lol... pregateste berea
... in retur nu mai scapa ![]()
lol... pregateste berea
... in retur nu mai scapa ![]()
blindica da ce mah oi fi si vrun bun ca tores Dani Mihai si alti,sunt jucator de Liga2 toata lumea pierde eu am facut punctele ca m-am concentrat.
Hai cu etapele.
etapa 18: Klaus_e89 - Dragutzu_89 2-6
( Inter - Roma 2-6 )
ce se mai aude in legatura cu clasamentul actualizat?
bilutza_yo-god_life00=2 - 10
etapa 12 :Adiy_rooney-yosteaua 0-3
etapa 18:Yosteaua - Demo_copilu_teribil 3-0
Doryzd - god life 4-4 etapa 17
god_life00-doryzd=4-4
UF un egal.
DoRyz DoRy: o sa vb cu ionut
DoRyz DoRy: si zic
DoRyz DoRy: ca intentionat ai
DoRyz DoRy: iesit
DoRyz DoRy: din prima repriza
Faza asta e de la Easport cred ca dacamai joc odata cu el un amical iar iese si e de la el.
Injuri:
DoRyz DoRy: hai frate mars
DoRyz DoRy: marsh mah kkt de copil tot eu ma oftik
DoRyz DoRy: ce dobitoc
hahha esti z[3]u pa
aduti aminte cum te milogeai de mine inainte de inceperea campionatului sa`ti las reald madrid ma pupai si`n cur ![]()
Nu,inaite te-am intrebat ce echipa iei si erai la un cafe si ai zis nu sti,si eu tiam zis sa imi lasi R.Madrid asta tu ai vrut a fost decizia ta.
Dar acum ca vezi doamne mi-ai lasat R.Madrid nu trebuie sa ma jignesti si sa ma ameninti ca blat ca te duci la ionutz si bagi minciuni si o sa te creada.
PENIBILI! :lol:
Hai ca discutia nu are rost.
Nu,inaite te-am intrebat ce echipa iei si erai la un cafe si ai zis nu sti,si eu tiam zis sa imi lasi R.Madrid asta tu ai vrut a fost decizia ta.Dar acum ca vezi doamne mi-ai lasat R.Madrid nu trebuie sa ma jignesti si sa ma ameninti ca blat ca te duci la ionutz si bagi minciuni si o sa te creada.
nu vreau sa ma cert cu tine dar tu ai zis rpd ca pui pe forum ca nu vreau sa joc la 8 30 cu tine
)si nush ce si asta e 4-4 in retur o sa te bat sigur aku ai avut ff mult noroq ![]()
mor de astia care posteaza doar ce le convine dintr-o discutie PRIVATA :x
asta cum cum nu castiga cum face scandal ![]()
pai na .. daca ai cu o clasa mai mult decat trenu` ... cred si eu
bey, vedeti-va de Liga voastra :lol:
chiar ca intrusi... :x ... si power... sper ca ai fost sarcastic cu faza cu "trenu'"... ca am un come-back de zile mari 8) ... in rest... toate bune ![]()
god, doryz: daca nu incetati veti lua o pauza destul de consistenta..
etapa 17 Bilutza_yo-klaus_e89 6-4
(middle-inter)
ce se intampla cu decizia in cazul adyi_rooney??? omul asta chiar nu da nici un semn de viatza si mai am si etapa cu el... e deja al 3-lea neserios...acu a aparut demo care e pe mess mai tot timpul si cu ok_stelist si a disparut asta.... :?: :?: :?: :?:
Andrei_marius06 si Bradutz_mihai... ma mai amanati mult? :x
young_radu 3 - 3 yosteaua
rooney e exclus. i-am comunicat lui anonim de 3 zile !
Etapa 17
Valencia(bradutz_mihai) - Tottenham(alin_jeleu) 2-3 ... meci greu, am castigat pe grseala adversarului.. bafta mai departe
Etapa 17: ozzy_2620003 - adyi_rooney 3-0
@doryzd: deseara sa intri si u pe mess intre 8 si 10 sa ne jucam si noi etapa...![]()