FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIGA II - Procesul etapei

«1121314151627»
Prodigy_andrey15.01.2007 16:07

da se vede k ai 12 ani sau catzi ai :D deci etapele iti vor fi anulate =))

DoctorLov15.01.2007 16:49

Etapa 15

Bilutza_yo 1 - 4 Fallenangell002000

Blink15.01.2007 17:04

biku_hackeru ...unde esti?...hai sa jucam meciul :evil:

....ok...te-am gasit :D

etapa 15:Bradutz_mihai(valencia) - Biku_hackeru(juve) 2-1 ...bafta in continuare biku'le

GOD15.01.2007 17:13

hai roney si yosteaua intrati sa jucam.ca expira termenu.

Doryz0r15.01.2007 17:49

hai rooney intra sa jukam etapa !!!!

biku00715.01.2007 18:14

gata blink :) prezent

klaus_e8915.01.2007 18:22

Etapa 16: Klaus_e89 3 - 0 Young_radu ... neprezentare

biku00715.01.2007 18:33

etapa 15 : bradutz 2-1 biku

DOAMNEEEEE :!: :!: :!: :!: :!: :!: nu stiu cum pot rata atat de mult ..... GHINIONUL e adunat la mine ... o fi d la tastatura ? d la ce dreq o fii ?? ... mai dati mi si mie niste noroc fratilor .... mama lui d ghinion ...

Doryz0r15.01.2007 18:38

Doryzd - Adiy_rooney Etapa a 13

De o saptamana stau dupa el.. daca nu intra in seara asta cer sa castig cu 3-0 pentru neprezentare m-am plictisit sa`i las msj offline :x

GOD15.01.2007 18:59

Etapa 12

Andrei_marius06 – god_life00=1-3

biku00715.01.2007 19:02

etapa 14 biku 4-4 lio_liame

un meci in care am avut ... in sfarsit ... ceva noroc :) poate scap si eu d retrogradare :)

Sonic15.01.2007 19:21

fcsteaua2br0.png

clasament actualizat pana in etapa a 13-a

 

1.apreciez faptul ca scrieti si etapa nr. x :oops: multumesc

2.scuzati cu intarzierea clasamentului dar am avut niste cazuri mai speciale de rezolvat, doar stiti ca eu nu obisnuiesc sa intarzii cu afisarea lui :lol:

3.klaus_89:Etapa 16: Klaus_e89 3 - 0 Young_radu ... neprezentare :o adica cum :?:

 

urmeaza a discuta cu i0nutz83 sentinta meciurilor

etapa a 12-a: Adiy_rooney - Yosteaua

etapa a 13-a: Doryzd - Adiy_rooney

klaus_e8915.01.2007 19:39

i-am spus duminica dupa-amiaza sa jucam , mia spus ca are treaba ... seara iam zis sa jucam iar , mi-a zis ca nu paote ca trebuie sa joace cu nushtu ce amic de-al lui care se roaga de el de 5 zile sa joace .... i-am spus frumos ca daca nu manifesta dorinta de a juca etapa pana luni la ora 20:00 , postez 3-0 pt mine si a zis "ok" ... m-am intalnit si azi pe la pranz personal si iam adus aminte de etapa !

pare rau ca am sters arhiva ... da uite o discutie mica din seara asta :

 

Klaus: am pus pe forum 3-0

Klaus: pt mine

Sm0k3 fcsteaua: ok

Sm0k3 fcsteaua:

Klaus: dc nai vrut sa joci ?

Sm0k3 fcsteaua: ma loat somnu pe la 5 si am dormit pana la 9

Sm0k3 fcsteaua: cand am venit de la scoala

Sm0k3 fcsteaua: ma loat somnu

Sm0k3 fcsteaua: 6 scz

Klaus: si ieri ?

Sm0k3 fcsteaua: ieri cand am ajuns acasa ma tot batea unu sa joc cu el fifa ma cunosc cu el de 8 ani

Sm0k3 fcsteaua: si am jucat cu el fifa

Sm0k3 fcsteaua: vro 3 meciuri

Klaus: din 3 meciuri macar 1 puteai sa iti joci obligatia

Sm0k3 fcsteaua: dal incolo de joc ca nu sunt legat de el

Sm0k3 fcsteaua: asta e

Sm0k3 fcsteaua: pierd peierd

Sm0k3 fcsteaua: pierd*

Sm0k3 fcsteaua:

Klaus: oke.... salut

Sm0k3 fcsteaua: sal

yosteaua15.01.2007 21:04

god_life00yosteaua 4-6

GOD15.01.2007 21:05

Etapa 16

Yosteaua – god_life00=6-4

 

Un meci care din minutu 10 am jucat cu un om in minus si ultimu gol am apasat W din gresala cand era portaru cu mingia in mana.

Asta e ghinion.

E BUN aveti grija la el.

 

 

Roney intra sa jucam.

yosteaua15.01.2007 21:07

ronney sa jucam si noi etapa te rog

Doryz0r15.01.2007 21:31

rooney nu mai intra nici pe mess nici pe forum.. :x

yosteaua16.01.2007 08:47

numai intra deloc rooney??ce se va intampla cu meciul pe care il am cu el?stie cineva??ms anticipat

Doryz0r16.01.2007 09:28

urmeaza a discuta cu i0nutz83 sentinta meciurilor

etapa a 12-a: Adiy_rooney - Yosteaua

etapa a 13-a: Doryzd - Adiy_rooney

 

asteapta si tu :)

nepotuuu16.01.2007 14:00

Btw si yoooooo

Etapa 16 ady_roney-Bilutza_yo... nu l-am gasit pe ady

Etapa 15 Bilutza_yo-fallenangel002000 1-4(parca daca nu e asa sa zica adversarul ca nu mai tin minte)

a srry postase el deja:P

mihai141116.01.2007 14:34
Etapa 16  

Asta e ghinion.

 

 

:lol: :lol: stim stim

Blink16.01.2007 15:01

hai si cu etapa 17...tre sa joc cu alin_jeleu...astept de mult meciul asta 8) :twisted:

dragutzu8916.01.2007 16:24

etapele... unde's etapele?! 8)

alin_jeleu16.01.2007 18:32

uuuuu... blink... i'm so scared :P ... bring it on!

blindica16.01.2007 21:23

cine-i ia puncte lui god are o bere de la mine...sa vedem care are spirit de luptator.

«1121314151627»