si se pare ca s-au definitivat promovarile din Liga 2... bolo m-a ajuns la puncte, dar am rezultatele directe ... yei for me 8)
si se pare ca s-au definitivat promovarile din Liga 2... bolo m-a ajuns la puncte, dar am rezultatele directe ... yei for me 8)
etapa 34 : Biku_hackeru 3-0 Ok_stelist
:!: 100 d posturi
3. La un cumul de 3 meciuri nedisputate (anulate sau pierdute la masa verde), jucatorul este exclus, urmand ca toate meciurile sa ii fie omologate cu 0-3, inclusiv cele disputate pana la momentul excluderii.
Jucatorul dragutzu89 are 3 meciuri nedisputate (alin_jeleu, biku_hackeru, marianbolohan) deci implicit ar fi trebuit exclus
Este un regulament si parerea mea e ca ar trebui respectat, asa cum a fost si in cazul meciurilor pierdute de unii jucatori din cauza stadionului
hahha tu vrei sa promovezi cu ajutorul excluderii lui.. :lol:
Clasament final:

exclus!?
etapa 34: dragutzu_89 - andrei_marius06 5-4
Deci a jucat, ii omologam rezultatul !
campionatul asta ma uimeste si mai mult....am 34 de meciuri jukate cand eu mai aveam o restantza de jucat cu fallenangel dupa ce a cerut el amanare si acu vad ca mi s-a pus mie infrangere......interesant