FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1192021222327»
Doryz0r26.01.2007 19:40

niste etape noi neaparat ca incepe lumea sa se i`a la cearta deja :roll:

nepotuuu26.01.2007 20:30

Etapa 21:Bilutza_yo(Midlle)-Young_radu(Arsnl) 6-1

Cu emotii noroc cu adversaru l-am prins intr-o stare mai proasta....bafta in continuare

Si contiunui...:P

Etapa 20:yosteaua(Lyon)-Bilutza_yo(middle) 4-5

emoti mari da noroc a fost de partea mea:P bafta in continuare

klaus_e8926.01.2007 21:19

nu inteleg ce rost mai are sa va certati ... g0d a primit ce merita mai ales ca am auzit ca e recidivist ... mie personal mi se pare de-adreptu penibil sa citesti un regulament care contine nu mai mult de 11 puncte si sa nu fi atent la 1 din cele mai importante reguli ...

pedeapsa asta este si un avertisment pt toti care pun intrebari fara rost doar de dragul de a posta pe forum :)

 

Oricum sanctziunea este meritata si chiar nu vad rostu discutiilor voastre ... mai bine ati inceta ca sa nu soarta lu g0d :)

jeandre26.01.2007 21:42

va rugam nu ar strica niste etape...chiar deloc...suntem nerabdatori sa promovam...retrogradam... :wink:

klaus_e8926.01.2007 21:46
va rugam nu ar strica niste etape...chiar deloc...suntem nerabdatori sa promovam...retrogradam... :wink:

toata lumea asteapta etape :) da mai au si adminii o viata :D crezi ca stau numai dupa noi ? :)) stiu cum e sa te fr*ce lumea la cap ... Rabdarea e cea mai buna

i0nutz8327.01.2007 10:16

3 etape noi. Incercati sa va incadrati in intervalul stabilit.

Sonic27.01.2007 10:29
22xo3.png
marianb27.01.2007 11:51

am 41 de pct ca am 2 egaluri, vezi clasamanetul trecut, si 22 de meciuri ca am jucat restanta

yosteaua27.01.2007 12:28

etapa 23:Biku_hackeru - Yosteaua 3-4..ffff multe emotii..dar mai frumoasa e o victorie muncita..baffta adversarului in continuare;)

l1o_l1am327.01.2007 13:13

etapa 24: god_life - l1o_l1am3 3-7

etapa 23: l1o_l1am3-doryzd 6-1

etapa 25: amanati-mi meciul cu young_radu pentru ca nu vrea sa raspunda

 

revin spre Liga 1 ?

alin_jeleu27.01.2007 15:31

Etapa 23

Tottenham(alin_jeleu) - Inter(klaus_e89) 6-1

Etapa 24

Lyon(yosteaua) - Tottenham(alin_jeleu) 2-4 ... greu in draci... bun adversar

biku00727.01.2007 17:59

yosteaua e 3 3 pentru k ai dat al 4lea gol in min 65 si ceva. am stabilit k jkm pana in min 65 ...

yosteaua27.01.2007 20:07

BAI MINUTU IN CARE AM DAT GOL A FOST 65:24...ASA CA AI PIERDUT OMULE;)...STAI LINISTIT TU IN BANCA TA,TE ROG!

biku00727.01.2007 20:30

e dupa minutul 65 asa ca nu se pune ...65:42 daca vrei pun poza ... deci e egal ...

i0nutz8328.01.2007 06:32

Vad ca tiganelile astea au ajuns, din pacate, o moda. Ati stabilit, din cate am inteles, sa mai jucati 65 de minute. E clar pentru orice om sanatos ca ce trece peste 65:00 nu se mai ia in considerare.

jeandre28.01.2007 12:33

ETAPA 25 : ozzy_262003 - demo_copilul_teribil 3-0

biku00728.01.2007 12:40

etapa 25 : biku 3-9 g*d

no comment :|

Blink28.01.2007 18:11

etapa 24: Ozzy_262003(Villarreal) - Bradutz_mihai(Valencia) 4-6 :)

etapa 25:Bradutz_mihai(Valencia) - Fallenangell002000(Liverpool) 3-3

ultras_andrei_i28.01.2007 18:33

andrei_marius06-adiy_rooney=3-0.

nepotuuu28.01.2007 21:44

Etapa 23:Ozzy_262003 - Bilutza_yo 1-7 (payback time :lol: :lol: :lol: )

Etapa 24:Bilutza_yo - Demo_copilu_teribil 3-0 (nush daca se mai pun astea)

dragutzu8928.01.2007 22:25

etapa 23 god - dragutzu_89 5-3

etapa 25 dragutzu_89 - bilutza_yo 3-0

alin_jeleu29.01.2007 11:45

nu dau de doryzd :( ... frate da un semn de viata

DoctorLov29.01.2007 11:49

Etapa 25: Bradutz_mihai 3 - 3 Fallenangell002000

marianb29.01.2007 13:43

etapa 23: Marianbolohan- Fallenangell002000 7-3

dragutzu8929.01.2007 18:57

etapa 24: Young_radu - Dragutzu_89 2-4

«1192021222327»