FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1141516171827»
marianb19.01.2007 11:30

etapa 17: |1o_|1am3 - Marianbolohan 3-5

alin_jeleu19.01.2007 14:09

eu nu dau de Andrei _marius06 ... daca nu o sa apara pana diseara probabil o sa aman meciul, o avea omul probleme :) .... aaa... lasa... am dat de el :D

biku00719.01.2007 14:41

nu l am gasit pe ok_stelist ... cu fallenangel am vb ...

dragutzu8919.01.2007 14:53

etapa 17: dragutzu_89 - Andrei _marius06 4-1

( AsRoma - Chelsea 4-1 )

Vrem si noi clasament!!!

alin_jeleu19.01.2007 15:17

Etapa 17

Valencia(bradutz_mihai) - Tottenham(alin_jeleu) 2-3

 

Etapa 18

Chelsea(andrei_marius06) - Tottenham(alin_jeleu) 1-3

 

da... un clasament actualizat se poa'? :roll:

PoWeR19.01.2007 15:52

bun jeleu asta .... cam rupe tot ce prinde 8O

alin_jeleu19.01.2007 15:59

ms ms 8)

GOD19.01.2007 16:14

cred ca am pierdut primu loc.

alin_jeleu19.01.2007 16:33

nu inca god... dar vin puternic din spate :D

GOD19.01.2007 16:56

OI veni jeleu dar conteaza meciurile directe care pana acu am 1-0.Si sper ca lupta noastra sa fie plina de FAIR-Play.

Si mai sper pana duminica sa imi treacaa degetu daca nu voi cere aMAnare la urmatoarele etape.(scriu bine cu stanga :)))

i0nutz8319.01.2007 17:00

Si cu dreapta ce facusi, nebunule ? :)

GOD19.01.2007 17:01

mi-am luxato :lol: ,nu te gandi la prosti.

i0nutz8319.01.2007 17:03

Luxata, luxata, da' cum ? Fusesi violent?

alin_jeleu19.01.2007 17:08

deh ma ionutz... si cu tine, era vineri noapte... mult asteptatul film doar ce fusese downloadat... si pac-tzac... deget luxat :oops:

GOD19.01.2007 17:19

De unde ma am dat un pumn intr-un lift :lol: ,

johnny0619.01.2007 17:23

sa intelegem ca "a da cu pumnul in lift" este o locutiune verbala noua cu un sens aparte?? :lol:

biku00719.01.2007 19:19

mai p scurt ... asa se zice acum ? :))))

btw cer amanarea meciului cu fallenangel ... macar a avut bunul simt sa ma contacteze ... fata d ok_stelist

Doryz0r19.01.2007 19:46

Doryzd - Ozzy_262003 amanarea acestui meci pana duminica cel tarziu sa rezolv problema de net :(

daca intre timp va merge bine vom disputa meciul :(

jeandre19.01.2007 19:58

mai bikule...ok_stelist este exclus din campionat deci ai cashtigat cu 3-0 stai linistit!! ;)

GOD19.01.2007 20:02

Acum am venit de la Urgente mi-a pus mana in ghips se poate amanarea pe 2 saptamani.

alin_jeleu19.01.2007 20:13

niste intelegere pt GOD? daca ii refuzati oferta o sa-i distrugeti tot universul :lol: ... si nu cred ca vrea ionutz sa franga inima cuiva :)))

Blink19.01.2007 20:22

etapa18:Young_radu(arsenal)-Bradutz_mihai(valencia)3-4 .... :wink: muncita victoria

nepotuuu19.01.2007 21:42

Deci adi_rooney este exclus.....meciurile lui sunt pierdute cu 3-0....nu?

jeandre19.01.2007 21:58

@nepotuuuu: da meciurile lui sunt pierdute cu 3-0

si ale lui si ale lui demo si ale lui adyi_rooney

nepotuuu19.01.2007 22:04

ms jeandre

«1141516171827»