merci god life ... si tie multa bafta ![]()
merci god life ... si tie multa bafta ![]()
imi cer scuze lui klaus_e89...chair am uitat ca am jcuat etapa cu el..scorul a fost 4-1 pt el!
etapa 15 doryzd-yosteaua 1-4
Etapa 14
Tottenham(alin_jeleu) - Roma(dragutzu_89) 5-1 (meci super echilibrat, min 90 - 1-1 ... si a luat 4 goluri din neatentie, dar foarte bun adversar)
Etapa 15
Newcastle(|1o_|1am3) - Tottenham(alin_jeleu) 3-5
Etapa 16
Tottenham(alin_jeleu) - Juventus(biku_hackeru) 3-1
yosteaua intra sa jucam etapa.
Doryzd - Bradutz_mihai 5-4 Etapa 16
alin_jeleu 3-1 biku_hackeru -- Etapa16
andrei_marius06-demo_copilu_teribil =3-0.
Etapa 16:
Fallenangell002000 7 - 5 Ozzy_262003
Klaus_89 - Doryzd 1-4 Etapa 14
eu nu dau de Dragutzu_89.
si era asa nerabdator sa joace cu mine :lol:
ETAPA A 14-A : marianbolohan - ozzy_262003 3-7
lasa ma, Aline ca pana maien seara dai tu de mine ![]()
@ sonic: speram ca dupa etapele astea sa se afiseze clasamentul mai rpd ca a fost respectata ultima cerere
etapa 15: Dragutzu_89 - Ok_stelist 3-0(exclus)
etapa 16: Marianbolohan- Dragutzu_89 1-4
( Barca - Roma 1-4)
etapa 14: alin_jeleu - dragutzu_89 5-1
Super tare Alin ... ce sa zic... e bun!
etapa 12 : Biku_hackeru 3-0 Demo_copilu_teribil
(nu stiam k se posteaza si asta ...)
Doryzd - Ok_stelist 3-0 Etapa a 9
(idem Biku...)
nu dau de adiy_rooney...il astept sa jukam etapa !!!
andrei_marius06-ozzy_262003=7-3.
etapa 14: Yosteaua(Lyon) - Bradutz_mihai(valencia)2-3
etapa 11 : biku_hackeru 2-6 ozzy
bafta in continuare
ETAPA A 11-A : biku_hackeru - ozzy_262003 2-6 restantza pentru ca nu i-a mers lui netu si a fost ceruta amanarea ![]()
Etapa 14
Fallenangell002000 - Young_radu
Etapa 15
Bilutza_yo - Fallenangell002000
I-am contactat in dese randuri pe amandoi, dar nu am putut sa jucam. Young_radu mi-a spus ca e ocupat si sa o lasam pe mai incolo. De bilutza_yo nu am putut sa dau...adica, am dat de el dar n-a raspuns.
Nu cer amanare, pentru ca daca doreau amanare puteau sa spuna ei aici. Deci...daca ei doresc sa apara aici pe forum si sa explice ce si cum, e ok din partea mea.
clasamentul pentru primele 13 etapa cand vine? 8)
probabil sunt pe 2 8)
Hai roney si yosteaua sa jucam intrati pe mess.