FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1252627»
alin_jeleu11.02.2007 17:43

si se pare ca s-au definitivat promovarile din Liga 2... bolo m-a ajuns la puncte, dar am rezultatele directe ... yei for me 8)

biku00711.02.2007 18:02

etapa 34 : Biku_hackeru 3-0 Ok_stelist

 

:!: 100 d posturi

l1o_l1am312.02.2007 05:10

3. La un cumul de 3 meciuri nedisputate (anulate sau pierdute la masa verde), jucatorul este exclus, urmand ca toate meciurile sa ii fie omologate cu 0-3, inclusiv cele disputate pana la momentul excluderii.

 

 

Jucatorul dragutzu89 are 3 meciuri nedisputate (alin_jeleu, biku_hackeru, marianbolohan) deci implicit ar fi trebuit exclus

 

Este un regulament si parerea mea e ca ar trebui respectat, asa cum a fost si in cazul meciurilor pierdute de unii jucatori din cauza stadionului

Doryz0r12.02.2007 09:15

hahha tu vrei sa promovezi cu ajutorul excluderii lui.. :lol:

alin_jeleu12.02.2007 11:23

Clasament final:

clasamentby2.jpg

dragutzu8912.02.2007 11:33

exclus!?

i0nutz8312.02.2007 11:41
etapa 34: dragutzu_89 - andrei_marius06 5-4

 

Deci a jucat, ii omologam rezultatul !

jeandre12.02.2007 18:13

campionatul asta ma uimeste si mai mult....am 34 de meciuri jukate cand eu mai aveam o restantza de jucat cu fallenangel dupa ce a cerut el amanare si acu vad ca mi s-a pus mie infrangere......interesant

«1252627»