FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1161718192027»
DoctorLov20.01.2007 22:18

Cred ca mie imi lipseste un meci...cu young radu...am zis la vremea aia...omu` n-a dat nici un semn de viata, l-am cautat de vreo 2 ori dar nimic. Acu` voi decideti...ori il trecem ca amanat si il jucam cat mai rpd...ori, alta decizie;)

alin_jeleu20.01.2007 23:09

opa god... 7 punctisoare... mai clachezi de 2 ori... + o data cu mine... si pac ti-am luat primu loc :D

GOD21.01.2007 07:19

mi-l iei sigur ca nu mai am antrenament. :(

alin_jeleu21.01.2007 13:25

vesti bune pt god:

Etapa 19

Tottenham(alin_jeleu) – Barcelona(marianbolohan) 2-2

Etapa 20

Atletico Madrid(ok_stelist) - Tottenham(alin_jeleu) 0-3

GOD21.01.2007 16:07

OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Si am primit o veste de la Doctoru din Bologna nu am nevoie de cutit,si voi reveni pe teren Duminica 28 Ianuarie,Data pentru jucarea etapelor pentru mine e pana pe 31,.Dar daca young si bradut nici macar nu mau atentionat ca avem etape pana azi,se intampla ceva sau Raman Amanate pana pe 31??

i0nutz8321.01.2007 16:24

De ce nu incerci tu sa iti odihnesti mana si asa greu incercata?

 

Meciurile le joci la timpul potrivit, adica dupa amanarea de 10 zile, sau, daca starea ta de sanatate o permite, chiar mai devreme.

Blink21.01.2007 17:21

etapa 19:Bradutz_mihai - Ok_stelist 3-0

etapa 20:god_life00 - Bradutz_mihai...amanat...vorbim cand te insanatosesti God...

klaus_e8921.01.2007 21:29

Etapa 20 : Klaus_e89 4 - 2 Ozzy_262003 ... meci plictisitor fara prea multe ocazii de ambele parti ... demo copilu' teribil nu te-am mai vazut de mult pe net , cand intri cauta-ma sa jucam etapa ! ti-am lasat si offline ... m-am plictisit sa te tot caut io mai cauta-ma si tu !

dragutzu8921.01.2007 22:29

etapa 19 Dragutzu_89 - Adiy_rooney 3-0

etapa 20 Fallenangell002000 - Dragutzu_89 3-4

@klaus: Demo_copilu_teribil e exclus 8)

yosteaua22.01.2007 08:29

bilutza_yo sa imi dai un buzz sa jucam si noi etapa te rog

biku00722.01.2007 12:26

Andrei Marius si marianbolohan nu sunt de gasit ...

marianb22.01.2007 13:16

Biku_hackeru nu e de gasit

GOD22.01.2007 16:24

Am si eu o veste proasta cele 10zile expira pe 31 ianuarie.EU imi scot ghpsul pe 2 februarie ,deci osa incerc sa joc asa daca nu se mai poate adauga 2zile.Am sa joc cu ghipsul si o sa joc in 2 degete.

ultras_andrei_i22.01.2007 17:23

andrei_marius06-|1o_|1am3=1-6,am avut ghinoin :( .cer o amanare pt biku_hackeru,a iesit dintr-o data dp mess cand am zis sa jucam.

l1o_l1am322.01.2007 17:25

l1o_l1am3- andrei_marius06 6-1

l1o_l1am322.01.2007 17:29

falange.....sau fallenangell002000.....da semne de viata....ca nu esti nicaeri

marianb22.01.2007 17:38

cer si eu amanare pt meciu cu Biku_hackeru, asa trec la mine ca nu am nici o amanare, dar el nu e niciodata pe mess poate o fi dar la 12 sunt la servici, si sa nu mai scrie ca nu m-a gasit, putea macar un offline sa lase asa cum am lasat eu

klaus_e8922.01.2007 18:55

e luni 22 ianuarie ora 20:47 ... am fost pe mess zilnic de cand sa postat programul etapelor 19 si 20 ... Demo_copilu_teribil nu a intrat nici macar 1 secunda ... i-am lasat mesaj pe forum , i-am lasat offline pe messenger ! Deci cred ca e 3-0 pt mine nu prin neprezentare ...

 

Etapa 19 : Demo_copilu_teribil 0 - 3 Klaus_e89

dragutzu8922.01.2007 18:57

@klaus: de ce nu vrei sa intelegi ca demo_copilu_teribil e exclus din campionat?! :lol:

DoctorLov22.01.2007 19:14

Etapa 19

 

|1o_|1am3 2 - 4 Fallenangell002000

GOD22.01.2007 19:29

dupa ce am jucat un amical cu FILIP sa vad daca pot juca FIFA,am jucat extraordinar si voi continua asa,deci young si bradut intra pe mess.

Ca sunt in FORMA.Cred ca joc mai bine cu mana rupta:d

O sa ma chinui putin da ce vrei fara efort nu se face performanta.

johnny0622.01.2007 20:08

mai baieti, ma cheama alex sau johnny cum vreti sa-mi ziceti numai nu-mi mai ziceti numele de familie (filip)!!!!!!!!!!!

GOD22.01.2007 20:38

god_life00-young_radu=5-3 Am ratat Foarte MULt.

Oricum frumos meci al meu.

Doryz0r22.01.2007 20:39

Doryzd - Young_radu 3-2 Etapa 20

 

Doryzd - Ozzy_262003 2-2 Etapa 18

jeandre22.01.2007 23:28

ETAPA A 18-A : ozzy_262003- doryzd 2-2...RESTANTZA!!!

 

vrem etape!!!si clasamentu!!! :D

«1161718192027»