da se vede k ai 12 ani sau catzi ai
deci etapele iti vor fi anulate =))
da se vede k ai 12 ani sau catzi ai
deci etapele iti vor fi anulate =))
Etapa 15
Bilutza_yo 1 - 4 Fallenangell002000
biku_hackeru ...unde esti?...hai sa jucam meciul :evil:
....ok...te-am gasit ![]()
etapa 15:Bradutz_mihai(valencia) - Biku_hackeru(juve) 2-1 ...bafta in continuare biku'le
hai roney si yosteaua intrati sa jucam.ca expira termenu.
hai rooney intra sa jukam etapa !!!!
gata blink
prezent
Etapa 16: Klaus_e89 3 - 0 Young_radu ... neprezentare
etapa 15 : bradutz 2-1 biku
DOAMNEEEEE :!: :!: :!: :!: :!: :!: nu stiu cum pot rata atat de mult ..... GHINIONUL e adunat la mine ... o fi d la tastatura ? d la ce dreq o fii ?? ... mai dati mi si mie niste noroc fratilor .... mama lui d ghinion ...
Doryzd - Adiy_rooney Etapa a 13
De o saptamana stau dupa el.. daca nu intra in seara asta cer sa castig cu 3-0 pentru neprezentare m-am plictisit sa`i las msj offline :x
Etapa 12
Andrei_marius06 – god_life00=1-3
etapa 14 biku 4-4 lio_liame
un meci in care am avut ... in sfarsit ... ceva noroc
poate scap si eu d retrogradare ![]()

clasament actualizat pana in etapa a 13-a
1.apreciez faptul ca scrieti si etapa nr. x
multumesc
2.scuzati cu intarzierea clasamentului dar am avut niste cazuri mai speciale de rezolvat, doar stiti ca eu nu obisnuiesc sa intarzii cu afisarea lui :lol:
3.klaus_89:Etapa 16: Klaus_e89 3 - 0 Young_radu ... neprezentare :o adica cum :?:
urmeaza a discuta cu i0nutz83 sentinta meciurilor
etapa a 12-a: Adiy_rooney - Yosteaua
etapa a 13-a: Doryzd - Adiy_rooney
i-am spus duminica dupa-amiaza sa jucam , mia spus ca are treaba ... seara iam zis sa jucam iar , mi-a zis ca nu paote ca trebuie sa joace cu nushtu ce amic de-al lui care se roaga de el de 5 zile sa joace .... i-am spus frumos ca daca nu manifesta dorinta de a juca etapa pana luni la ora 20:00 , postez 3-0 pt mine si a zis "ok" ... m-am intalnit si azi pe la pranz personal si iam adus aminte de etapa !
pare rau ca am sters arhiva ... da uite o discutie mica din seara asta :
Klaus: am pus pe forum 3-0
Klaus: pt mine
Sm0k3 fcsteaua: ok
Sm0k3 fcsteaua:
Klaus: dc nai vrut sa joci ?
Sm0k3 fcsteaua: ma loat somnu pe la 5 si am dormit pana la 9
Sm0k3 fcsteaua: cand am venit de la scoala
Sm0k3 fcsteaua: ma loat somnu
Sm0k3 fcsteaua: 6 scz
Klaus: si ieri ?
Sm0k3 fcsteaua: ieri cand am ajuns acasa ma tot batea unu sa joc cu el fifa ma cunosc cu el de 8 ani
Sm0k3 fcsteaua: si am jucat cu el fifa
Sm0k3 fcsteaua: vro 3 meciuri
Klaus: din 3 meciuri macar 1 puteai sa iti joci obligatia
Sm0k3 fcsteaua: dal incolo de joc ca nu sunt legat de el
Sm0k3 fcsteaua: asta e
Sm0k3 fcsteaua: pierd peierd
Sm0k3 fcsteaua: pierd*
Sm0k3 fcsteaua:
Klaus: oke.... salut
Sm0k3 fcsteaua: sal
god_life00yosteaua 4-6
Etapa 16
Yosteaua – god_life00=6-4
Un meci care din minutu 10 am jucat cu un om in minus si ultimu gol am apasat W din gresala cand era portaru cu mingia in mana.
Asta e ghinion.
E BUN aveti grija la el.
Roney intra sa jucam.
ronney sa jucam si noi etapa te rog
rooney nu mai intra nici pe mess nici pe forum.. :x
numai intra deloc rooney??ce se va intampla cu meciul pe care il am cu el?stie cineva??ms anticipat
urmeaza a discuta cu i0nutz83 sentinta meciurilor
etapa a 12-a: Adiy_rooney - Yosteaua
etapa a 13-a: Doryzd - Adiy_rooney
asteapta si tu ![]()
Btw si yoooooo
Etapa 16 ady_roney-Bilutza_yo... nu l-am gasit pe ady
Etapa 15 Bilutza_yo-fallenangel002000 1-4(parca daca nu e asa sa zica adversarul ca nu mai tin minte)
a srry postase el deja:P
Etapa 16Asta e ghinion.
:lol: :lol: stim stim
hai si cu etapa 17...tre sa joc cu alin_jeleu...astept de mult meciul asta 8) :twisted:
etapele... unde's etapele?! 8)
uuuuu... blink... i'm so scared
... bring it on!
cine-i ia puncte lui god are o bere de la mine...sa vedem care are spirit de luptator.