vreau liniste in partea mea .

Blink13.12.2006 20:11

Etapa II

Valencia(bradutz_mihai)4-0 Atletico Madrid(ok_stelist) ...a venit si victoria...emotii,emotii... :wink:

DoctorLov13.12.2006 21:42

Fallenangell002000 6-3 Biku_hackeru

biku00713.12.2006 21:43

meci cu multe ocazii de partea mea ... dar daca imi place sa ma joc nu am ce face ... felictari adversarului

Doryz0r14.12.2006 18:41

Bilutza_yo cand intri da`i un buzz sa jukam meciul

«12327»