FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1111213141527»
klaus_e8913.01.2007 18:38

merci god life ... si tie multa bafta :)

yosteaua13.01.2007 18:38

imi cer scuze lui klaus_e89...chair am uitat ca am jcuat etapa cu el..scorul a fost 4-1 pt el!

yosteaua13.01.2007 20:53

etapa 15 doryzd-yosteaua 1-4

alin_jeleu13.01.2007 20:57

Etapa 14

Tottenham(alin_jeleu) - Roma(dragutzu_89) 5-1 (meci super echilibrat, min 90 - 1-1 ... si a luat 4 goluri din neatentie, dar foarte bun adversar)

 

Etapa 15

Newcastle(|1o_|1am3) - Tottenham(alin_jeleu) 3-5

 

Etapa 16

Tottenham(alin_jeleu) - Juventus(biku_hackeru) 3-1

GOD13.01.2007 20:59

yosteaua intra sa jucam etapa.

Doryz0r13.01.2007 21:29

Doryzd - Bradutz_mihai 5-4 Etapa 16

biku00713.01.2007 22:50

alin_jeleu 3-1 biku_hackeru -- Etapa16

ultras_andrei_i14.01.2007 09:36

andrei_marius06-demo_copilu_teribil =3-0.

DoctorLov14.01.2007 10:34

Etapa 16:

Fallenangell002000 7 - 5 Ozzy_262003

Doryz0r14.01.2007 16:14

Klaus_89 - Doryzd 1-4 Etapa 14

alin_jeleu14.01.2007 16:55

eu nu dau de Dragutzu_89. :( si era asa nerabdator sa joace cu mine :lol:

jeandre14.01.2007 17:16

ETAPA A 14-A : marianbolohan - ozzy_262003 3-7

dragutzu198914.01.2007 17:57

lasa ma, Aline ca pana maien seara dai tu de mine :))

jeandre14.01.2007 19:20

@ sonic: speram ca dupa etapele astea sa se afiseze clasamentul mai rpd ca a fost respectata ultima cerere

dragutzu8914.01.2007 19:22

etapa 15: Dragutzu_89 - Ok_stelist 3-0(exclus)

etapa 16: Marianbolohan- Dragutzu_89 1-4

( Barca - Roma 1-4)

etapa 14: alin_jeleu - dragutzu_89 5-1

Super tare Alin ... ce sa zic... e bun!

biku00714.01.2007 19:24

etapa 12 : Biku_hackeru 3-0 Demo_copilu_teribil

(nu stiam k se posteaza si asta ...)

Doryz0r14.01.2007 19:51

Doryzd - Ok_stelist 3-0 Etapa a 9

(idem Biku...)

 

nu dau de adiy_rooney...il astept sa jukam etapa !!!

ultras_andrei_i14.01.2007 20:22

andrei_marius06-ozzy_262003=7-3.

Blink14.01.2007 20:33

etapa 14: Yosteaua(Lyon) - Bradutz_mihai(valencia)2-3

biku00714.01.2007 21:04

etapa 11 : biku_hackeru 2-6 ozzy

bafta in continuare

jeandre14.01.2007 21:05

ETAPA A 11-A : biku_hackeru - ozzy_262003 2-6 restantza pentru ca nu i-a mers lui netu si a fost ceruta amanarea ;)

DoctorLov14.01.2007 21:10

Etapa 14

Fallenangell002000 - Young_radu

 

Etapa 15

Bilutza_yo - Fallenangell002000

 

I-am contactat in dese randuri pe amandoi, dar nu am putut sa jucam. Young_radu mi-a spus ca e ocupat si sa o lasam pe mai incolo. De bilutza_yo nu am putut sa dau...adica, am dat de el dar n-a raspuns.

Nu cer amanare, pentru ca daca doreau amanare puteau sa spuna ei aici. Deci...daca ei doresc sa apara aici pe forum si sa explice ce si cum, e ok din partea mea.

dragutzu8914.01.2007 21:14

clasamentul pentru primele 13 etapa cand vine? 8)

alin_jeleu14.01.2007 22:01

probabil sunt pe 2 8)

GOD15.01.2007 15:21

Hai roney si yosteaua sa jucam intrati pe mess.

«1111213141527»