niste etape noi neaparat ca incepe lumea sa se i`a la cearta deja :roll:
niste etape noi neaparat ca incepe lumea sa se i`a la cearta deja :roll:
Etapa 21:Bilutza_yo(Midlle)-Young_radu(Arsnl) 6-1
Cu emotii noroc cu adversaru l-am prins intr-o stare mai proasta....bafta in continuare
Si contiunui...![]()
Etapa 20:yosteaua(Lyon)-Bilutza_yo(middle) 4-5
emoti mari da noroc a fost de partea mea:P bafta in continuare
nu inteleg ce rost mai are sa va certati ... g0d a primit ce merita mai ales ca am auzit ca e recidivist ... mie personal mi se pare de-adreptu penibil sa citesti un regulament care contine nu mai mult de 11 puncte si sa nu fi atent la 1 din cele mai importante reguli ...
pedeapsa asta este si un avertisment pt toti care pun intrebari fara rost doar de dragul de a posta pe forum ![]()
Oricum sanctziunea este meritata si chiar nu vad rostu discutiilor voastre ... mai bine ati inceta ca sa nu soarta lu g0d ![]()
va rugam nu ar strica niste etape...chiar deloc...suntem nerabdatori sa promovam...retrogradam... :wink:
va rugam nu ar strica niste etape...chiar deloc...suntem nerabdatori sa promovam...retrogradam... :wink:
toata lumea asteapta etape
da mai au si adminii o viata
crezi ca stau numai dupa noi ?
stiu cum e sa te fr*ce lumea la cap ... Rabdarea e cea mai buna
3 etape noi. Incercati sa va incadrati in intervalul stabilit.

am 41 de pct ca am 2 egaluri, vezi clasamanetul trecut, si 22 de meciuri ca am jucat restanta
etapa 23:Biku_hackeru - Yosteaua 3-4..ffff multe emotii..dar mai frumoasa e o victorie muncita..baffta adversarului in continuare;)
etapa 24: god_life - l1o_l1am3 3-7
etapa 23: l1o_l1am3-doryzd 6-1
etapa 25: amanati-mi meciul cu young_radu pentru ca nu vrea sa raspunda
revin spre Liga 1 ?
Etapa 23
Tottenham(alin_jeleu) - Inter(klaus_e89) 6-1
Etapa 24
Lyon(yosteaua) - Tottenham(alin_jeleu) 2-4 ... greu in draci... bun adversar
yosteaua e 3 3 pentru k ai dat al 4lea gol in min 65 si ceva. am stabilit k jkm pana in min 65 ...
BAI MINUTU IN CARE AM DAT GOL A FOST 65:24...ASA CA AI PIERDUT OMULE;)...STAI LINISTIT TU IN BANCA TA,TE ROG!
e dupa minutul 65 asa ca nu se pune ...65:42 daca vrei pun poza ... deci e egal ...
Vad ca tiganelile astea au ajuns, din pacate, o moda. Ati stabilit, din cate am inteles, sa mai jucati 65 de minute. E clar pentru orice om sanatos ca ce trece peste 65:00 nu se mai ia in considerare.
ETAPA 25 : ozzy_262003 - demo_copilul_teribil 3-0
etapa 25 : biku 3-9 g*d
no comment ![]()
etapa 24: Ozzy_262003(Villarreal) - Bradutz_mihai(Valencia) 4-6 ![]()
etapa 25:Bradutz_mihai(Valencia) - Fallenangell002000(Liverpool) 3-3
andrei_marius06-adiy_rooney=3-0.
Etapa 23:Ozzy_262003 - Bilutza_yo 1-7 (payback time :lol: :lol: :lol: )
Etapa 24:Bilutza_yo - Demo_copilu_teribil 3-0 (nush daca se mai pun astea)
etapa 23 god - dragutzu_89 5-3
etapa 25 dragutzu_89 - bilutza_yo 3-0
nu dau de doryzd
... frate da un semn de viata
Etapa 25: Bradutz_mihai 3 - 3 Fallenangell002000
etapa 23: Marianbolohan- Fallenangell002000 7-3
etapa 24: Young_radu - Dragutzu_89 2-4