FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1131415161727»
alin_jeleu16.01.2007 21:38

lol... pregateste berea :D... in retur nu mai scapa :D

GOD17.01.2007 13:07

blindica da ce mah oi fi si vrun bun ca tores Dani Mihai si alti,sunt jucator de Liga2 toata lumea pierde eu am facut punctele ca m-am concentrat.

Hai cu etapele.

dragutzu8917.01.2007 13:12

etapa 18: Klaus_e89 - Dragutzu_89 2-6

( Inter - Roma 2-6 )

ce se mai aude in legatura cu clasamentul actualizat?

GOD17.01.2007 14:25

bilutza_yo-god_life00=2 - 10

yosteaua17.01.2007 19:38

etapa 12 :Adiy_rooney-yosteaua 0-3

etapa 18:Yosteaua - Demo_copilu_teribil 3-0

Doryz0r17.01.2007 20:00

Doryzd - god life 4-4 etapa 17

GOD17.01.2007 20:01

god_life00-doryzd=4-4

UF un egal.

 

DoRyz DoRy: o sa vb cu ionut

DoRyz DoRy: si zic

DoRyz DoRy: ca intentionat ai

DoRyz DoRy: iesit

DoRyz DoRy: din prima repriza

 

Faza asta e de la Easport cred ca dacamai joc odata cu el un amical iar iese si e de la el.

 

Injuri:

DoRyz DoRy: hai frate mars

DoRyz DoRy: marsh mah kkt de copil tot eu ma oftik

DoRyz DoRy: ce dobitoc

Doryz0r17.01.2007 20:05

hahha esti z[3]u pa

 

aduti aminte cum te milogeai de mine inainte de inceperea campionatului sa`ti las reald madrid ma pupai si`n cur ;)

GOD17.01.2007 20:07

Nu,inaite te-am intrebat ce echipa iei si erai la un cafe si ai zis nu sti,si eu tiam zis sa imi lasi R.Madrid asta tu ai vrut a fost decizia ta.

Dar acum ca vezi doamne mi-ai lasat R.Madrid nu trebuie sa ma jignesti si sa ma ameninti ca blat ca te duci la ionutz si bagi minciuni si o sa te creada.

dragutzu8917.01.2007 20:08

PENIBILI! :lol:

GOD17.01.2007 20:09

Hai ca discutia nu are rost.

Doryz0r17.01.2007 20:20
Nu,inaite te-am intrebat ce echipa iei si erai la un cafe si ai zis nu sti,si eu tiam zis sa imi lasi R.Madrid asta tu ai vrut a fost decizia ta.

Dar acum ca vezi doamne mi-ai lasat R.Madrid nu trebuie sa ma jignesti si sa ma ameninti ca blat ca te duci la ionutz si bagi minciuni si o sa te creada.

 

nu vreau sa ma cert cu tine dar tu ai zis rpd ca pui pe forum ca nu vreau sa joc la 8 30 cu tine :))si nush ce si asta e 4-4 in retur o sa te bat sigur aku ai avut ff mult noroq ;)

mihai141118.01.2007 12:05

mor de astia care posteaza doar ce le convine dintr-o discutie PRIVATA :x

Prodigy_andrey18.01.2007 14:38

asta cum cum nu castiga cum face scandal :))

PoWeR18.01.2007 16:04

pai na .. daca ai cu o clasa mai mult decat trenu` ... cred si eu

johnny0618.01.2007 16:10

bey, vedeti-va de Liga voastra :lol:

alin_jeleu18.01.2007 16:46

chiar ca intrusi... :x ... si power... sper ca ai fost sarcastic cu faza cu "trenu'"... ca am un come-back de zile mari 8) ... in rest... toate bune :D

i0nutz8318.01.2007 16:58

god, doryz: daca nu incetati veti lua o pauza destul de consistenta..

nepotuuu18.01.2007 18:22

etapa 17 Bilutza_yo-klaus_e89 6-4

(middle-inter)

jeandre18.01.2007 19:25

ce se intampla cu decizia in cazul adyi_rooney??? omul asta chiar nu da nici un semn de viatza si mai am si etapa cu el... e deja al 3-lea neserios...acu a aparut demo care e pe mess mai tot timpul si cu ok_stelist si a disparut asta.... :?: :?: :?: :?:

alin_jeleu18.01.2007 19:54

Andrei_marius06 si Bradutz_mihai... ma mai amanati mult? :x

BlackForc318.01.2007 20:39

young_radu 3 - 3 yosteaua

i0nutz8319.01.2007 07:39

rooney e exclus. i-am comunicat lui anonim de 3 zile !

alin_jeleu19.01.2007 09:54

Etapa 17

Valencia(bradutz_mihai) - Tottenham(alin_jeleu) 2-3 ... meci greu, am castigat pe grseala adversarului.. bafta mai departe

jeandre19.01.2007 10:14

Etapa 17: ozzy_2620003 - adyi_rooney 3-0

 

@doryzd: deseara sa intri si u pe mess intre 8 si 10 sa ne jucam si noi etapa...;)

«1131415161727»