FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1181920212227»
nepotuuu25.01.2007 12:51

Nu dau de young_radu......nu l-am mai vazut pe yahoo poate nu intam aman2 odata....man lasa si u un mesaj sa vedem o ora la care putem sa jucam ....altfel daca se poate sa se amane.....

Blink25.01.2007 12:53

etapa 21:

Bradutz_mihai(Valencia) - Marianbolohan(barca) 1-3 :x

etapa 22:

Bilutza_yo(Middlesbrough) - Bradutz_mihai(Valencia) 2-3 :D

klaus_e8925.01.2007 15:32

Etapa 21 : |1o_|1am3 2 - 5 Klaus_e89 ... ( Newcastle 2 - 5 Internazionale Milano ) ... nice game :)

marianb25.01.2007 16:09

etapa 22: Andrei_marius06 – Marianbolohan 2-4

Doryz0r25.01.2007 19:37

etape noi? :roll: ca e plictiseala si cred ca sau jukat toate meciurile deja :)

ultras_andrei_i25.01.2007 19:42

biku_hackeru nu intri pe mess sa jucam restanta?

yosteaua25.01.2007 20:08

etapa 22

l1o_l1am3-yosteaua 4-5

dragutzu8925.01.2007 20:30

nu puneti si noua etape?! :oops:

marianb25.01.2007 20:31

etapa 20: Marianbolohan- Biku_hackeru 5-3

biku00725.01.2007 20:32

etapa 20 : biku3-5 marianbolohan

meci greu ... ocazii ,multe un adversar foarte bun ... bafta in continuare mariane

PoWeR25.01.2007 20:34

bine Marin ... hai cu Liga I :P

alin_jeleu25.01.2007 20:42

se pare ca adversarii merg ceas... nu tre' sa ma mai impiedic 8O

ultras_andrei_i25.01.2007 21:28

restanta:andrei_marius06-biku_hackeru=6-1.

Doryz0r26.01.2007 09:02

un clasament? etape noi? nu de alta dar e plictiseala :)

GOD26.01.2007 14:24

Mare plictiseala.ETAPE??

 

Cine ce cum promoveaza,cum se promoveaza primi 6??sau CUm?

biku00726.01.2007 14:40

go* ... trebuia sa stii pentru ca TREBUIA sa citesti regulamentul ... si sonic zicea ca nu se mai tolereaza astfel de abateri ...

dragutzu8926.01.2007 14:53

cineva pupa undeva pe altcineva... PENIBIL! :wink:

@god primii 4 promoveaza direct , iar urmatorii 2 joaca baraj... cel putin asa stiu eu!

GOD26.01.2007 14:58

biku cu ocazia ca am intrebat sa mi se scada vreo 3 puncte nu?Am citit regulamentu dar nu am vazut asta.

dragutzu multumesc si vad ca mergi foarte bine chiar daca ai o echipa mai slab cotata.Bv.

DoctorLov26.01.2007 15:35

Daca ai citit regulamentul si nu ai vazut, inseamna 2 lucruri:

1. Ai nevoie de ochelari cu dioptrii mai puternice

2. Minti cu nerusinare.

Intrebi ceva ce e clar postat in regulament( pentru asta da, se renteaza sa ti se acorde un ban...si cum esti recidivist 1 sapt iar nu mai postezi:P)

Din regulament:

7. Echipele clasate pe locurile 15-18 in Liga I retrogradeaza direct in Liga II. Din esalonul secund, promoveaza direct echipele clasate pe primele patru locuri (1-4).Echipele clasate pe locurile 13-18 in Liga II vor fi inlocuite la finalul sezonului de echipe noi, inscrierile pentru cele 6 locuri urmand sa se faca cu o saptamana inaintea ultimei etape. Echipele de pe 13-14 din Liga I vor sustine baraj (in dubla mansa) cu locurile 5-6 din Liga II.  

i0nutz8326.01.2007 16:00

@ban 10 zile GOD: nu mai toleram prostia !

biku00726.01.2007 16:19

@ dragutzu : nu e cazul sa te bagi in seama cu japca ... si vezi cum vorbesti ca eu nu am zis nimic d tine clar ?

@ go* : nu sa ti se scada ... dar o vacanta ar fi binemeritata : :twisted:

PoWeR26.01.2007 16:27

i se trage de la deget la piciu` ala :)

Prodigy_andrey26.01.2007 16:39

eu zic sa ne lase de tot :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

dragutzu8926.01.2007 18:08

@hackere nu meriti osteneala...

biku00726.01.2007 18:56

pai te bagi asa aiurea in seama ... c treaba aveai tu k am atras atentia ? vrei sa fii important sau ce .... ?

«1181920212227»