FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1212223242527»
biku00701.02.2007 12:36

doryzd 4-1 biku -- etapa 24

alin_jeleu01.02.2007 13:04

asa... si eu tot nu dau de young_radu

ultras_andrei_i01.02.2007 15:27

andrei_marius06-klaus_e89=7-2.bafta mai departe klaus.

biku00701.02.2007 16:03

bilutza ... prezent

young radu ... absent ...

yosteaua01.02.2007 19:40

etapa 25

Yosteaua - Marianbolohan 3-1

etapa 26

Andrei_marius06 - Yosteaua 4-4

alin_jeleu01.02.2007 19:42

deci... young_radu nu a intrat deloc, astept decizia... de fapt asteptam, ca mai e si biku...

l1o_l1am301.02.2007 19:58

si mai sunt si eu :D care tot nu dau de young

 

Bilutza_yo - |1o_|1am3 1-4 etapa 26

 

|1o_|1am3 - Ozzy_262003 5-4 etapa 27

Doryz0r01.02.2007 20:44

Doryzd - Biku_hackeru 4-1 Etapa 24

nepotuuu01.02.2007 20:51

Ionutz t rog amanami si mie etapa 27 cu biku_hackeru am vb cu el...nu poa sa joace ca nu e netu bun azi....

i0nutz8302.02.2007 09:24

Etape noi!

jeandre02.02.2007 09:47

ETAPA 30: ozzy_262003 - ok_stelist 3-0

klaus_e8902.02.2007 10:44

Etapa 28 : Klaus_e89 3 - 0 Adiy_rooney ... omul e exclus :)

Etapa 29 : Bradutz_mihai 3 - 4 Klaus_e89 ... :)

Etapa 30 : Yosteaua 1 - 2 Klaus_e89 ... si asa am mai adunat 12 puncte :)

PoWeR02.02.2007 10:45

doar rezultate de astea postati voi =))

alin_jeleu02.02.2007 11:34

Etapa 28

Middlesbrough(bilutza_yo) - Tottenham(alin_jeleu) 0-5

 

Etapa 29

Tottenham(alin_jeleu) - Villareal(ozzy_262003) 8-1

 

Etapa 30

Milan(demo_copilu_teribil) - Tottenham(alin_jeleu) 0-3

 

si cu meciurile lu' yung_radu cum ramane?

biku00702.02.2007 11:35

pai daca numai astea se joaca =)))

etapa 29 : Biku_hackeru 3-0 Demo_copilu_teribil

marianb02.02.2007 15:48

Doryzd nu apare, trebuia sa jucam astazi.........

dragutzu8902.02.2007 17:14

etapa 29: |1o_|1am3 - Dragutzu_89 4-5

marianb02.02.2007 18:14

etapa 28: god_life00 - Marianbolohan 2-5

etapa 30: Bilutza_yo - Un. Marianbolohan 0-8, nu dau de Doryzd si Young_radu

PoWeR02.02.2007 18:36

ooo daaa ... ce revenire marine ... spre Liga I cu tine :D

yosteaua02.02.2007 19:51

etapa 29 Adiy_rooney - Yosteaua -0-3

alin_jeleu02.02.2007 20:35

nimeni nu da de young radu... luati o decizie pls

DoctorLov03.02.2007 11:47

Restanta Etapa 24

Fallenangell002000 7 - 2 Andrei_marius06

 

Etapa 30

 

god_life00 4 - 2 Fallenangell002000

Doryz0r03.02.2007 13:19

Doryzd - Adiy_rooney 3-0 Etapa 30

Marianbolohan- Doryzd 3-3 Etapa 27

Doryzd - Ok_stelist 3-0 Etapa 26

marianb03.02.2007 15:53

etpa 27: Marianbolohan- Doryzd 3-3, si young radu nu raspunde

l1o_l1am303.02.2007 20:11

etapa 30:l1o_l1am3 - bradutz_mihai 7-2

«1212223242527»