Meciuri, bla-bla-uri..
Meciuri, bla-bla-uri..
Etapa 2
Tottenham(Alin_jeleu) – Barcelona(Marianbolohan) 3-2 ... emotii mari... dar am debutat cu dreptu ;![]()
Etapa 1
Chelsea(andrei_marius06) - Tottenham(alin_jeleu) 4-1
m-a facut tzandari, bv lui!
Etapa I
klaus_e89 4 - 1 dragutzu_89
Internazionale Milano 4 - 1 As Roma
Etapa II
demo_copilu_teribil 1 - 2 klaus_e89
AC Milan 1 - 2 Internazionale Milano
Succes primilor mei adversari in continuare
Dar nu si in meciurile directe ce vor urma
:D:D
Etapa 2
|1o_|1am3 3 - 3 Fallenangell002000
Etapa I
Arsenal(young_radu) 3-3 Valencia(bradutz_mihai)
adiy_rooney - dragutzu_89 5-10
(Manchester - Roma 5-10 )
Conexiune... de te doare capu.. sacadat la greu!
Au fost testati toti useri!?
etapa 2:yosteaua-ozzy_262003 5-2..am debutat cu dreptu:)
bv....si io cu stangu...poate ne descurcam mai bine in prima etapa care se joaca dupa a doua
)din cauza programului impus de shcoala :evil:
heheheee si am continuat tot cu stangu....
etapa 1: doryzd(bayern munchen)-ozzy_26003(villareal) 6-2
( ne revenim noi
Imi pare rau dar a fost o problema la UPC la Bucuresti si ieri nu a fost.
god_life00-bilutz_yo=9-1
Real Madrid-Boro
Succes adversarului in continuare
Ms god se pare ca si yo am inceput cu stangu da yo am dat cu stangu in dreptu :lol: da acuma sunt accidentat si ata ete
ma refac yo si vedeti voi ![]()
![]()
young_radu (Arsenal) nu dau de el nu l-am vazut deloc pe mess.
Sper sa nu anulezi meciu ionutz pentru ca eu am fost mereu pe mess si el nu.
Marianbolohan - Ok_stelist 4-1
mai e pana maine seara god
l1o_l1am3 - adiy_rooney 1 - 0
young_radu-god_life00=2-10
Arsenal-Real Madrid
Dupa 2 etape cred ca sunt primu golaveraj 19-3 :twisted: :twisted:
Bafta adversarului in continuare!!!
andrei_marius06-alin_jeleu=4-1.am debutat cu dreptu :lol: bafta mai departe Alin.
young_radu-god_life00=2-10Arsenal-Real Madrid
Dupa 2 etape cred ca sunt primu golaveraj 19-3 :twisted: :twisted:
Bafta adversarului in continuare!!!
Vreau si eu un autograf !
autograf,nu am pix,haide man nu ma ataca vreau liniste in partea mea .
Etapa II
Valencia(bradutz_mihai)4-0 Atletico Madrid(ok_stelist) ...a venit si victoria...emotii,emotii... :wink:
Fallenangell002000 6-3 Biku_hackeru
meci cu multe ocazii de partea mea ... dar daca imi place sa ma joc nu am ce face ... felictari adversarului
Bilutza_yo cand intri da`i un buzz sa jukam meciul