Etapa 29
Fallenangell002000 5 - 4 Doryzd
Etapa 29
Fallenangell002000 5 - 4 Doryzd
bilutza... mai traiesti? lasa si tu mesaj sa jucam meciul ![]()
care mai e treaba pe aici, care promoveaza, care la baraj, care face blaturi
?
Astept sa vad pe ce loc PROMOVEZ.Jeleu mai are sanse la locu 1.Si il astept pe Marius ca sa jucam etapa.
nu te mai ajung ma, oricat de bun as fi... nu ma ajuta echipa ![]()
un clasament asa...o data la 10 etape se poate ?
ETAPA 28: ozzy_262003 - biku_hackeru : 4-1
Doryzd - Adiy_rooney 3-0 Etapa 30
Fallenangell002000 - Doryzd 5-4 Etapa 29
Marianbolohan- Doryzd 3-3 Etapa 27
Doryzd - Ok_stelist 3-0 Etapa 26
@alin_jeleu man yo sunt si am fost mai intotdeauan da nu am obs ca trebuia sa jucam ......
Dragutzu_89 da si u un semn de viata
Etapa 29 Ok_stelist - Bilutza_yo 0-3 frumos meci :lol:
biku_hackeru nici pe u nu te-am vazut pe mess: :cry:
Etapa nu o stiu:god_life00-andrei_marius06=5-4
Sper sa ajungi in A
Cred ca gata MATEMATIC.Sunt in Liga1.Astept si alti sa intre ,mai ales Andrei si jeleu.RUllz.
sa speram ca asa va fi,god.stie cineva de young_radu?nu l-am mai vazut pe mess de zile bune,am vazut ca mai multi nu au reusit sa dea de el.
apreciem incurajarile god... apropo, luati o decizie cu young_rad
@nepotu dc sa dau semn de viata, vrei sa ma scoti la un suc? ![]()
etapa 28 dragutzu_89 - bradutz_mihai 2-1
amana-mi si mei etapa cu biku_hackeru ca nu poate intra astaseara decat dupa ce plec io ms!
andrei_marius06-doryzd=6-3.
andrei_marius06-young_radu=3-0,la masa verde,young e de negasit.
young_radu are 3 meciuri nejucate... drept urmare... inca 3 puncte pt mine
....
Etapa 27
Tottenham(alin_jeleu) - Arsenal(young_rad) 3-0
un clasament nu actualizati si voi ? ![]()
clasament, etape noi? ati abandonat Liga 2 :cry:
eh aline, nu fii nerabdator, indata ajungi in Liga I
Asteptam nou-promovatii sa faca furori in Liga 1 :lol:
Facem facem,Jeleu a luat Cupa,eu pana in semifinala.Sper sa facem fata cu brio.
eh...
Etapa 31 Adiy_rooney – god_life00=0-3
Etapa 33
Yosteaua – god_life00=3-8 Am jucat pentru venirea in Liga1 .Si m-am razbunat pentru meciu din TUr. ![]()
bomba etapei
etapa 33 : biku 5-4 Alin jeleu
bafta aline in Liga 1
Etapa 33
Tottenham(alin_jeleu) - Juventus(biku_hackeru) 4-5 ... ufff... ms, daca mai ajung acolo (sonic... un clasament nene... ca nu mai stim care pe ce loc e)
Etapa 32
Newcastle(|1o_|1am3) - Tottenham(alin_jeleu) 5-4 ... mor, adio locul 2
Etapa 27 Biku_hackeru-Bilutza_yo 5-9