FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«124252627»
ultras_andrei_i09.02.2007 15:02

Andrei_marius06 - Demo_copilu_teribil =3-0.ionutz daca pana la ora 22 nu pot sa joc cu bilutza_yo te rog sa-mi amani meciu :wink:

jeandre09.02.2007 16:47

bilutza_yo mai pleaca din oras in vacantza...shtiu din proprie experientza... :)

Blink09.02.2007 20:11

etapa 31:Yosteaua(Lyon) - Bradutz_mihai(Valencia) 1-3 :D ...sper sa raman in Liga!

alin_jeleu09.02.2007 20:16

dragutzu nu a aparut pe mess... si mai sunt 2 care se plang de el, deci... 3-0 pt noi

i0nutz8310.02.2007 08:31

Daca dragutzu are 3 meciuri nejucate le omologam cu 0-3 si, daca nu apare nici pana la termenul de disputare al ultimei etape e exclus.

GOD10.02.2007 08:42

Vreau sa aman si eu Ultima Etapa pana Luni ca plec la munte.

marianb10.02.2007 08:52

ar fi bun un clasament

klaus_e8910.02.2007 12:40

un clasament ar fi ideal :x la ultimul clasament afisat am observat ca aveam o etapa in minus ! ma lamureste si pe mine cineva de ce ? :| am etapele la zi :|

jeandre10.02.2007 13:25

ETAPA 34: ozzy_262003 - adiy_rooney 3-0

alin_jeleu10.02.2007 15:51

si din cauza problemelor pe care sonic le are (etapa in pgl...bla bla)... postez eu clasamentul :))

 

clasamentty5.jpg

i0nutz8311.02.2007 10:34

Incercati sa jucati tot ce a mai ramas pentru ca maine dupa-amiaza, cel mai tarziu, sa avem clasamentul final !

GOD11.02.2007 14:33

Ultima Etapa

doryzd-god_life00=1-5

R.Madrid gata s-a incheiat ,a jucat bine GOLGHETER Robihno.

Gg allz.

Si sa intrati in sezonu viitor in Liga 1.

Blink11.02.2007 16:02

etapa 34: Bradutz_mihai(Valencia)-Alin_jeleu(Tottenham) 3-2 :wink: ...pffff,ce meci!Greu dar am reusit :D ...Bafta Jeleu in prima Liga!

ultras_andrei_i11.02.2007 16:17

restanta andrei_marius06-bilutza_yo=3-1.scz ca am psotat mai tarziu da nu-mi mergea formul.

ultras_andrei_i11.02.2007 16:19

andrei_marius06-dragutzu_89=4-5.bafta in A dragutzu

alin_jeleu11.02.2007 16:34

da... toti sa intrati :))... se modifica regulamentul pt dorintele lu' god :)))

dragutzu8911.02.2007 16:37

nu am decat 2 meciuri nejucate cel cu jeleu si cel cu hackeru! :P am incercat sa le aman dar se pare ca am lipsit prea mult timp! ms oricum .... m-am incuracat :roll:

alin_jeleu11.02.2007 16:41

de fapt, n-ai jucat nici cu bolohan in timpul alocat, nici cu mine, nici cu biku... deci mai ai doar ultima etapa

marianb11.02.2007 16:44

|1o_|1am3 - Marianbolohan 0-1

klaus_e8911.02.2007 16:55

Etapa 34 : Bilutza_yo 0 - 3 Klaus_e89 ... nu s-a prezentat pana la termenul final ... in mom asta ceasul este 10:45 ...

nepotuuu11.02.2007 17:00

ma scuzati ca vrbesc vulgar da e sfarsitu vacantei si sunt nervos si mai ales ca nu am promovat sau macar sa raman :cry: :lol: si de cand iei tyu decizii auzi la el 3-0 pt tine :lol:

 

editat de moderatori

klaus_e8911.02.2007 17:01

LOL ce vocabluar ... omule am fost toata ziua pe mess si azi si ieri si de cand sa afisat ultima etapa , m-am uitat dupa tine si nu ai fost ... plus ca nai dat niciun semn d viata ...

Iti inteleg frustrarea ca nu ai reusit sa te mentii in Liga II dar totusi ... Cazul este destul de clar , nu teai prezentat sa jucam , am castigat la "masa verde" ... Mai departe este treaba adminilor sa judece vocabularul si comportamentul tau !

marianb11.02.2007 17:03

hooo, vb frumos

johnny0611.02.2007 17:20

jucati-va odata etapele!!! tot campionatul sta dupa voi!!! :?

dragutzu8911.02.2007 17:38

etapa 34: dragutzu_89 - andrei_marius06 5-4

«124252627»