FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1222324252627»
DoctorLov03.02.2007 21:25

Etapa 29

Fallenangell002000 5 - 4 Doryzd

alin_jeleu04.02.2007 11:04

bilutza... mai traiesti? lasa si tu mesaj sa jucam meciul :D

PoWeR04.02.2007 11:14

care mai e treaba pe aici, care promoveaza, care la baraj, care face blaturi :D ?

GOD04.02.2007 11:17

Astept sa vad pe ce loc PROMOVEZ.Jeleu mai are sanse la locu 1.Si il astept pe Marius ca sa jucam etapa.

alin_jeleu04.02.2007 11:57

nu te mai ajung ma, oricat de bun as fi... nu ma ajuta echipa :(

DoctorLov04.02.2007 13:17

un clasament asa...o data la 10 etape se poate ?

jeandre04.02.2007 18:19

ETAPA 28: ozzy_262003 - biku_hackeru : 4-1

Doryz0r04.02.2007 21:57

Doryzd - Adiy_rooney 3-0 Etapa 30

Fallenangell002000 - Doryzd 5-4 Etapa 29

Marianbolohan- Doryzd 3-3 Etapa 27

Doryzd - Ok_stelist 3-0 Etapa 26

nepotuuu05.02.2007 16:36

@alin_jeleu man yo sunt si am fost mai intotdeauan da nu am obs ca trebuia sa jucam ......

Dragutzu_89 da si u un semn de viata

Etapa 29 Ok_stelist - Bilutza_yo 0-3 frumos meci :lol:

biku_hackeru nici pe u nu te-am vazut pe mess: :cry:

GOD05.02.2007 16:43

Etapa nu o stiu:god_life00-andrei_marius06=5-4

 

Sper sa ajungi in A

 

 

Cred ca gata MATEMATIC.Sunt in Liga1.Astept si alti sa intre ,mai ales Andrei si jeleu.RUllz.

ultras_andrei_i05.02.2007 16:48

sa speram ca asa va fi,god.stie cineva de young_radu?nu l-am mai vazut pe mess de zile bune,am vazut ca mai multi nu au reusit sa dea de el.

alin_jeleu05.02.2007 17:01

apreciem incurajarile god... apropo, luati o decizie cu young_rad

dragutzu8905.02.2007 17:57

@nepotu dc sa dau semn de viata, vrei sa ma scoti la un suc? :oops:

etapa 28 dragutzu_89 - bradutz_mihai 2-1

amana-mi si mei etapa cu biku_hackeru ca nu poate intra astaseara decat dupa ce plec io ms!

ultras_andrei_i05.02.2007 20:01

andrei_marius06-doryzd=6-3.

andrei_marius06-young_radu=3-0,la masa verde,young e de negasit.

alin_jeleu05.02.2007 21:17

young_radu are 3 meciuri nejucate... drept urmare... inca 3 puncte pt mine :D....

 

Etapa 27

Tottenham(alin_jeleu) - Arsenal(young_rad) 3-0

klaus_e8905.02.2007 23:36

un clasament nu actualizati si voi ? :)

alin_jeleu06.02.2007 15:05

clasament, etape noi? ati abandonat Liga 2 :cry:

PoWeR06.02.2007 15:07

eh aline, nu fii nerabdator, indata ajungi in Liga I

DannY_106.02.2007 16:16

Asteptam nou-promovatii sa faca furori in Liga 1 :lol:

GOD06.02.2007 16:20

Facem facem,Jeleu a luat Cupa,eu pana in semifinala.Sper sa facem fata cu brio.

alin_jeleu06.02.2007 19:21

eh...

GOD06.02.2007 19:28

Etapa 31 Adiy_rooney – god_life00=0-3

 

Etapa 33

Yosteaua – god_life00=3-8 Am jucat pentru venirea in Liga1 .Si m-am razbunat pentru meciu din TUr. :D

biku00706.02.2007 22:09

bomba etapei

etapa 33 : biku 5-4 Alin jeleu

bafta aline in Liga 1

alin_jeleu06.02.2007 22:11

Etapa 33

Tottenham(alin_jeleu) - Juventus(biku_hackeru) 4-5 ... ufff... ms, daca mai ajung acolo (sonic... un clasament nene... ca nu mai stim care pe ce loc e)

 

Etapa 32

Newcastle(|1o_|1am3) - Tottenham(alin_jeleu) 5-4 ... mor, adio locul 2

nepotuuu07.02.2007 09:51

Etapa 27 Biku_hackeru-Bilutza_yo 5-9

«1222324252627»